[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
GoodShit
Kontakt:

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - organizacja

Post autor: GoodShit »

GoodShit pisze:

E2: Sprawdziłem te pociągi(dla Poznania i dalej) i sprawa ma się nast.:
Poznań - Wa-wa Centralna 02.20 - 6.05, koszt biletów: N - 50zł, U(37%) - 31.5zł
Wa-wa Centralna - Siedlce 6.10(hardcore!) - 7.31 koszt biletów: N - 21zł, U(37%) - 13.23zł
Siedlce - Siemiatycze 7.45 - 8.45 koszt biletów N - 10zł, U(37%) - 6.30
Oczywiście wszystkie te pociągi to 2 klasa, burżujami nie jesteśmy żeby się wozić 1 klasą :D
lady, :x :x , tyle ślęczałem przed witryną PKP a twój post mi wszystko zepsuł. Nawet chwyciłem kalkulator w łapkę i powyliczałem ulgę legitymacyjną :D "Jesteś zła, zła ja to wiem, sucho mi w gardle, ty jesteś mój tlen..." :D Ech, te kobiety :D

Ale cóż, wybaczam :badhappy:

Ale dodam, że z Pozka do Białej ulgowy(37% zniżka) będzie kosztował 35.28zł :) Czyli w dwie strony 70.54zł :)

E: Nie no, rozumiem :D A ten motyw na partyzanta powiedzie się tylko, gdy trafimy na kogoś z refleksem szachisty, bo kierowca ma przewagę, ma pedał gazu! Ta wersja rzeczywiście najlepsza, więc zwracam całkowicie honor :)
Prawo energetyczne?! Nie zniechęcaj mnie, ja chce iść na prawo! :D
E2: Jak Finlandia to moim zdaniem tylko Cranberry lub Redberry. Dobrze, za kilka lat będziesz moją korepetytorką :) A co do rozkładu to może zmieniają owszem, ale nie wszystkie połączenia :) Bartku, szkoda, że Cie nie będzie :( Siła wyższa.
E3: Ja jeszcze młoda dupa jestem, więc do studiów mi trochę zostało. Na Politechnikę nie z tego względu, że Fizyka męczy mnie dniami i nocami, a co do medycyny to biologii wręcz nie cierpię.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 22:31 przez GoodShit, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.

Awatar użytkownika
ladyinred
Kontakt:

Post autor: ladyinred »

GoodShit pisze:lady, , tyle ślęczałem przed witryną PKP a twój post mi wszystko zepsuł. Nawet chwyciłem kalkulator w łapkę i powyliczałem ulgę legitymacyjną "Jesteś zła, zła ja to wiem, sucho mi w gardle, ty jesteś mój tlen..." Ech, te kobiety

Ale cóż, wybaczam
Nno, bo ja zamiast uczyć się na egzamin z prawa energetycznego, który chyba ujebałam dzisiaj :x obczajałam chyba n +1 wariantów na stronie pkp, jak najlepiej dojechać z Pozka do Serpelic ;)

Ta wersja jest najlepsza, bo nie ma przesiadek, jeno prosto do B. Podlaskiej, a stamtąd możemy nawet próbować stopem jechać do Serpelic - ktoś wystawia ładną nogę i się uśmiecha, a reszta czai się w krzakach i wyskakuje dopiero jak samochód się zatrzyma i kierowca zgodzi się nas zabrać :lol:

E: no, ale jadąc stopem każdy zaoszczędzi prawie dyche - przemnóż przez kilka osób i masz 0.7 Finlandii... :D Prawo energetyczne jest nieobowiązkowe, więc nie bójta się, na nauki do mnie przyjdziecie, jak bezboleśnie przetrwać te studia wśród fanów manure ;)
E:jak ty dopiero za kilka lat idziesz na studia, to lepiej zmądrzej i idź na polibude albo medycyne. A co do zmieniającego się rozkładu - w ostateczności można stopem prosto z Pozka jechać - zrobimy zawody, kto więcej kilometrów pokona stopem w drodze na zlot:D
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 22:09 przez ladyinred, łącznie zmieniany 2 razy.
Let me take you down, cause Im going to
Strawberry fields
Nothing is real
And nothing to get hung about
Strawberry fields forever

Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

Wiece co, nie ustalajcie sobie jeszcze pociągów, bo kochane PKP zdąży trzy razy zmienić rozkład do sierpnia.. :) Ja mam nadzieję, że zbierze się spora grupka z dolnego śląska i wszyscy razem podążymy na zlot :)
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Ja co prawda nie jadę... ale Dzisiejszy solenizant ma 100% racji ... Pkp Zmienia rozkład jak rękawiczki (wiem bo jeżdżę codziennie...) i wiem jak to z nimi jest :) ale to tak chciałem zasugerować tylko.

