Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Django

Re: Jürgen Klopp

Post autor: Django »

Mi to się wydaje, że to zarząd odpowiada za trzech obrońców w klubie a nie Klopp. Niemiec pewnie chciał czwartego ale... Cały czas się zastanawiam dlaczego mając na ławce Williamsa, który pokazywał się z dobrej strony i na Southampton naprawdę "by wystarczył" i Phillipsa Klopp jako partnera Fabinho wystawia... środkowego pomocnika?? Czyżby to zawoalowana aluzja do zarządu, jak swego czasu pewien mecz z Aston Villą na Anfield...?
Redzik90 pisze: 5 sty 2021, o 00:03 Jurgena chyba czymś tam szprycują, bo naprawdę nie jest sobą. Normalnie przy takim gównie na boisku biegałby i beształ swoich zawodników. Fatalne prowadzenie drużyny dzisiaj. Zmian nie komentuję, bo nie ma czego komentować. Wszyscy widzieli. Do dużej poprawki nasz bohater, razem z jego bandą.
Może na koronawirusa się zaszczepił?
Obrazek
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Nie wiem czy to dobry temat, ale chciałbym jeszcze wspomnieć jakim kryminałem są dwie sytuacje z ostatnich meczów. Mianowicie mija doliczony czas gry, sędzia pozwala wykonać jeszcze jeden rzut rożny, a zwodnicy rozgrywają go krótko, wycofują, giwzdek i koniec meczu.
Czy tylko mnie krew zalewa jak coś takiego widzę? Widać, że mamy szczęście, że w ogóle jest przyzwolenie na rozpoczęcie gry, a Ci się biorą za rozgrywanie. Dramat. Dramat, zwłaszcza dlatego, że zdarza nam się strzelać bramki bo wrzutkach z rzutów rożnych.
Obrazek
mkb22

Post autor: mkb22 »

Kamson pisze: 5 sty 2021, o 11:32
Redzik90 pisze: 5 sty 2021, o 11:11 Po wczorajszych wypowiedziach Kloppa atakujących sędziów i United jest mi po prostu wstyd za niego. Zawsze twierdziłem, że to gość z klasą, który nie będzie pieprzył takich farmazonów w stylu Mourinho, obwiniając cały świat za niepowodzenia swojej drużyny. Guzik mnie obchodzi ile karnych dostaje United od 5 lat. Gdyby drużyna była zbudowana jak powinna i przygotowana jak powinna, to takich ogórów jak Newcastle, West Brom czy Southampton byśmy po prostu zlali. A z tego co widać ekipa jest w słabej dyspozycji. Transfery na obronę, a raczej ich brak wołają o pomstę do nieba, bo każdy, nawet ślepy widział co się dzieje. Czego on kur#a oczekiwał mając w obronie szklanki w postaci Gomeza i Matipa, sprzedając Lovrena? A teraz płacz i lament. Sam sobie pod sobą dołki kopie Klopp. Sympatii i szacunku wśród postronnych widzów też sobie nie przyprawi takimi durnymi wypowiedziami.
Mam nadzieję, że ochłonie i przemyśli sobie kilka spraw Jurgen.
Nie da się z tobą zgodzić, człowieku podyktowany karny to prawie 1:1, później idziemy za ciosem, druga połowę zagralismy naprawdę fajna, było to na co liczyłem.
Karne i faule pod polem karnym to także piłka nożna, wyglada to na kradzież w biały dzień, ja wczoraj nie wierzyłem w to co widziałem, gra swoją drogą ale to jak nas robią sędziowie w tym roku przechodzi wszystko, ciężko się gra przeciwko przeciwnikom i F.A.
Tak, to wszystko wina spisku FA i united przeciwko Liverpoolowi, bo to wcale nie jest tak że zawodnicy Liverpoolu oddali wczoraj 1 strzał na bramke przez cały mecz
Mufi

Post autor: Mufi »

Od kiedy Kamson jest użytkownikiem tego forum wyniki zespołu drastycznie spadły w dół.
Nie chce nic mówić, ale chyba wiemy kogo to wina.

To przez te jego manifesty, że nikt do nas nie ma podjazdu. True Info.
lfc257

Post autor: lfc257 »

Klopp bywa irytujący i niekonsekwentny. biadoli, że on to by chciał 5 zmian w meczu jak jest w innych ligach. tymczasem ławkę ma tak krótką, że nawet 3 zmian nie wykorzystuje. co on sobie myślał zaczynając sezon z 3 stoperami z czego Matip jest kompletną szklanką a Gomez niewiele lepszy? Fabihno gra na obronie zamiast na pozycji nr 6 gdzie był naprawdę nieoceniony. jego brak w drugiej linii jest aż nadto widoczny. jeszcze ta pechowa kontuzja Joty który był naprawdę skuteczny... w tym sezonie mamy pod górkę, szczęście się odwróciło, prawdopodobnie zakończymy sezon z pustymi rękami
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Gra jest oczywiście słaba, wyniki również ale wywalcie z którejkolwiek topowej drużyny 3 najlepszych środkowych obrońców, grajcie co tydzień inną parą „stoperów” i patrzcie co się dzieje, przykład? Chociażby City w zeszłym sezonie. Później weźcie pod uwagę intensywność ostatnich dwóch sezonów i wakacje przed tym sezonem oraz długość okresu przygotowawczego. Moim zdaniem wszystko to właśnie zaczyna się odbijać na Naszej drużynie, do tego nie ma na trybunach dodatkowej motywacji w postaci kibiców i o to Nasz obecny obraz.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
Kamson

