[ZALICZKI] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wieviór

Re: [ZALICZKI] 6 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Wieviór »

Daga, kokosso i Grzegoorz dołączają do listy zlotowiczów. Brawo ;]
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Późno, bo późno jak na mnie, ale miałem poważny wydatek w tym roku. Niniejszym informuję, że zaliczka ode mnie Pawełku poleciała do Ciebie, jutro powinieneś mieć pieniążki u siebie na koncie.

Reszta też niech nie czeka do samiutkiego końca, jeśli nie musi :)
Obrazek

Pelcu
Żółwik

Post autor: Pelcu »

Poszło dziś i ode mnie + Angie :)

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Post autor: piotrolka »

Wolne na sierpień załatwione, kasa wysłana :wink:
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

Kasa ode mnie już poszła, proszę o niechybne dodanie mnie do listy zlotowiczów! :D
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

Wieviór

Angela, Pelcu, piotrolka, Air, rynek15, TJHicks - do zobaczenia w sierpniu ! :D

Czekamy na resztę.
Obrazek

steven8

Post autor: steven8 »

Witam wszystkich forumowiczów! To mój pierwszy post na tym forum ale kibicuje The Reds od kilku lat. Jak zobaczyłem niedawno ze zlot bedzie na Wawrzkowiznie to myslalem ze popłaczę się ze szczęścia. :D Ciesze sie dlatego ze mieszkam 15 km od wawrzkowizny w Bełchatowie. :) (btw. jest ktoś z Bełchatowa lub okolic?)

Mam pytanie do organizatorów zlotu. Czy skoro mieszkam na miejscu będę musiał płacić całą kwotę??? Bo strasznie chciałem pojechać kiedyś na zlot, a teraz trafiła mi się taka okazja, że nie moge tego zmarnować. Mieszkam blisko więc mógłbym codziennie dojezdzać tam, bez koniecznosci nocowania. Czy da się zrobic coś takiego? Bardzo mi zależy zeby tam byc i na pewno tam będę. Muszę sobie tylko kupić nową koszulkę The Reds bo nie mam na razie żadnej co jest troche dziwne :shock: ale tak to już jest jak się żyje z kasy rodziców...

Mam jeszcze małą prośbe do kogoś kto już był na zlocie. Tu jest moje gg 9741439, chciałbym się dowiedzieć jak to mniej więcej wygląda. Pozdro

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

@steven8 nie wiesz, że to właśnie noce na takich spotkaniach są najlepsze? 8)

Wievior pisałem do Ciebie na GG odnośnie potwierdzenia, że dostałeś ode mnie zaliczkę, nie odpisałeś więc piszę i tu :) Daj znać czy wszystko z tym przelewem ok.
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

steven8

wiem ze pewnie noce sa najlepsze xd ale nie wiem czy uda mi sie namowic starszych na kolejne wakacje:p Nie wiem, jeszcze sie zastanowie jak bedzie z tym nocowaniem, ale mimo wszystko prosze organizatorow o napisanie czy mozliwa jest taka sytuacja jak napisalem 2 posty wyzej

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Wyjazd 15 km na 3 dni to nie jest aż taka straszna sprawa, żeby Cie nie puścili ;) Z drugiej strony co tu będziecie nieletnich rozpijac i demoralizować :D

Hmm jako, że to jest pod Bełchatowem stąd naszła mnie myśl - może by iść na meczyk Ekstraklasy na PGE Bełchatów jeśli terminarz i wszystko pozwoli? :D Tak, żeby się wyluzować ? :D
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Od razu powiem... Nie róbcie w tym temacie niepotrzebnego burdelu... temat dotyczy tylko i wyłącznie zaliczek.

Pojawi się jeszcze temat ogólnej organizacji Zlotu i wtedy będziecie tam debatować nad innymi rzeczami i problemami.

Dla porządku, nie utrudniajcie ogarnięcia tematu Wieviórowi i zbędnej pracy moderatorom!

Pzdr
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

steven8

ja tylko chciałem sie dowiedzieć czy będę mógł dojeżdżać na miejsce zlotu codziennie bez noclegu i ile wtedy będę musiał zapłacić i tyle (wiąże się to poniekąd z zaliczką)

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

steven8 nie nie będziesz mógł. ZLOT to w końcu ZLOT. Koniec tematu.
Obrazek

Wieviór

Gin i Honia oraz Miler, Sochal jako kolejni na liście ;]
Obrazek

PiotrasLFC

Post autor: PiotrasLFC »

Witam. Mam takie pytanko. Na zlot mogą jechać wszyscy czy tylko użytkownicy/zarejestrowani na lfc.pl ? Bo na pewno przyjade tylko chciał bym ze sobą zabrać kibica barcelony/arsenalu i MUłów ---> ;D ;D ;D. Jest taka możliwość ? Za pewniam że nawet kibic MU będzie umiał sie bawić z kibicami The Reds ;)

Pozdrawiam.

Lece na mecz Bałtyk Koszalin vs Lech Poznań na Bałtic Koszalin Arena ;D . Wielkie wydarzenie w tej wiosce zwanej Koszalin :D.
Jerzy Dudek zapoczątkował to co kocham najbardziej. Liverpool ;]

ODPOWIEDZ