Awatar użytkownika
wokky
Kontakt:

Post autor: wokky »

Ludziska, ustalajcie te pociągi, mi się nie chce na chwilę obecną zawracać tym głowy :lol: Zresztą nie mam nerwów do tego.
Trochę za wcześnie nawet na dyskusje o godzinach odjazdu. Jeszcze przyjdzie na to czas. Pomyślimy na początku sierpnia jakoś. Zresztą mnie i tak będzie ktoś musiał informować na bieżąco, co się ogólnie dzieje, bo u mnie z internetem w wakacje kiepsko będzie :wink: Justyna liczę na ciebie :roll:
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard

Awatar użytkownika
Asieńka
Kontakt:

Post autor: Asieńka »

a jak już zaczniecie ustalać, to pamiętajcie o prośbie Aira, żeby nie być wcześnije niż o 11-12 na miejscu....

Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
ladyinred
Kontakt:

mając do wyboru być o 18-20 a o 10, to wole być o 10 i te dwie godziny poczekać - zresztą nie tylko ja z grupy poznańskiej :D
Strawberry fields
Nothing is real

Awatar użytkownika
Lady_Milan
Kontakt:

Post autor: Lady_Milan »

Ja tam sie jeszcze nie goraczkuje, ale wszystkie mozliwe opcje zostaly tutaj wypisane. Wystarczy sie tylko ustosunkowac.
Alex - wydaje mi sie, ze ten pociag, ktory ma byc ok 2 w Poznaniu to ten, ktory Marta gdzies wypisala. To oczywiste, ze im nas wiecej, tym lepiej. Ale ja na razie mam duzy luz. Mam wrazenie, ze PKP 3725 razy zmieni rozklad i bedzie dupa blada. Na razie wiem, ze jedziemy. Kochani czerwiec jest. Jakos dojedziemy nie?

Zacznijcie sie lepiej umawiac kto jaka wodka zabiera. :wink:

Obiecalam. Kaki, Justynka u mnie slowo drozsze od pieniadze. :D
Ostatnio zmieniony 5 cze 2009, o 10:27 przez Lady_Milan, łącznie zmieniany 2 razy.
Wine for my men! We ride at dawn!]

Awatar użytkownika
ladyinred
Kontakt:

Lady_Milan pisze:Zacznijcie sie lepiej umawiac kto jaka wodka zabiera.
Ty o ile pamiętam obiecywałaś jakąś cytrynówkę, co;p?

Ja zabieram na pewno Komandosy - bo bez kultowego jabola za 4plny to nie ma zabawy:P

No i jak jedziemy stopem, to to co zaoszczędzimy zrzucamy na Finlandie albo na Jacka Danielsa:D
Strawberry fields
Nothing is real

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Ajajaj tylko picie poznaniakom w głowach :P

Swoja drogę byłoby miło gdybyśmy się zebrali w Poznaniu w większą ekipę. Alex już mniej więcej naznaczył jak wygląda sytuacja ludzi z zachodniopomorskiego. Liczę na to, że przychylnie ustosunkujecie się do naszej propozycji i zobaczymy się w Poznaniu ;)

deebo
Kontakt:

Post autor: deebo »

ladyinred pisze: Ja zabieram na pewno Komandosy - bo bez kultowego jabola za 4plny to nie ma zabawy:P
z góry sorki za off topa, ale powiedz mnie ( a w zasadzie napisz) gdzie w Poznaniu da rade dostać komandosa za 4pln?? :) gdzież ta ziemia obiecana, gdzież ten eden? bo ja płacę 5 z małym hakiem :)
pzdr:)
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Asieńka
Kontakt:

Post autor: Asieńka »

Lady_Milan pisze: Alex - wydaje mi sie, ze ten pociag, ktory ma byc ok 2 w Poznaniu to ten, ktory Marta gdzies wypisala. To oczywiste, ze im nas wiecej, tym lepiej. Ale ja na razie mam duzy luz. Mam wrazenie, ze PKP 3725 razy zmieni rozklad i bedzie dupa blada. Na razie wiem, ze jedziemy. Kochani czerwiec jest. Jakos dojedziemy nie?

Obiecalam. Kaki, Justynka u mnie slowo drozsze od pieniadze. :D
wiesz, z grupy szczecińskiej godziny odjazdów pociągu raczej się nie zmienią, bo w tamtym roku też jechaliśmy tym o 23:15 i jest to jedyne w miarę logiczne połączenie. Poza tym myślelimy też o tym, żeby w warszawie spotkać się z większą grupą ludzi, jak w tamtym roku i razem z nimi jechać dalej....ale to masz rację jest uzależnione od cały czas zmieniających się rozkładów pociągów.

Awatar użytkownika
kamalfc5
Kontakt:

Post autor: kamalfc5 »

a ja mam pytanko, czy w Naszym ośrodku będzie dostęp do internetu??
koniecznie będzie mi potrzebny, bo dostanę wyniki matur... ;-)
8)

Pozdrawiam ;-) :D :D
Nikt nigdy nie był, nie jest i nie będzie większy niż Nasz klub.

Banan

Post autor: Banan »

A wyniki nie są przez przypadek ogłaszane pod koniec czerwca :?: :?

No nie wiem, ja się nie znam :P
Ostatnio zmieniony 5 cze 2009, o 21:23 przez Banan, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
zimer
Kontakt:

Post autor: zimer »

Banan ale Kama nie pisała matury w Polsce :)

ODPOWIEDZ