Powrót wielkiego Liverpoolu

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

michall

Re: Powrót wielkiego Liverpoolu

Post autor: michall »

Ceny piłkarzy również pospadają. Myślę, że kwota za transfer Wernera w ostateczności wyniesie bliżej 50mln.

klosinho

Post autor: klosinho »

Steady pisze:Wybacz, że nie podam źródła, lecz kilka tygodni temu na którymś z brytyjskich portali wyczytałem, że z jednego domowego meczu mamy w granicach 4mln funtów. Zostały nam 4 domowe mecze, więc z tego tytułu mamy w plecy jakieś 16mln funtów.
"Stare" wyniki finansowe (sezon 2018/19), ale fajnie ujęte

https://www.bbc.com/sport/football/52529679

i tu też

https://financialfootballnews.com/premi ... s-revenue/

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jeszcze tylko jeden krok,ktory albo wykona za nas Chelsea badz uczynimy go sami na Etihad i meki kazdego kibica LFC zostana zakonczone.
30 la!t moj Boze jak ten czas szybko zlecial.
Tyle sie przez ten okres wydarzylo a czlowiek trwal i wierzyl,ze kiedys nadejdzie TEN SEZON.
Bylo pare kampanii w ktorych wydawalo sie,ze to juz,teraz ale zawsze czegos w ostatecznym rozrachunku brakowalo.

Az pewnego pieknego dnia pojawil sie na Anfield Jureczek z Niemiec i jak to mowil Leo.B "step by step" odmienil Liverpool i przywrocil mu dawny blask.
To byl nielatwy i dlugotrwaly proces ale jest wielka nadzieja,ze teraz znow bedzie mozna mowic o wielkiej druzynie zwanej The Reds.
A taki stan pozwoli choc na chwile takim troszeczke starszym kibicom jak ja znowu poczuc sie mlodo :D a tym majacym nieco mniej latek na karku poczuc smak wygranej w lidze i nie tylko.

Obysmy wiec w nadchodzacych sezonach byli dalej swiadkami triumfow naszego klubu i doczekali sie spelnienia jeszcze jednego marzenia:rekordzista pod wzledem liczby zdobytych tytulow mistrza Anglii jest:LIVERPOOL FOOTBALL CLUB
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

trzydzieści męczących (niefajnych) lat dobiegło końca
NARESZCIE Liverpool dopiął swego i wrócił na należne w lidze miejsce

pewnie epoka lat 1973 - 1991 nie powtórzy się, ale dobrze się stało, że klątwa została wreszcie zdjęta!

Bakan

Post autor: Bakan »

Z okazji powrotu na szczyt to właśnie zespół Liverpoolu jest tematem mojego „Wykopu z piątki”. Tym razem pięciu menedżerów, których losy miałem okazję śledzić, zanim na Anfield pojawił się Klopp. Startujemy w roku 2001 więc jest to fajna, sentymentalna podróż. Zapraszam: https://futbolowarebelia.com/2020/07/17 ... sie-klopp/

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Zastanawiałem się ostatnio...

Czemu właściciele nie stworzą drugiego zespołu Liverpoolu. Mogliby go nazwać na przykład Livergool. Wiadomo, że Liverpool i Livergool nie mogłyby grać w tej samej lidze, ale na przykład można by wcisnąć ich do jakiejś niemieckiej albo hiszpańskiej ligi. Nawet polska Ekstraklasa mogłaby dać radę! W Livergoolu grałby nasz drugi / trzeci skład, na przykład coś na wzór składu z meczu przeciwko Lincoln. Chłopaki ogrywaliby się i mieliby łatwiejszą drogę do głównego składu Liverpoolu.

Przyznacie chyba, że pomysł wcale nie głupi...

ks77

Post autor: ks77 »

OMG

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Nodramawegotlallana pisze:
25 wrz 2020, o 20:11

Czemu właściciele nie stworzą drugiego zespołu Liverpoolu. Mogliby go nazwać na przykład Livergool. Wiadomo, że Liverpool i Livergool nie mogłyby grać w tej samej lidze, ale na przykład można by wcisnąć ich do jakiejś niemieckiej albo hiszpańskiej ligi. Nawet polska Ekstraklasa mogłaby dać radę! W Livergoolu grałby nasz drugi / trzeci skład, na przykład coś na wzór składu z meczu przeciwko Lincoln. Chłopaki ogrywaliby się i mieliby łatwiejszą drogę do głównego składu Liverpoolu.

Ja rozumiem że piątek, ale już po 20 taka faza 🤷‍♂️😁
Obrazek

wicked93

Post autor: wicked93 »

Nodramawegotlallana pisze:
25 wrz 2020, o 20:11

Widzę, że na oddziale zamkniętym też macie internet

ODPOWIEDZ