Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

roberthum

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Post autor: roberthum »

Bardzo wątpliwe. Suso odchodził od nas na pół roku przed końcem kontraktu. Milan zapłacił symboliczne niecałe 1,5 mln za anulowanie pozostałych paru miesięcy. W takiej sytuacji to Milan pewnie wolałby poczekac pół roku i wziąć Hiszpana za darmo niż wprowadzać z ich punktu widzenia bezsensowne klauzule

SEB

Post autor: SEB »

Raheem Sterling

Obrazek
: "I grew up washing public toilets to make a living for myself and my mother. I was a very young boy. Liverpool took me to a better place. And today I am somebody because of them. I will always be happy for them when they succeed. Although I am the first person to be blame by English fans when things are not going our way in the national team. I can understand the angry from Liverpool fans when I left the club . But despite everything that happened between us, i love them"
PL: Wychowałem się myjąc publiczne toalety, aby zarobić na życie dla siebie i mojej matki. Byłem wtedy bardzo młodym chłopcem. Liverpool zabrał mnie w lepsze miejsce. A dziś jestem kimś dzięki nim. Zawsze będę szczęśliwy z powodu kiedy im się to uda. Chociaż jestem pierwszą osobą, która jest winna, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli w reprezentacji. Rozumiem gniew kibiców Liverpoolu, kiedy opuszczałem klub. Ale pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nami, kocham ten klub."

Ja tam zawsze szanowałem, szanuje i będę szanował chłopaka. Gdy odchodził w klubie był ogromny syf. To nasz dzieciak, dla którego Enrique przynosił samochodowy fotelik do autobusu klubowego.
Obrazek

Django

Post autor: Django »

SEB pisze:
11 sie 2020, o 21:11
Raheem Sterling

Obrazek
: "I grew up washing public toilets to make a living for myself and my mother. I was a very young boy. Liverpool took me to a better place. And today I am somebody because of them. I will always be happy for them when they succeed. Although I am the first person to be blame by English fans when things are not going our way in the national team. I can understand the angry from Liverpool fans when I left the club . But despite everything that happened between us, i love them"
PL: Wychowałem się myjąc publiczne toalety, aby zarobić na życie dla siebie i mojej matki. Byłem wtedy bardzo młodym chłopcem. Liverpool zabrał mnie w lepsze miejsce. A dziś jestem kimś dzięki nim. Zawsze będę szczęśliwy z powodu kiedy im się to uda. Chociaż jestem pierwszą osobą, która jest winna, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli w reprezentacji. Rozumiem gniew kibiców Liverpoolu, kiedy opuszczałem klub. Ale pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nami, kocham ten klub."

Ja tam zawsze szanowałem, szanuje i będę szanował chłopaka. Gdy odchodził w klubie był ogromny syf. To nasz dzieciak, dla którego Enrique przynosił samochodowy fotelik do autobusu klubowego.
Widzę jakiś rodzaj masochizmu...? Sterling, Torres, Suarez, Meireles nigdy nie będą czerwoni, właśnie przez sposoby, w jakie opuszczali klub. To jest oczywiście moja opinia.
Obrazek

Redi

Post autor: Redi »

45 minut nowego sezonu w nowych barwach i jeszcze przed przerwa z powodu kontuzji wypada Adam Lallana

adamne

Post autor: adamne »

Cały Adaś, on już chyba w pierwszej minucie tę kontuzję złapał bo się wtedy kładł.
Nieźle się nawet pokazał, po tym prostopadłym podaniu powinien mieć asystę, ale co z tego jeśli nawet nie dograł połowy i pewnie zniknie na kilka kolejek.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Django

Post autor: Django »

Czy to ten Rafael Camacho jest nominowany w kategorii golden boy?? 0.o

https://www.fangol.pl/view/302746/micha ... nik-posrod
Obrazek

Awatar użytkownika
PyXoN

Post autor: PyXoN »

Tak z czystej ciekawości co sądzicie o Suarezie ? U nas tak wymuszał transfer a tutaj Barcelona go spakowała do Madrytu😀 karma wraca.

