Wyjazd do Berlina

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mat
Kontakt:

Post autor: Mat »

Air moze byc , czysta czerwona koszulka targowa z napisem Liverpool FC oczywiscie markerem wysokiej klasy ?? :D

My juz dzisiaj zaczynamy Operacje Berlin - mowie o ponad polowie grupy Katowickiej , troche opanujemy centrum Katowic, pozniej moze zaatakujemy Akademik albo gdzie tam Nas poniesie :)

A jutro sie z Wami widzimy wszystkimi, grzac tam miejsca ladnie :) Mam nadzieje, ze PKP nie zrobi Nam zadnych niespodziewanych niespodzianek i dotrzemy o poprawnej godzinie do Szczecina i zdazymy jeszcze nawet popatrzec dluzej niz 10 minut na Miasto :)

Do zobaczenia Czerwoni :D
Ostatnio zmieniony 21 lip 2008, o 11:12 przez Mat, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Pozdr.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Jasne, ze moze :) Jak ktos naprawde nie ma zadnej koszulki Liverpoolu (ciezko mi w to uwierzyc) to niech sie chociaz na czerwono przyodzieje.

Jutro sie widzimy 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Tutaj ktos juz pisal, ze ma pare koszulek wiecej na stanie i moze je wziac z soba, wiec jak cos to sie dogadajta :)

ja rok temu na finale LM w Toruniu nie mialem koszulki jeszcze swojej, ale caly wieczor nosilem trykot pozyczony od Jacka :)

Mat
Kontakt:

Post autor: Mat »

Ja oczywiscie zartowalem , dzisiaj akurat odebralem nowa koszuleczke prosto z United Kingdom od Pana Uddina , takze nie ma innej opcji jak wrzucic ja na siebie bo taka zajebista jest :)

Jeszcze tych godzinek troche, dobre takie 3 dni troche trzeba bedzie odpoczac od tego wszystkiego ! Taki maly urlop od roboty i innych rzeczy :)
Obrazek

Pozdr.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

W wyniku kradziezy ok. 400 m elektrycznego przewodu trakcyjnego unieruchomione zostaly rano dwie dolnoslaskie linie kolejowe: Wroclaw-Opole i Wroclaw-Klodzko.
Jak powiedzial rzecznik dolnoslaskiego PKP Miroslaw Siemieniec, 200 m linii trakcyjnej zostalo ukradzione niedaleko miejscowosci Sw. Katarzyna (Dolnoslaskie), a kolejne 200 m kabli skradziono na odcinku z Bialego Kosciola do Henrykowa (Dolnoslaskie).

W wyniku kradziezy calkowicie zablokowana zostala takze jednotorowa linia kolejowa Wroclaw-Klodzko. Na trasie stanelo 6 skladow osobowych, ktore sa aktualnie przeciagane. Rowniez na tej trasie PKP organizuje komunikacje zastepcza.

- Od momentu zgloszenia kradziezy wszystkie dostepne ekipy remontowe naprawiaja uszkodzona trakcje i na pewno jeszcze dzisiaj ruch na obu odcinkach zostanie przywrocony - zapewnil Siemieniec.

Rzecznik dodal, ze w minionych latach straty spowodowane kradziezami sprzetu nalezacego do dolnoslaskiego PKP wyniosly ok. 2 mln zl.

Mam nadzieje, ze nikomu to jutro nie przeszkodzi :) Niech juz lepiej torow nikt nie kradnie przez 3-4 dni :roll:
Obrazek

Banan

Post autor: Banan »

A ja nie mam czerwonej... Znaczy mam, ale jest taka, ze juz wole swiecic biala wyjazdowka :P

Caly Banan... Zawsze sie musi z tlumu wyrozniac :)

majamajewski
Kontakt:

Post autor: majamajewski »

he he ale widze poruszenie tutaj z powodu wyjazdu kurde ja tez nie moge sie doczekac tego spotkania ja z wroclawia wyjezdzam kolo 16 wiec powinienem byc na styk pod stadionem wiec najpraqwdopodobniej widzimy sie juz na samych trybunach :) Do zobaczyska!
Camp Nou Barca-Betis 3:2 SpeÂłniamy swoje marzenia:) Nastepne Anfield Road:)
Obrazek

Awatar użytkownika
KaSTA

Post autor: KaSTA »

jak co mam w zapasia domowa koszulke z RBK :)

koski

Post autor: koski »

Ja nie mam koszulki LFC, ale ubiore za to koszulke koloru czerwonego. Niemcy spodziewaja sie na meczu ok 40. tys kibicow. Mam nadzieje, ze obejrzymy wspaniale widowisko :D

Awatar użytkownika
Duszek

Post autor: Duszek »

Operacje ‘BERLIN’ – Czas rozpoczac!

No ja zaraz wyruszam w droge. Dzisiaj razem z Markiem robimy nalot na mieszkanko Air'a hihi :D

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Maaciek
Kontakt:

Post autor: Maaciek »

Mam taka nietypowa prosbe :P Moglby ktos druknac teksty tych przyspiewek dla mnie?? Niestety siedze na kafejce i nie ma tutaj ani glosnikow, ani sluchawk :dry: Naprawde bylbym bardzo wdzieczny :) Z gory dzieki i do jutra chlopaki!!!

Awatar użytkownika
openmind

Post autor: openmind »

O ile dobrze przeczytalem na stronie Herthy,zapelniono cala dolna czesc stadionu i zaczela siesprzedaz biletow na wyzszy poziom. Znaczyloby t, ze rzeczywiscie zainteresowanie jest spore i atmosfera powinna byc przednia. Jesli sie pomylilem,niech mnie ktos poprawi:)
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."

Lachol
Kontakt:

TeÂż na biaÂło.

Post autor: Lachol »

Banan nie pekaj, ja Lacholek rowniez przywdzieje biala wyjazdowke, wiec w imie motta naszego kochanego klubu nie bedziesz juz sam. Do zobaczenia jutro.
Lachol

majamajewski
Kontakt:

Post autor: majamajewski »

Brzemie przekazane... Teraz trzymajta kciuki za Marka aby bilety wraz z jego osoba calo i bezpiecznie dojechaly do Was!
Camp Nou Barca-Betis 3:2 SpeÂłniamy swoje marzenia:) Nastepne Anfield Road:)
Obrazek

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Potwierdzam :!: , bilety sa teraz w moim posiadaniu, wszystkie 34 sztuki. Teraz tylko dotrzec do Szczecina....
Tak jak pisze Maja wielka odpowiedzialnosc spoczywa na moich barkach.... :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jutro :!:
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

ODPOWIEDZ