Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
majki

Re: Wyjazd do Wiednia

Post autor: majki »

wstępnie się piszę :)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

A mnie już drugi rok z rzędu tego typu eskapada koło nosa przejdzie...

Życzę wam powodzenia, a przede wszystkim, aby zwieńczeniem tej wyprawy nie był widok Voronina marnującego jedenastkę :)
Róbcie dużo fotek :)

tedix

Post autor: tedix »

Mnie też prosze dopisać do listy ;) A tak przy okazji czy ktos z Podkarpacia sie wybiera na ten mecz?
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Napiszcie mi w końcu jak to czasowo widzicie :) ja osobiście wolałbym nie wliczać w tą eskapadę piątku z prostej przyczyny - PRACUJE!!!!!! i nie dam za cholerę rady. Dlatego lepiej pojechać w sobotę rano, lub wieczorem jak pisała Iza, jak przedstawi nam kosztorys itd... to może będzie się bardziej opłacać. Trzeba rozważyć każdą opcję :)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Awatar użytkownika
Balcerek
Kontakt:

Post autor: Balcerek »

Aaa dobra dopiszcie Balcerka do listy , nie ma sensu czekać , bo widzę że ładna ekipa się zbiera . Fajnie będzie się spotkać jeszcze przed zlotem . Mam nadzieje , że uda się wszystko zorganizować :roll:
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich

Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Do listy prosze dodac moją lubą - Darie :) co prawda jest to wpis wstępny-zależny od kosztów (biedny student z podkarpacia)...
Tedix- mòj post jest także odpowiedzią na Twoje pytanie :)

Awatar użytkownika
arczi
Kontakt:

Post autor: arczi »

ja wstępnie jestem na Tak, nigdy nie widziałem LFC w akcji i nie byłem na żadnym zlocie więc najwyższy czas ! :D
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!

lfclegend
Kontakt:

Post autor: lfclegend »

Wstępnie proszę mnie dopisać do listy jeśli wyjazd będzie w sobotę wieczorem z Katowic (wcześniej nie dam radę, niestety praca do 14 [jestem z Bielska]). No i najlepsza opcja tam i z powrotem bez zbędnych kosztów na nocleg. :)
Nunca caminaras solo

Obrazek

basiaa
Kontakt:

Post autor: basiaa »

Tadziu na to wyglada ze ja sie wybieram!! Tez sie wstepnie pisze!!
Liverpool FC to cos więcej niz klub....:)

Awatar użytkownika
korek18
Kontakt:

Post autor: korek18 »

A można byłoby zamówić tylko dla mnie bilety a dojazd sobie sam zorganizuje i do was dołączę? :)

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Moje plany zlotowe wzięły w łeb (może w przyszłym roku :wink: ), ale wyjazd do Wiednia to inna sprawa. Dlatego deklaruję chęć i gotowość do wyjazdu. Jedynym moim problemem może okazać się dojazd do Wrocławia/Katowic i powrót, ale myślę, że jakoś się zgadamy z resztą grupy zachodniopomorskiej :happy:.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Primo - nastawiamy się raczej na wyjazd w sobotę rano/wczesnym popołudniem, z noclegiem z soboty na niedzielę. Za długa podróż żeby tylko na mecz przystanek robić, a do tego za ładne miasto żeby nie wykorzystać szansy jego zobaczenia. Taka jest też chyba wola większości. To nie Berlin, rzut beretem od granicy, dlatego trzeba się liczyć z większymi kosztami...
korek18 pisze:A można byłoby zamówić tylko dla mnie bilety a dojazd sobie sam zorganizuje i do was dołączę? :)
Ja bym osobiście wolał tego uniknąć. Tłumy mogą być równie spore co na Hercie, a szukać się w takiej masie to naprawdę średniawka.

Awatar użytkownika
Arturro
Kontakt:

Post autor: Arturro »

No co do noclegu, właśnie obawiam się, aby nie przerosło to mojego portfela :lol: No nic wstępnie się piszę :)
Obrazek
"Jaką ty masz opinię o Rafie diablisynu to mi to koło runeja zwisa..." - Masacra :lol:

Awatar użytkownika
Asieńka
Kontakt:

Post autor: Asieńka »

Lista osób chętnych na wyjazd do Wiednia ( 18.07.09[wyjazd] - 20.07.09[przyjazd rano]):
1. Asieńka
2. Alex
3. Brewka
4. Nooldir
5. Gin
6. Maytman
7. Jamie
8. Daga(numerek na liście nie przypadkowy:)
9. BizzyD (wyjazd jako prezent urodzinowy)
10. Lfc
11. PTK
12. PePe
13. Zimer
14. Belaiza
15. Sensej
16. Tata Brewki
17. Sochal
18. Majki
19. Tedix
20. Nelson
21. Daria Maytmana
22. Arczi
23. Lfclegend
24. Basiaa
25. Sokół
26. Artur9elnino
Daga pisze:No tak, zapomniałam. Nie, to zmieniam zdanie. Jak Torresa nie będzie to ja nigdzie nie jadę
Nawet mnie nie denerwuj :P:P:P bez takich mi tu proszę :)
Belaiza pisze:mecz jest 19 lipca a to wg mojego kalendarza jest niedziela (Alex nie sobota :wink: )
można wyruszyć wieczorem w sobotę - od rana tudzież przedpołudnia pohasać po Wiedniu i po obejrzeniu meczu wyruszyć w drogę powrotną.
W sumie nie jest to zły pomysł, tylko zastanawiam się, czy przewoźnicy się zgodzą tak bez noclegu jechać..........Poza tym trzeba byłoby wyjechać ok 20-22, żeby na rano być w Wiedniu i spokojnie cały dzień poświęcić na oglądanie tego pięknego miasta :)
Ostatnio zmieniony 9 maja 2009, o 12:50 przez Asieńka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brewka
Kontakt:

Post autor: Brewka »

Alex pisze:korek18 napisał(a):A można byłoby zamówić tylko dla mnie bilety a dojazd sobie sam zorganizuje i do was dołączę? Ja bym osobiście wolał tego uniknąć. Tłumy mogą być równie spore co na Hercie, a szukać się w takiej masie to naprawdę średniawka.
Popieram jak najbardziej.

Z noclegiem nie wiem sam jak to zrobić. Faktycznie w autobusie spędzimy za pewne 6 godzin. Co najmniej. Na pewno dość męcząca podróż.

Czyli ekipa dość ciekawa się szykuje. Teraz tylko trzeba zadecydować: z czy bez noclegu? Podostawowa kwestia teraz.

Znalazł ktoś jakiś ciekawy, w miarę tani hostel?

Myślę, że ten autobus z tym noclegiem i wyżywieniem dla kierowcy wyniesie ans gdzieś 3800. Autobus 49 osobowy, więc w najlepszym wypadku podróż to około 80 zł.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2009, o 12:53 przez Brewka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