Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Post autor: PyrkaLFC »

Mufi pisze:- Xabi był jednym z piłkarzy, których mogliśmy pozyskać. Wisiałem z nim na telefonie przez całe lato. Praktycznie błagał, by do nas dołączyć. Naprawdę tego chciał. W mojej opinii byłby dla nas fantastycznym wzmocnieniem. Muszę powiedzieć, że kilka razy byłem sfrustrowany brakiem odpowiedniego nacisku na transfer - wiesz co mam na myśli? Coś jest na wyciągnięcie ręki, piłkarz dałby wiele, by do nas trafić, ale ostatecznie nie jest łatwo zawrzeć umowę.
Cesc Fabregas

To fajny ten Xabi, przy pierwszej lepsze okazji chciał out z Liverpoolu.
Przydałoby się jeszcze napisać z jakiej drużyny i do jakiej, bo za bardzo nie wynika z tej wypowiedzi. W ogóle nie wiele wynika z tej wypowiedzi.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Jeżeli Fabregas mówiąc "nas" miał na myśli aktualny klub w którym wtedy grał, to mowa tutaj o Arsenalu.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Żeby tu jeszcze było jakiekolwiek odniesienie do czasu w którym to powiedział, a tak to równie dobrze mógł chcieć odejść przed pobytem w Liverpoolu jak i po, zresztą nawet jeśli podczas pobytu w Liverpoolu, to wcale mu się nie dziwie, jakby Gareth Barry przyszedł to byśmy mieli legende...
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

Django

Post autor: Django »

Mufi pisze:- Xabi był jednym z piłkarzy, których mogliśmy pozyskać. Wisiałem z nim na telefonie przez całe lato. Praktycznie błagał, by do nas dołączyć. Naprawdę tego chciał. W mojej opinii byłby dla nas fantastycznym wzmocnieniem. Muszę powiedzieć, że kilka razy byłem sfrustrowany brakiem odpowiedniego nacisku na transfer - wiesz co mam na myśli? Coś jest na wyciągnięcie ręki, piłkarz dałby wiele, by do nas trafić, ale ostatecznie nie jest łatwo zawrzeć umowę.
Cesc Fabregas

To fajny ten Xabi, przy pierwszej lepsze okazji chciał out z Liverpoolu.
Naprawdę wierzysz we wszystko, co przeczytasz w internecie?
Obrazek

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

DudekLFC21 pisze:Żeby tu jeszcze było jakiekolwiek odniesienie do czasu w którym to powiedział, a tak to równie dobrze mógł chcieć odejść przed pobytem w Liverpoolu jak i po, zresztą nawet jeśli podczas pobytu w Liverpoolu, to wcale mu się nie dziwie, jakby Gareth Barry przyszedł to byśmy mieli legende...
Przed pobytem w Liverpoolu. Czyli maksymalnie w 2003 roku. Wtedy Fabregas grał jeszcze w juniorach, więc o czym Xabi miałby rozmawiać z 16-letnim juniorem, i skąd taki młodzian miałby wiedzę, kogo chce pozyskać klub do pierwszej drużyny? ;)
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Następnym razem proponuję podać źródło tych wypocin. Był to wywiad Fabregasa dla angielskiej strony Arseblog.com
Tłumaczenie popełnił redaktor strony "Kanonierzy" więc tam są wskazane daty i KONTEKST wypowiedzi.

luksi93

Post autor: luksi93 »

Emre Can daje BVB 3 punkty w meczu z Herthą.

https://streamable.com/uv2ys9
Y.N.W.A

Awatar użytkownika
magniuto

Post autor: magniuto »

Oglądałem tylko 2 połowę, więc mogłem odnieść złe wrażenie, ale Grujic w Hercie słabiutki niestety...

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Dla nieco starszych kibiców The Reds, taka wiadomość otóż 31 letni David N'gog zakończył karierę. Prawie 100 meczów w Liverpoolu, kilka ważnych bramek m.in w końcówce spotkania z United na Anfield, ostatnio reprezentował Zalgiris Wilno.

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Były zawodnik LFC, Dominic Solanke w swoim 39. występie w lidze dla Bournemouth strzela swoją pierwszą i drugą bramkę. Bournemouth z 0:1 odrabia na 4:1.
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Laitner

Post autor: Laitner »

Nie uważacie z perspektywy czasu że sprzedaż Ingsa to był błąd? Ewentualnie brak klauzuli powrotnego wykupu? Danny zalicza kapitalny sezon. Pomijając zdobycze bramkowe to też świetnie gra w odbiorze. A my aktualnie nie mamy w kadrze żadnego sensownego napastnika.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Tylko, że on się odbudował właśnie dlatego, że odszedł. Zobacz, jak Origiemu ciężko wrócić do formy, jak dostaje tak mało minut.
Obrazek

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Origi tez bedzie ladowal bramy jak odejdzie. Niestety, ale u nas nawet Lewy by sie nie odnalazl.

Laitner

Post autor: Laitner »

LiverpoolIsRed pisze:
19 lip 2020, o 19:04
Origi tez bedzie ladowal bramy jak odejdzie. Niestety, ale u nas nawet Lewy by sie nie odnalazl.
Fakt, ciężko złapać formę grając ogony. Co do Lewego to jestem przekonany że odnalazł by się w każdym klubie. U nas z Kloppem za sterami to byłby potworem.

Athar

Post autor: Athar »

Suso oficjalnie sprzedany do Sevilla (podąjac za transfermarkt) za blisko 19 milionów funtów.

Ktoś się orientuje czy nasz klub zarobi też jakiś procent na tym transferze?
"It’s the club of Ronnie Rosenthal and Avi Cohen.
It’s the club of Mo Salah and Sadio Mane.
It’s the club of Parson Jackson and Bill Shankly.
It’s a club of all flags, all religions, all nations and none."
Tony Barrett

ODPOWIEDZ