[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Post autor: Mitchell »

Dramaturgia jak w wenezuelskiej telenoweli. :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

SCORPARO

Post autor: SCORPARO »

Mitchell pisze:Dramaturgia jak w wenezuelskiej telenoweli. :)

... co nie zmienia faktu, ze jest to wiadomość dnia ...
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek

Banan

Post autor: Banan »

Rozumiem, że bramkarz reprezentacji Redakcji posiada rękawice i nie muszę brać dodatkowej pary, żeby mu pożyczyć :?:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Weź mu Hubert nawet jak posiada. Będzie miał pełne ręce roboty chłopak.

Swoje zużyje jeszcze przed przerwą. :wink:

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

Banan, hasło z pożyczeniem rękawic zabrzmiało niczym 2 nagie miecze od Ulryka w 1410...

a chyba nie muszę przypominać, jak się skończyła tamta historia... :badhappy: :badhappy:

w Redakcji nastąpiły małe przetasowania w poszczególnych formacjach, także nie zdradzając szczegółów, mam nadzieję, że utrzymasz ze mną kontakt wzrokowy do końca, gdy wyjdziemy sam na sam... :roll: :badhappy:

nic więcej nie powiem, bo jest to owiane ścisłą tajemnicą :D

Awatar użytkownika
Olaf
bez zaliczki
Kontakt:

Post autor: Olaf »

jak da radę Nutty, to też bym się pisał na ten deal : frugo za piwo...a najlepiej ze dwa. :)
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek

blazej
@

Post autor: blazej »

Aż strach się bać kolego Dominiku:)
Ciekawe czy Reszta Świata przygotowuje się jakoś specjalnie do tego wielkiego sportowego wydarzenia? :D :D
Obrazek
"Może jabuszko?"

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

007 pisze:nic więcej nie powiem, bo jest to owiane ścisłą tajemnicą

Owa tajemnica okazała się być na tyle nieścisłą, że sztabowi Reszty Świata udało się uchylić jej rąbka.
Co ja mówię: udało się ją całkowicie zdekonspirować drogi Dominiku.
Zatem o utajnionych jak dotychczas roszadach personalnych w składzie Redakcji a co za tym idzie również korektach taktycznych wiemy, natomiast źródła naszych informacji z przyczyn oczywistych nie ujawniamy.

W każdym razie wykonaliśmy już odpowiednie ruchy, zabezpieczając się w ten sposób przed elementem zaskoczenia. :badhappy:

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Olaf pisze:jak da radę Nutty, to też bym się pisał na ten deal : frugo za piwo...a najlepiej ze dwa. :)
Mówisz masz Olaf :D

Zaraz wyjdzie, że nie pkp i pksem, a wózkiem widłowym z Frugo na zlot dojadę :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

AirCanada pisze:Oficjalna informacja techniczna:

Jacek "Masacra" na zlot fanów Liverpoolu pod patronatem LFC.pl jedzie, ku chwale ojczyzny :)

Uporał się z przeszkodami i będzie razem z Nami, moja w tym głowa.
Informacja dnia i zlot wydarzeń niczym w wenezuelskiej telenoweli jednak uśmiech na mych ustach po przeczytaniu tej informacji - BEZCENNY!! .... Jezuuuuu Jak się cieszę, że Jacek z nami będzie :)

Dwie sprawy.......

1) Wiem gdzie już zagram w meczu Redakcja - Reszta Świata - O ile mnie w ogóle ktoś zechce :D (ujawnię na zlocie)

2) Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał - z braku czasu całego tematu nie przemaglowałem - ale CZY KTOŚ WEŹMIE SPRZĘT GRAJĄCY???? - na Płytki, kasety, winyle?? :P Jak "dziwki" nie będzie w tym roku to nici z imprezy :) Ja bym wziął ale nie MAM NIC!! pytałem, załatwiałem i lipa! Jedyna moja opcja to głośniki z zestawu 5.1 do kompa, które grają lepiej niż nie jedna "dziweczka" ale żeby brać całego kompa?? pffffff TOĆ to ŻART....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Witz

Post autor: Witz »

pozabierajcie jakieś płyty. ja bym wziął, ale mam oryginały i nie mam jak ich przegrać na cdry, a jakoś nie widzi mi się branie oryginałów, bo skończy się to zapewne sami wiecie jak ;)

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Ja też wezmę jakieś płytki, jak załatwicie dziweczkę odtwarzającą pliki mp3 to byłoby zacnie. Nie ma sensu chyba brac nawet laptopa bo po pijaku to różnie może byc z takim sprzętem. Teraz zgłaszać się kto ma jakąś dziweczkę i weźmie ją na zlot, byle grała lepiej od tej z zeszłego roku :)

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Słuchajta, ktoś laptopa musi wziąć, jedna osoba chociaż. Natomiast do grania muzyki to raczej bym jednak proponował dziwki. Ja jakąś zabiorę :D

Około 21:00 można się spodziewać update'a listy domkowej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Kontakt:

Post autor: Magda »

.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, o 16:11 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Taka mała sugestia: Paweł (bądź ktoś inny z organizatorów): Przejrzyj parę stron tego wątku i zrób listę "kto co bierze" - będzie łatwiej się połapać :)
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

ODPOWIEDZ