Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

kasiczka

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Post autor: kasiczka »

Dzięki wszystkim za towarzystwo! Fajnie, że to śpiewanie jakoś nam poszło no i przede wszystkim, że Stevie przyszedł...Jego radość na Happy Birthday...Ahhh:D A podpisany transparent już wisi na ścianie. Najlepszy dzień w moim Liverpoolowym życiu;D

aro8

Post autor: aro8 »

a jak to było Gerrard podszedł do was po odśpiewaniu hymnu czy po Happy Birthday?

bugi

Post autor: bugi »

Hehe piłkarze muszą mieć też zajebiście. Jadą do odległego kraju a tam taka niespodzianka na nich czeka w postaci rozśpiewanych kibiców. :)
Może Steven częściej będzie gościł w Polsce? hehe :)
Obrazek

Awatar użytkownika
wiktorYNWA

Post autor: wiktorYNWA »

aro8 pisze:a jak to było Gerrard podszedł do was po odśpiewaniu hymnu czy po Happy Birthday?
już po treningu gdy praktycznie zeszli nagle wyszedł gerrard i przyszedł do nas :D
za to kochem ten klub i Gerrarda
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier

Awatar użytkownika
magdzia92
Kontakt:

Post autor: magdzia92 »

Pytałam czy opłaca się czekać pod hotelem na Anglików - opłacało się :P Wsiadali do autobusu na trening, potem wysiadali, wszystko miałam z odległości 5 m lub mniej, potem jeszcze jechali na wycieczkę, więc znowu załapałam się na Andy'ego i resztę xD Gerro pomachał, Walcott pomachał, Neville też, reszta po prostu przeszła, a Hodgson podszedł do nas i dostałam autograf :D
Obrazek
"A niby kto jest lepszy od Liverpool FC?"Carra na pytanie czy myślał o odejściu do lepszego klubu

Awatar użytkownika
Darth

Post autor: Darth »

Jestem z was naprawde dumny! Udało nam się ogarnać grupe naprawde wspaniałch ludzi i to wasza zasługa, że doping wyszedł tak dobrze. Kocham was moi drodzy.

Niesamowice dumny Darth:D

p.s. dziewczyny pamietajcie o zdjeciach i filmikach dla mnie:)
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

Awatar użytkownika
Andzia93

Post autor: Andzia93 »

Coś wspaniałego :D Mój najpiękniejszy dzień w życiu jak na razie :) Oglądać Czerwonych, a na koniec widzieć z odległości metra Gerrarda i dostać autograf - bezcenne!!! :D Jestem taka szczęśliwa!!!

Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D jak tylko naładuję aparat i to wszystko ogarnę, to postaram się jutro wrzucić fotki. Niestety aparat mi padł i chyba nie udało mi się zrobić zdjęcia Stevena z bliska :( Na razie jeszcze tego nie wiem, bo się ładuję, no ale najważniejsze, że patrzyłam na niego :) A tak mi się ręce trzęsły, jak podpisywał zeszycik :P Uff
Ostatnio zmieniony 9 cze 2012, o 01:53 przez Andzia93, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Red isn't a color.. RED is a way for life! YNWA!

DAmateusz

Post autor: DAmateusz »

Andzia93 pisze:
Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D
w sumie to zbyt duzej konkurencji nie mieliśmy :D i mysle ze to wlasnie zostalo bardzo pozytywnie odebrane przez naszych zawodnikow... Jak by nie patrzec najpiekniejszy dzien w calym zyciu ;>

Awatar użytkownika
Andzia93

Post autor: Andzia93 »

DAmateusz pisze:
Andzia93 pisze:
Pozdrawiam wszystkich śpiewaków. Byliśmy najlepiej ogarniętą i najgłośniejszą grupą. Głównie dzięki mobilizacji wszystkich, Czerwoni nas zauważyli i na pewno docenili :D
w sumie to zbyt duzej konkurencji nie mieliśmy :D
Jedyna nasza konkurencja to "Ruuuuuuuuuuuuuuuuunej, Ruuuuuuuuuuuuuuuuunej" haha :D

Niestety nie mam fotki Gerrarda, gdy był u nas, gdyż po pierwsze padł mi aparat i jednak nie udało się zrobić zdjęcia, a po drugie byłam w niego wpatrzona jak w obrazek ;D Jutro podrzucę foty i liczę też na was ! :) Ktokolwiek miał aparat, obstawiać reszcie zdjęcia! To grupowe na koniec też bardzo bym chciała! :happy:
Obrazek
Red isn't a color.. RED is a way for life! YNWA!

Awatar użytkownika
Darth

Kto ma zdjęcia to prosze o napisanie mi pw, zapodam wam wtedy adres mojego maila;)
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

kasiczka

Post autor: kasiczka »

https://picasaweb.google.com/kasicowo/T ... 1_7Oq_OnAw link do zdjęć. Jak ktoś ma inne zdjęcia i filmiki (!) to będę wdzięczna za podzielenie się:)
Btw., ktoś w Krk chętny na wspólne oglądanie meczu anglików w pon?:)

Awatar użytkownika
Darth

Dzieki wielkie:))!

DAmateusz

Post autor: DAmateusz »

Obrazek
;>

jakby ktos znalazl cala transmisje z treningu to niech sie podzieli linkiem... http://falive.tv/ nie chce sie zaladowac :/

Awatar użytkownika
weronika08

Post autor: weronika08 »

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Tyle wolnych miejsc........

Na jednym filmiku to Henderson wygląda jakby totalnie olewał Roya i patrzył w stronę aparatu :D

ODPOWIEDZ