Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alex

Re: Wyjazd do Wiednia

Post autor: Alex »

Fajną macie pracę, chłopaki, że na 1,5 miesiąca wcześniej już możecie wolne zaklepać :)

ja jeszcze ze 3-4 tyg muszę poczekać ;)
Awatar użytkownika
piotrolka

Post autor: piotrolka »

no ja mam czas zawsze do 20 przed nowym miesiacem, takze tez jeszcze musze poczekac, ale gadalem juz wczesniej z kierownikiem ze jade na mecz i mowil ze nie bedzie problemu :D

wogole to ile osob ze Szczecina bedzie jechalo????

nie pisz posta pod postem / Alex
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG
Awatar użytkownika
Alex

piotrolka pisze:no ja mam czas zawsze do 20 przed nowym miesiacem, takze tez jeszcze musze poczekac, ale gadalem juz wczesniej z kierownikiem ze jade na mecz i mowil ze nie bedzie problemu :D

wogole to ile osob ze Szczecina bedzie jechalo????

nie pisz posta pod postem / Alex
No na pewno Asieńka, Jamie i ja, reszta to nie wiem, nie pamiętam kto jest skąd na liście, w końcu to 54 pozycje...
Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

AirCanada pisze:Wszystko pod kontrolą Dagmaro.
Wolałam przypomnieć na wszelki wypadek... Cieszę się, że jest ok :) Mam nadzieję, że pochwalicie się, kiedy już będą w naszych rękach?

Pozdrawiam :happy:
Obrazek
Awatar użytkownika
zimer

Post autor: zimer »

ja jeszcze bede jechal z Szczecina :dry:
Awatar użytkownika
icerox

Post autor: icerox »

Co do biletow.

Okazalo sie ze bardzo szybko schodza i troche kibicow z nami bedzie :) Jutro pieniadze pojda do Wiednia i w tym tygodniu jeszcze powinny bilety juz lezec i na nas czekac :) Wszystko pod kontrola.
Obrazek
Awatar użytkownika
sokół

Post autor: sokół »

i ja jadę ze Szczecina :happy:
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
Awatar użytkownika
Oti1974

Post autor: Oti1974 »

icerox pisze:Co do biletow.

Okazalo sie ze bardzo szybko schodza i troche kibicow z nami bedzie :) Jutro pieniadze pojda do Wiednia i w tym tygodniu jeszcze powinny bilety juz lezec i na nas czekac :) Wszystko pod kontrola.
Wczoraj koło godz 15 dzwoniłem do znajomej,która miała na miejscu załatwic bilety dla mnie i dla synka /wyjeżdżamy prędzej by zwiedzić Wiedeń/.Jak się okazało w sektorach B,oraz E ciężko było znalezc dwa miejsca koło siebie.Wszystko wymiecione.Mam nadzieję,że jeszcze uda się coś wykombinować.
Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

icerox pisze:Co do biletow. Wszystko pod kontrola.

Oby tak było jak mówisz Tomek.

Trzymaj zatem rękę na pulsie i dopnij sprawę zakupu biletów do szczęśliwego końca, tak żebyśmy mogli przeżyć fantastyczną przygodę z Liverpool FC na żywo i żeby ta nasza odsiecz wiedeńska przyćmiła kultową już, ubiegłoroczną wyprawę na Berlin.

Już się cholera doczekać nie mogę... :)
Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Oti1974 pisze: Wczoraj koło godz 15 dzwoniłem do znajomej,która miała na miejscu załatwic bilety dla mnie i dla synka /wyjeżdżamy prędzej by zwiedzić Wiedeń/.Jak się okazało w sektorach B,oraz E ciężko było znalezc dwa miejsca koło siebie.Wszystko wymiecione.Mam nadzieję,że jeszcze uda się coś wykombinować.
To się teraz podstresowałem...do Berlina bilety dostawaliśmy z wielkim spokojem... a w Austrii by był taki nalot? Na tym 50tys stadionie muszą się znaleźć dla najlepszych kibiców LFC z Polski!
:)
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
Awatar użytkownika
Jamie

Post autor: Jamie »

Mam nadzieję, ze uda się wykombinowac jakieś miejsca dla ekipy z LFC.pl :D.
Tak swoją drogą nasze miejscówki są w sektorze dla kibiców gości? Żeby nie było jak w Berlinie gdzie przyszło nam siedziec wśród kibiców Herty ;).

Ja podobnie jak Jacek też się nie mogę doczekac!
Awatar użytkownika
Alex

http://www.skrapid.at/127758+M5cc04830011.html

wychodzi na to, że sektorem dla gości będzie sektor F. To tak w ramach sugestii dla taty Iceroxa ;)
Awatar użytkownika
Jamie

Post autor: Jamie »

Alex pisze:http://www.skrapid.at/127758+M5cc04830011.html

wychodzi na to, że sektorem dla gości będzie sektor F. To tak w ramach sugestii dla taty Iceroxa ;)
Czyli problem z brakiem miejsc obok siebie chyba mamy z głowy. Oti1974 wspomniał o sektorach B i E. Na szczęście tata Iceroxa niedługo kupi bilety i pozbędziemy się tego problemu.
Awatar użytkownika
Alex

Pieniądze już poszły do Wiednia, ale co mieliśmy z Asią przygody, to pffff...

Miałem wystarczająco dużo stresu mając w perspektywie wyciągnięcie z bankomatu prawie 7 tys. zł. To było jednak za mało. Okazało się, że w pierwszym bankomacie mogę wyciągnąć tylko ok. 3/4 kwoty. Mając zatem 4-cyfrową sumę pieniędzy w kieszeni musieliśmy gonić do następnej maszyny. Na szczęście uzupełniliśmy pieniądze i udaliśmy się w poszukiwaniu punktu Western Union.

Na stronie tej 'zacnej' instytucji stoi, że przekazy można realizować w każdym punkcie Pekao S.A. O, słodka naiwności! Udało się dopiero w trzecim, po półgodzinnym spacerze - cały czas z kasą w portfelu, pamiętajmy. Na miejscu potwierdziły się tylko moje poglądy na temat archaiczności instytucji banku. Z 5 okienek czynne 2, oczywiście kolejka, potem mozolne wklepywanie danych przez panią w kasie, itd., itp. W takich momentach docenia się konta internetowe i PayPala.

Mam nadzieję, że nie oberwę za zbyt długie wyjście z pracy. Na razie jest ok, nie widziałem przełożonego :D

A teraz trochę informacji, w ramach transparentności operacji finansowych na Waszych pieniądzach.

Celujemy w sektor dla gości, czyli F. Tam bilety kosztują 24 €. Przy kursie 4,52 wychodzi niecałe 110 zł, i taką ilość za każdego z Was przesłałem do taty Iceroxa. Zakładaliśmy nieco wyższą cenę biletów i stąd różnica między tym a 126 zł, które przelewaliście do mnie.

Sam koszt przekazu do Austrii takiej ilości pieniędzy wyniósł 310 zł. Jak łatwo policzyć, zostało mi jeszcze ok. 600 zł.

I teraz propozycja.

Proponuję przelać te pieniądze Belaizie jako część opłaty za autokar. Wtedy po prostu będziecie musieli jej mniej przelać, a ja niejako będę z Wami kwita. Może być?
Awatar użytkownika
icerox

Post autor: icerox »

Moim zdaniem super pomysl :) Znajac Western Union to kurs jest mniejszy o jakies 10 - 20 groszy zwykle wiec jeszcze poczekajmy z zagospodarowaniem tych 600 zl. Cos napewno zostanie ale zobaczymy ile.
Obrazek
ODPOWIEDZ