Wyjazd do Berlina

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Dzwoniec pisze:Ok, to sprawa odbior biletow zalatwiona. Czy w takim razie kierownik wypadu moze podpowiedziec mi jak najlepiej mamy sie spotkac przed meczem. Bo pod stadionem na pewno bedzie nas sporo. Najlepiej, gdybym mial telefon do kogos z Was i bysm sie mogli zawsze zdzwonic.
Olek, szczerze mowiac, to nie mam pojecia jak to bedzie wygladac. Moge Ci co najwyzej napisac, gdzie autokar stoi, jak dojedziemy, i bedziesz nas szukac.

Awatar użytkownika
Asieńka
Kontakt:

Post autor: Asieńka »

hej

jesli chodzi o rzeczy to szczerze mowiac zawsze jak gdzies jezdzilam wynajetym autokarem spokojnie w bagazniku mozna bylo je zostawic wiec dziwnie byloby gdyby tym razem cos sie zmienilo.....ale dla pewnosci Alex moze moglbys zadzwonic jutro do tej firmy i zapytac.....zebysmy mieli pewnosc co robic...

Jesli ktos rzyjedzie wczesniej do Szczecina to takze mozna zostawic rzeczy w przechowalni-oczywiscie oprocz dokumentow itp dla pewnosci:)robilam tak nie raz i zawsze bez problemow sie obylo. Za przechowalnie mala (czytaj miesci sie duzy plecak spokojnie) placi sie 4 zl a za duza chyba 8 jak dobrze pamietam. Sa one w szczecinie umieszczone przy glownym wejsciu i placi sie za chyba 12 lub 24 godziny wiec spokojnie nie trzeba sie o nic martwic:D to jest takze dobry pomysl jesli jednak nie mozna ich bedzie zostawic w autokarze.....

pozdrawiam

i do zobaczenia:)

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Najlepiej bedzie, jesli ograniczymy sie do zabrania niezbednego minimum. To tylko jednodniowy wypad, wiec nie
ma sensu zabierac ze soba niepotrzebnego balastu. Przybory toaletowe jakies podstawowe, ewentualnie ciepla bluza na wtorkowy wieczor. W srodowy poranek tez moze sie przydac. I nic wiecej nie trzeba. W kazdym razie ja niczego nie biore.

Do zlotu 24 dni
...a juz pojutrze Berlin!

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Ciepla bluza i cos przeciwdeszczowego, bo pogoda na zachodzie siakas taka kaprysna ostatnio :)

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Alex pisze:Ciepla bluza i cos przeciwdeszczowego, bo pogoda na zachodzie siakas taka kaprysna ostatnio :)
Panie organizatorze Kochany, a nie dalo by sie jeszcze jakiejs lux pogody zalatwic? :wink:

Z tego co pogode ogladalem to we wtorek w Szczecinie ma byc 20 stopni C, a w samej Niemcowni to juz nie wiem.
Byle tylko nie padalo.... i bedzie Okay!
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

Banan

Post autor: Banan »

Jest tak:

Jade z kumplem samochodem do Szczecina. Co za tym idzie, nie bedziemy potrzebowali noclegu w postaci akademika. Alex mowil mi, ze to nie jest jeszcze oplacone, wiec mysle, iz nadzorca czy inny gad prowadzacy ten zajazd nie bedzie plul jadem, ze mu dwoch miejsc brakuje :)

Zaraz po powrocie wybierzemy sie w trase.

Co do przyjazdu, to mysle, ze na miejscu bedziemy cos miedzy 14 a 15. Ciezko mi okreslic dokladna godzine. Wyjedziemy gdzies o 11 z Okonka, a do Szczecina mamy z 200 km wiec tempem spacerkowym jechac bedziemy.

Piwko sie wiec dopiero na zlocie wypije :wink:

Lachol
Kontakt:

BĂŞdzie spoko.

Post autor: Lachol »

Ja przed chwila odwiedzilem strone Herthy i przeczytalem, iz sprzedano juz ponad 30 tysiecy bilecikow, co powoduje, ze atmosferka na meczu bedzie przednia. Liczba na pewno sie zwiekszy, gdyz Berlinczycy zakupia bilety w dniu meczu. Pozostalo tylko czekac i sie podniecac.
Lachol

Awatar użytkownika
Dzwoniec

Post autor: Dzwoniec »

No i nadszedl ten moment, dla mnie " operacja Berlin" zaczyna sie dzis w nocy okolo godziny 04.00. Bede tam od jutra zapowiadal nasz przyjazd.

Tymczasem jedzcie wszyscy bezpiecznie i do zobaczenia pod stadionem.

Ps. Tylko nie wchodzcie bezemnie. Mam tel do Air, Olafa i Alexa , wiec bedziemy w kontakcie.

Pozdrawiam.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Szkoda tylko, ze tego Gerrarda, Torresa czy Reiny nie zobaczymy w Berlinie na boisku, ale i tak mimo tego ta wyprawa bedzie niesamowita :)

Nie moge uwierzyc, ze jutro sie widzimy :)

Awatar użytkownika
KaSTA

Post autor: KaSTA »

AirCanada pisze:Szkoda tylko, ze tego Gerrarda, Torresa czy Reiny nie zobaczymy w Berlinie na boisku, ale i tak mimo tego ta wyprawa bedzie niesamowita :)

Nie moge uwierzyc, ze jutro sie widzimy :)
a no szkoda szkoda ze ich nie bedzie, ale ciesze sie ze zebralo sie nas tylu i ze jedziemy na ten mecz, to juz cos wielkiego

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Awatar użytkownika
veV_
Kontakt:

Post autor: veV_ »

AirCanada pisze:Szkoda tylko, ze tego Gerrarda, Torresa czy Reiny nie zobaczymy w Berlinie na boisku
czyli juz wiadomo na pewno, ze nasza mistrzowska grupa nie wroci na mecz? szkoda, zawsze byla jakas iskierka nadziei... (:

a ta torresowska przyspiewka to faktycznie ciekawa sprawa byla :P

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

AirCanada pisze:Zapomnialem o lekturze obowiazkowej :roll:

Jeszcze to! Jeszcze to! :D

http://pl.youtube.com/watch?v=3zz_nuHPe ... re=related

Do zlotu 23 dni
...a juz jutro Berlin!!!

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Ostatnia informacja i zarazem prosba. Wszyscy obowiazkowo musimy jechac w koszulkach Liverpoolu i najlepiej czerwonych :) W 30 osob bedziemy sie na liverpoolsko prezentowac wrecz imponujaco 8) :roll:

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

AirCanada pisze:Ostatnia informacja i zarazem prosba. Wszyscy obowiazkowo musimy jechac w koszulkach Liverpoolu i najlepiej czerwonych :) W 30 osob bedziemy sie na liverpoolsko prezentowac wrecz imponujaco 8) :roll:
ja moge nawet czerwone gatki ze studniowki zalozyc :D

Nocujacy w akademiku - jak juz bedziecie w Szczecinie, to kupcie bilety za 4,40 albo 2,20 (ulgowe) - beda potrzebne, zeby pospiesznym autobusem dostac sie spod akademika w okolice dworca.

ODPOWIEDZ