Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

elug

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Post autor: elug »

Ludzie są nienormalni, chciałem sobie odkupić 1 bilet, a tu ceny 120zł+... Za tyle to ja mogę mieć bilet na mecz EURO Czechy-Grecja :? Cóż może pod stadionem ktoś będzie chciał się pozbyć biletu w rozsądnej cenie :dry: .
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Awatar użytkownika
wiktorYNWA

Post autor: wiktorYNWA »

ja mam miejsca w drugim sektorze.
jeśli ktoś ma jeszcze tam miejsca to najlepiej byłoby się gdzieś omówić i iść razem :wink:
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier

Awatar użytkownika
carlinekk

Post autor: carlinekk »

Trzeba się umówić wcześniej niż 9:30, bo o tej godzinie zaczynają wpuszczać.
Tak jak Darth napisał najlepiej byłoby się zebrać przed 9 i iść koniecznie na jeden sektor.
''The headache that my action feed''

KaroLFC

Post autor: KaroLFC »

Miłych wspomnień z treningu Angoli. Cholera jedyna okazja zobaczyć na żywo Gerro, Kellego, Andyego, Downinga, Hendersona i Glena a ja nie mam biletów. Poróbcie chociaż zdjęcia i się podzielcie nimi. :(
MISSION IMPOSSIBLE ACCOMPLISHED

Awatar użytkownika
Piechu

Post autor: Piechu »

Wie ktoś jak dotrzeć autobusem z Galerii Krakowskiej pod stadion Hutnika ? Bo jadę busem z Olkusza a Krakowa nie znam dobrze xd
Obrazek

Awatar użytkownika
carlinekk

Post autor: carlinekk »

Piechu pisze:Wie ktoś jak dotrzeć autobusem z Galerii Krakowskiej pod stadion Hutnika ? Bo jadę busem z Olkusza a Krakowa nie znam dobrze xd
Jedziesz tramwajem nr 15.
''The headache that my action feed''

Grafito

Post autor: Grafito »

Ta, może mi ktoś powiedzieć jak to będzie wyglądać idziemy pod stadion iiii co dalej ?. A tak swoją drogą, będę jechał pociągiem z Dębicy (Podkarpacie) wysiąde na stacji i jak mam się kierować ?
Obrazek

"I like being alone"

Awatar użytkownika
Piechu

Post autor: Piechu »

carlinekk pisze:
Piechu pisze:Wie ktoś jak dotrzeć autobusem z Galerii Krakowskiej pod stadion Hutnika ? Bo jadę busem z Olkusza a Krakowa nie znam dobrze xd
Dzięki wielkie ;)
O 9 zamierzacie się już spotkać pod stadionem ?
Obrazek

DAmateusz

Post autor: DAmateusz »

Grafito pisze:Ta, może mi ktoś powiedzieć jak to będzie wyglądać idziemy pod stadion iiii co dalej ?. A tak swoją drogą, będę jechał pociągiem z Dębicy (Podkarpacie) wysiąde na stacji i jak mam się kierować ?
idziesz na przystanek Dworzec Głowny, kierunek Pleszów, jak sie kogos zapytasz to Ci powie, wsiadasz w tramwaj nr 15 i wysiadasz na 14-stym przystanku

Grafito

Post autor: Grafito »

Mam nadzieje że będzie się opłacało mi się wydać 50zł na pociąg i nie pójdziemy na marne pod stadion.
Obrazek

"I like being alone"

Awatar użytkownika
wiktorYNWA

Post autor: wiktorYNWA »

można by się umówić gdzieś ok. 9 i iść wszyscy razem :wink:
"Nie mamy tu żadnych podziałów. Państwem dla zawodników jest Liverpool FC, a ich językiem futbol" ~ Gerard Houllier

Awatar użytkownika
Darth

Post autor: Darth »

Możemy ale o 8, zanim tam zajedziemy to minie troche czasu o 9:30 wpuszcają wiec chce być tam juz przed 9. Ja będe koło dworca/Galerii już od 6 rano ale myśle ze na 8 będzie sie najlpeiej umówić
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS

Awatar użytkownika
Andzia93

Post autor: Andzia93 »

Mi też się udało zdobyć bilet :) Patrząc po loginach tych osób co idą na trening, to raczej się jeszcze nie znamy, ale mam nadzieję, że przygarniecie mnie pod swoje skrzydła. Założe koszulkę LFC, więc z rozpoznaniem nie będzie problemu.

To co godz. 9 pod stadionem Hutnika?
Obrazek
Red isn't a color.. RED is a way for life! YNWA!

DAmateusz

Post autor: DAmateusz »

Do osob ktore nie maja biletow: policzcie ile was bedzie i zastanowcie sie czy na pewno chcecie przyjezdzac, chodzi o to ze moze wyniknac niezreczna sytuacja jak zostanie powiedzmy 4 osoby, a reszta pojdzie na trening...

Awatar użytkownika
FCmadzia
Kontakt:

Post autor: FCmadzia »

Piechu pisze:
carlinekk pisze:
Dzięki wielkie ;)
O 9 zamierzacie się już spotkać pod stadionem ?
Tak, 15. Tylko żebyś w dobrą stronę pojechał- kurs [z] Cichy Kącik- Pleszów, nie na odwrót. ;) Tak na wszelki wypadek dodam.

Jak wspominałam, nie miałam 100% pewności co do obecności pod stadionem, więc nawet jeśli się coś szykuje- nie będę obecna.
Bawcie się wszyscy dobrze! :)

ODPOWIEDZ