Wyjazd do Wiednia

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alex

Re: Wyjazd do Wiednia

Post autor: Alex »

Nowy update i kolejne dwie osoby na liście:

http://www.lfc.pl/forum/viewtopic.php?f ... 80#p111980

jak dojdzie Brewka z ekipą, to pozostanie już tylko 9 miejsc :)
Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

Szczerze jestem w szoku, że tak szybko taka ekipa się zebrała! Myślałem, że będzie problem z zapełnieniem autokaru, a tu tak gładko poszło! A z tym załatwianiem biletów to pewne i aktualne nadal?
Awatar użytkownika
arczi

Post autor: arczi »

pieniądze wczoraj przelałem :)
Obrazek
Obrazek
YNWA !!!
Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Jeny jak to szybko idzie. Dzisiaj wpłaciłem. Proszę mnie "zaklepać".
Awatar użytkownika
Alex

Awatar użytkownika
Oti1974

Post autor: Oti1974 »

Dużo osób z Polski będzie czekało już na miejscu.Z synem będę w Wiedniu już od piątku.Swoją drogą to zazdroszczę Wam tego autokaru.Pozrawiam.
Awatar użytkownika
zimer

Post autor: zimer »

Pieniadze wpłacone ! ! :D

alex dopisuj mnie tam powoli juz .. :) 8)
Awatar użytkownika
Alex

Wpisuję zaraz po tym, jak się na koncie pieniądze pojawią więc spoko :)

I od razu mówię. Gdy osiągniemy już 54 osoby, zbiórka niestety ale będzie przerwana. Jeśli dostanę jeszcze później od kogoś kasę, to oczywiście zwracam całość, a koszty przelewu biorę na siebie.

Tak jak pisałem do jednego z zainteresowanych na maila, nie biorę na siebie odpowiedzialności za to, że kupujemy bilet dla kogoś, dla kogo nie będzie już miejsca w autokarze, a potem trzeba będzie się na miejscu szukać. Za dużo ludzi, za duży teren. Jeśli Icerox lub jego tata albo ktokolwiek przyjmie tą odpowiedzialność na siebie i tak się zorganizuje żeby te bilety dostarczyć, to spoko.

Ale nie ma się co na zapas martwić, jeszcze kilka miejsc zostało, może dla wszystkich starczy :) Potem będziemy dyskutować :)
Awatar użytkownika
Lady_Milan

Post autor: Lady_Milan »

Juz pedze na poczte wplacac pieniazki. Tata sie dlugo urabial... Mam nadzieje, ze nie za dlugo. :?

no... to teraz tylko liczyc na laskawosc pocztowcow. Po ptokach. Poszla poczta. Juz mnie stres wzial teraz no... :shock:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2009, o 16:26 przez Lady_Milan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Alex

Lady_Milan pisze:Juz pedze na poczte wplacac pieniazki. Tata sie dlugo urabial... Mam nadzieje, ze nie za dlugo. :?
Olej pocztę i rób przelew, będzie szybciej.
Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Ja właśnie na poczcie wpłacałem :?
Awatar użytkownika
zimer

Post autor: zimer »

ja tez na poczcie :oops:
007

Post autor: 007 »

nie chciałbym Was martwić, ale siedząc "u źródła" mogę powiedzieć, że o ile z paczkami i listami Poczta naprawdę czasami potrafi się postarać i sprawić, że w ciągu 1-2 dni dojdzie z jednego końca Polski na drugi, o tyle z przekazami jest ciężko... Dlatego sam będąc pracownikiem Matki Poczty kasy naszymi kanałami nie wysyłam :) Sto tysięcy rozliczeń po drodze, a jak już dotrze do właściwego Urzędu Pocztowego, to i tak jeszcze bonusowo przekaz 1 dzień musi leżeć, bo pieniądze są dopiero zamawiane na dzień kolejny. Pomijając już fakt, że nieszczęsliwym zbiegiem okoliczności na początku przyszłego tygodnia płacone są emerytury ZUS i nikt nie będzie sobie wtedy zaprzątał głowy zwykłymi przekazami :/ Podsumowując, dzisiaj wysłany przekaz najprawdopodobniej do Alexa trafi w środę, przy dobrych wiatrach we wtorek, aczkolwiek wątpliwe.

a tak swoją drogą, to mam nadzieję Alex, że mieszkasz w miarę strategicznym punkcie, bo listonosza ch** strzeli jak będzie musiał codziennie do Ciebie jechać z jednym przekazem na jakieś wygwizdajewo :lol:
Awatar użytkownika
Alex

@007 - stary, żaden przekaz tylko wpłata na konto :) nie strasz ludzi listonoszami :) idzie dzień albo dwa, ale przy wcześnie zrobionym przelewie jest szansa, że jeszcze tego samego dnia pieniądze będą na koncie właściwym.
007

Post autor: 007 »

o Matko no... to ja się tutaj produkuję na pół strony, a ci mi teraz mówią, że to nie przekazem :D :D

jak tak to przepraszamy :) wybaczcie, ale zboczenie zawodowe - człowiek dzień dnia roznosi po ludziach te alimenty, zwroty z pitów, pieniądze urodzinowe, że już powoli głupieje :P

a tak swoją drogą Alexie drogi - to nie "nie strasz listonoszem", bo listonosz Twoim przyjacielem jest... zapytaj zresztą, Aira on ze swoim listonoszem żyje nad wyraz dobrze :lol: :lol:
ODPOWIEDZ