[DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Iwona
Piorunochron
Kontakt:

Re: [DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Iwona »

Zwracam się do mojej grupy Wrocławskiej. Kochani, z tego co mi wiadomo to mamy w planach jechać tym pociągiem http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl ... ConId=C1-1 , tak? Bo tak sobie patrzyłam na rozkład i jest jeszcze taki pociąg: http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl ... ConId=C1-1. Jechalibyśmy przez Poznań to od razu spotkalibyśmy się z niezłą grupą w Poznaniu, i dosiadlibyśmy się raczej do szczecińskiej z tego co zauważyłam na rozkładzie a potem dosiadliby się do nas w Warszawie. Co Wy na to? Jak Wam się pomysł nie podoba to nic się nie stanie, jak się spodoba to też się nic nie stanie, a jak coś pomyliłam to przepraszam, ale nie lubię rozkładów PKP... :happy:

P.s. Jeszcze az przepraszam jak mi się pomyliło, ale nie chce mi się myśleć :)
You'll Never Walk Alone!

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Szmajchel pisze:http://www.gardenservice.pl/rozklad_jazdy.php?trackid=3
Busy ktore moga zainteresowac startuja o godz 12.00,13.00,14.00.
Zajebiście. Osobiście proponowałbym zabrać się busem o 13, więc na miejscu bylibyśmy o 15.30 - czyli idealnie :)

Legitymacja uczniowska/studencka również uprawnia do dwuzłotowej zniżki na przejazd? I jakbyś mógł się tym kolego zająć (z racji też, żeś miejscowy), to byłoby przednio :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
Brewka
Kontakt:

Post autor: Brewka »

Obawiam się jednak, że wszyscy się do busa nie zapakujemy... Czy są to jakieś większe busy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajchel
Kontakt:

Post autor: Szmajchel »

Brewka pisze:Obawiam się jednak, że wszyscy się do busa nie zapakujemy... Czy są to jakieś większe busy?
Jak wracalem w godzinach szczytu to podstawili jakis olbrzymi (prawie jak ten na obrazku na stronie glownej, tylko bez skrzydel :P) na ok 26osob. A tak generalnie jezdza busiki po 20osob nie liczac miejsc stojacych ;)

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Ja tam nie widzę przeszkody, żeby do Warszawy się w dwóch rzutach zabrać. Tymi o 12 i 13.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

adamus1990

Post autor: adamus1990 »

orjentuje sie ktos jak jest z wyjazdem z bydgoszczy a i podstawowe pytanie ktos wybiera sie z bydgosczy torunia i tych wsyztskich okolic?

Awatar użytkownika
glapa91
Kontakt:

Post autor: glapa91 »

Bydgoszcz Gł. 6.30 - Warszawa Wsch. 10.37 (Tanie Linie Kolejowe)
Warszawa Wsch. 11.07 - Sarnaki 13.16 (Osobowy (Koleje Mazowieckie)) -ja też tym będę jechał
Sarnaki 14.57 - Serpelice 15.21 (PKS)
WALK ON, WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART

Tak to Adas ma wygladac:)
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Słuchajta ludziska, ustaliliśmy z Adrianem (trochę go musiałem do tego przekonywać), że będziemy tam wcześniej. Więc jeśli ktoś musi przybyć do ośrodka rano, bo nie ma innej opcji, to niech przyjeżdza. Nie mniej jednak - w miarę możliwości - od około 10:00 się najlepiej zjawiać ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Szczecin!

O której jakaś zbiórka na holu dworca głównego? Jeszcze bilety trzeba kupic i byc jakoś wcześniej by wolny przedział zając.

Awatar użytkownika
bati91
Kontakt:

Post autor: bati91 »

Jemie a o której wogóle w Szcz. jest ten pociąg ? Daj mi jakieś namiary na niego jak możesz! Myśle, ze tak z godzinke wcześniej powinniśmy być najlepiej!

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

bati91 pisze:Jemie a o której wogóle w Szcz. jest ten pociąg ? Daj mi jakieś namiary na niego jak możesz! Myśle, ze tak z godzinke wcześniej powinniśmy być najlepiej!
http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl ... 8&OK#focus

Oto i on o 23:15 wyruszamy.

Awatar użytkownika
sensej
Kontakt:

Post autor: sensej »

czy ja źle patrzę na te rozkłady czy może autobus z Białej Podlaskiej do Serpelic i powrotny kursuje 2x rano? Ok godz 9 i 11:30?
Szukam powrotu do domu po zakończonym zlocie i okazuje się, że nie bardzo da się wyciągnąć z tej dziury...

EDIT no właśnie... Jak się nie wydostanę z Serpelic do Białej przed 9:30 to PKP do Łukowa znajdę dopiero 14:10 lub po 15:00...

EDIT 2 : Ewcia: Polska...
Ostatnio zmieniony 8 sie 2009, o 23:20 przez sensej, łącznie zmieniany 2 razy.
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."

Awatar użytkownika
glapa91
Kontakt:

Post autor: glapa91 »

Wiem ze jest PKS o 10:30 z Serpelic do Bialem Podlaskiej a czy pozniej to sie nie orientuje. :)
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47

Awatar użytkownika
ewcia

Post autor: ewcia »

sensej pisze:czy ja źle patrzę na te rozkłady czy może autobus z Białej Podlaskiej do Serpelic i powrotny kursuje 2x rano? Ok godz 9 i 11:30?
Szukam powrotu do domu po zakończonym zlocie i okazuje się, że nie bardzo da się wyciągnąć z tej dziury...

EDIT no właśnie... Jak się nie wydostanę z Serpelic do Białej przed 9:30 to PKP do Łukowa znajdę dopiero 14:10 lub po 15:00...

To mnie teraz Sensej przeraziłeś nie na żarty...Z tego rozkładu wynika że powinnam wyjechac z Serpelic w niedzielę o 6:05... w BP czekać na pociąg do stolicy 2,5h...To jakaś kpina po prostu...

E: To ja się nawet kłaść nie będę...Nie opłaca się...
Ostatnio zmieniony 8 sie 2009, o 23:22 przez ewcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier

Awatar użytkownika
Grzegoorz
Kontakt:

Post autor: Grzegoorz »

Wrocław i okolice

pytanie do wszystkich co mają zamiar startować z Wrocławia, lub we Wrocławiu będą mieć przystanek przed dalszą podróżą.
Najoptymalniejsze połączenie PKP: Wrocław - Biała Podlaska to:
Wrocław: 23:40
przesiadka Poznań 02:20
Warszawa C. 06:10
Biała Podlaska 08:36
poźniej autobus PKS do Serpelic

Mam małą prośbę, kto ma zamiar jechać tym pociągiem niech odezwie się do mnie na PW, lub GG (3555631). Może uda mi się ogarnąć podróżujących z dolnego śląska (Wrocław).
Wstępnie: spotkanie ok 23:00 (WG).

EDIT:
Właśnie tak... im nas więcej tym lepiej :)
Ostatnio zmieniony 9 sie 2009, o 00:12 przez Grzegoorz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