Mufi

Post autor: Mufi »

Karma karmą, ale to co odstawia zarząd Barcy to cyrk Millenium. Już nawet nie mówiąc nt Suareza, gdzie oddali Go do rywala z ligi i płacą mu 50% wynagrodzenia, to sprawy ogólnie transferowe to tragedia.

luksi93

Post autor: luksi93 »

Nathaniel Clyne wraca do Crystal Palace
https://www.cpfc.co.uk/news/2020/octobe ... -term-deal
Y.N.W.A

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

PyXoN pisze:
24 wrz 2020, o 18:47
Tak z czystej ciekawości co sądzicie o Suarezie ? U nas tak wymuszał transfer a tutaj Barcelona go spakowała do Madrytu😀 karma wraca.
Troszke żałuje, że o niego nie zabiegaliśmy - wiadomo FSG i tak pewnie z bulem serca podpisywało kontrakt z 29 letnim Thiago, to gdzie 33 letni Suarez, ale na pozycji nr 9 z chęcią bym jeszcze pooglądał u nas Czorta na miotle xD Jaki to był crack w koszulce LFC, wystarczy wspomnieć że dojechał do 31 goli zaczynając sezon 5 meczów później i nie wykonując karnych. Pewnie nawet nie będąc w podstawowej 11stce i tak by zakrecił się koło jakiegoś double-double, z taką obstawą.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

PyrkaLFC pisze:
15 paź 2020, o 19:07
PyXoN pisze:
24 wrz 2020, o 18:47
Troszke żałuje, że o niego nie zabiegaliśmy - wiadomo FSG i tak pewnie z bulem serca podpisywało kontrakt z 29 letnim Thiago, to gdzie 33 letni Suarez, ale na pozycji nr 9 z chęcią bym jeszcze pooglądał u nas Czorta na miotle xD Jaki to był crack w koszulce LFC, wystarczy wspomnieć że dojechał do 31 goli zaczynając sezon 5 meczów później i nie wykonując karnych. Pewnie nawet nie będąc w podstawowej 11stce i tak by zakrecił się koło jakiegoś double-double, z taką obstawą.
Suarez nawet godził się na ławkę rezerwowych w Barcelonie, ale Koeman go na start odstrzelił.
Ja bym miał osobiście dziwnie odczucia, ale Luis to taki gracz którego się kocha u siebie w klubie albo nienawidzi w przeciwnej, w mojej opinii nie byłby to zły ruch, lecz trzeba też pamiętać o okolicznościach jego odejścia, gryz gryz i to wszystko wydawało się podejrzanie co nie zmienia faktu, że w ostatnim sezonie zachował się jak profesjonalista pełną gębą i prawie pomógł nam wygrać ligę.

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Ja to bym powiedzial, ze nie tyle prawie 'pomogl' nam wygrac lige, a prawie nam ta lige wygral. Tamten sezon to byl sezon Suareza, nie pamietam tak niesamowitego pilkarza w PL jak Suarez 13/14.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Edamskiser pisze:
15 paź 2020, o 20:38
Ja to bym powiedzial, ze nie tyle prawie 'pomogl' nam wygrac lige, a prawie nam ta lige wygral. Tamten sezon to byl sezon Suareza, nie pamietam tak niesamowitego pilkarza w PL jak Suarez 13/14.
Może źle to ująłem bo nie chce deprecjonować jego wkładu w prawie zdobyte mistrzostwo, był wybitny i ładował spektakularne bramki, wygrywał sam mecze a Norwich bardzo płakało grając przeciwko nam, zgadzam się z Tobą :D

grzyb

Post autor: grzyb »

Suarez jaki był każdy wiedział ale na boisku to jest potwór. Tamten sezon to było coś pięknego nie zapomne tego rogala z WBA. Ależ byśmy mieli rywalizacje w ataku trzech głodnych bramek zawodników. Ciekawe Thiago miałby niezly ból glowy do którego tym razem posłać podanie :)
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

walek666
Kontakt:

Post autor: walek666 »

Panowie taka rozkmina. Pamiętacie Emiliano Insue? Głupie pytanie.. pewnie że pamiętacie. Ja też. Jak on grał? Dawał radę czy był słaby? I dlaczego odszedł? W sumie dziwna sprawa sprzedać 21-letniego podstawowego lewego obrońcę do gorszego klubu🤔
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)

ODPOWIEDZ