[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Jamie »

To może zostanę samozwańczym "wodzem domku" proszę o przesyłanie potrzebnych informacji na priv.

Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

To samo co wyżej, domek 9: Grzesiek, TJHicks, Torresnine, rynek.

Wyślijcie mi dane na PW najlepiej.

Awatar użytkownika
szafir

Post autor: szafir »

Elo.
Jest taka sprawa. Qmpel z mojego domku musial zrezygnowac. Powiedzial ze doplaci jeżeli będzie taka potrzeba ale jesli by sie znalazl jakis chetny to zapraszam. Możemy nawet podjechać po daną osobe jeżeli mieszka w pobliżu bytomia.

Pogratuluj Koledze ode mnie! / Air

Awatar użytkownika
openmind

Post autor: openmind »

Oto przewidywana pogoda na zlot, choć jak to z prognozami bywa, potrafią być zupełnie nietrafione. Jeśli jednak miałoby być to prawdą - jest super. Trochę niskie ciśnienie - zapas kawy z rana wskazany.

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=be%B3chat%F3w

Co kto woli z rańca:)
Ostatnio zmieniony 11 sie 2010, o 11:24 przez openmind, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."

Awatar użytkownika
Nooldir
Kontakt:

Post autor: Nooldir »

openmind pisze:Oto przewidywana pogoda na zlot, choć jak to z prognozami bywa, potrafią być zupełnie nietrafione. Jeśli jednak miałoby być to prawdą - jest super. Trochę niskie ciśnienie - zapas PIWAz rana wskazany.
e: to mnie cwaniaczek zgasił :(
Ostatnio zmieniony 11 sie 2010, o 14:45 przez Nooldir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Gentlemani NIE PIJĄ przed 12 :roll: :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
k0la

Post autor: k0la »

Kto z 11 będzie "szefem" ? :lol: :lol:
Ira odium generat concordia nutrit amoren KSC&GKS

Awatar użytkownika
Frytek

Post autor: Frytek »

Chciałbym wiedzieć czy pakować jakiś śpiwór, czy może w domkach czeka na nas pościel?

/ Przeczytaj to: [WAŻNE] 6 zlot fanów z LFC.pl

Dzięki :)
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."

Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

Nutty Buddy pisze: Teraz druga kwestia. Jako że nie wyobrażam sobie, bym nie obejrzał (i chyba nie tylko ja) meczu otwarcia sezonu i to jeszcze z Arsenalem, podczas rozmowy z DWT padł rewelacyjny pomysł - jako że z Piotrkowa do Warszawy jest prawie rzut beretem (1,5h jazdy pkp) będzie można obejrzeć potyczkę z kanonierami właśnie w Piotrkowie. Na bank muszą mieć jakieś puby z C+, poza tym z tego co się orientuję spora część zlotowiczów zahacza w drodze do Wawrzkowizny przez Piotrków. Pociąg do Stolicy mamy o godzinie 19.42 i jesteśmy z zegarkiem w ręku na Centralnym o 21:20. Żyć nie umierać.
Właśnie przejrzałem parę stron w necie i nie znalazłem żadnego pubu z C+ w PT. Jedyne co znalazłem, ze kiedyś taki był (ul. Literacka, ale już nie mają C+). Więc średnio to wygląda.

Zatem oglądanie w większym gronie raczej nie wypali.

A z punktu widzenia grupy warszawskiej możemy zrobić tak: jakoś po południu do Piotrkowa, obczajka i albo zostajemy albo do Warszawy - najpóźniej mamy pociąg 14:17 (16:30 na centralnym), nawet ewentualnie 15:12 (16:57 na centralnym) nie będzie tragedii. Tylko że my mamy blisko, osoby z dalszych stron na taką elastyczność niekoniecznie będą mogły sobie pozwolić. Chyba że ktoś jedzie przez Warszawę :).

Jakieś inne pomysły? A może ktoś znalazł namiar na jakiś pub piotrkowski?

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Na dzień przed zlotem nie ma sensu niczego szukać na siłę. W związku zerowym odzewem postanowione, że wracamy do domu a meczyk obejrzymy w Brandzlesie z resztą ferajny.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Zablokowany