Post autor: Kamson »

Mufi pisze: 5 sty 2021, o 13:08 Od kiedy Kamson jest użytkownikiem tego forum wyniki zespołu drastycznie spadły w dół.
Nie chce nic mówić, ale chyba wiemy kogo to wina.

To przez te jego manifesty, że nikt do nas nie ma podjazdu. True Info.
Wynik może i tak. Jednak styl kuleje od dłuższego czasu...
Co do podjazdu, jeżeli jesteśmy w formie i gramy swoje to nikt nie ma podjazdu, łatwo się pisze takie rzeczy teraz, kiedy przechodzimy kryzys
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
Awatar użytkownika
DrwalSiekiery
Kontakt:

Post autor: DrwalSiekiery »

Ole Gunnar Solskjær skomentował wypowiedź Jurgen Kloppa o rzutach karnych:

-Nie liczę, ile mają karnych, jeśli chce to może martwić się o to, kiedy i ile jesteśmy faulowani w polu karnym. Ja nie poświęcam na to czasu.
Co za prowokacyjna wypowiedź buraka, niech się zajmie swoim klubem a nie wciska Kloppa. Mam nadzieję że nasz sympatyczny Niemiec go wyjaśni.
SEB

Post autor: SEB »

DrwalSiekiery pisze: 6 sty 2021, o 11:41

-Nie liczę, ile mają karnych, jeśli chce to może martwić się o to, kiedy i ile jesteśmy faulowani w polu karnym. Ja nie poświęcam na to czasu.
Co za prowokacyjna wypowiedź buraka, niech się zajmie swoim klubem a nie wciska Kloppa. Mam nadzieję że nasz sympatyczny Niemiec go wyjaśni.
Kto kogo sprowokował? Bardzo dyplomatyczna i dobra wypowiedź Solskjaera.

To Klopp ma problem ze sobą, powtórka z rozrywki ostatnich sezonów z Borussią. Brak zmian, zajechał podstawowy skład i potwierdza się teza, że trenerem jest świetnym, jednak menedżerem już nie do końca.

Klopp nigdy nie będzie Sir Alexem Fergusonem, bo daje się prowokować i narzeka jak najęty, zamiast powiedzieć prawdzie w oczy ja i zespół jesteśmy pod formą, trzeba to zmienić.

Jak dla mnie tego sezonu niż nic nie uratuje, chyba że dokonamy kilku transferów w zimowym oknie. Chłopacy oddychają rękawami, to już nie są te same podania, te same dryblingi, te same strzały i ta sama szybkość. Sezon jest krótszy, terminarz napięty, a większość gra od dechy do dechy.
Obrazek
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Ale on nie musi byc Fergusonem, on jest i bedzie Kloppem.

Przeciez robil zmiany. Jota wchodzil regularnie. To zarząd jeat dusigroszem ze mamy wąską kadre w porownaniu do City czy Chelsea. Jacy wlasciciele taka ławka :).

Chlop lepi z tego co ma i osiagnal sukces. Jedynym bledem jaki Klopp zrobil w ostatnim meczu to niepotrzebny eksperyment Hendiego na obronie.

No to sie nie zmieni bo wlasciciele nie wydadza duzej kasy. Oni maja problem ze znalezieniem 20 milionow euro na obronce.
everlast

Post autor: everlast »

Wy tak serio uwazacie, ze trener z taka pozycja jak Klopp nie ma wplywu na transfery i musi lepic z tego co ma? Serio nie chcial sprzedac Origiego albo Shaqa skoro ich i tak nie wystawia? Mozna bylo za dwoch dostac 30mln a za tyle to napewno można bylo sciagnac kogos kto by mu pasowal.
mkb22

Post autor: mkb22 »

Chyba coś ci sie pomyliło, bo to Klopp bez przerwy zaczepia united, Fa, innych menedżerów i bóg wie kogo jeszcze bo nie potrafi poradzić sobie z porażką i szuka winnych
Aldor

Post autor: Aldor »

everlast pisze: 6 sty 2021, o 13:38 Wy tak serio uwazacie, ze trener z taka pozycja jak Klopp nie ma wplywu na transfery i musi lepic z tego co ma? Serio nie chcial sprzedac Origiego albo Shaqa skoro ich i tak nie wystawia? Mozna bylo za dwoch dostac 30mln a za tyle to napewno można bylo sciagnac kogos kto by mu pasowal.
A ty serio myslisz, ze wielomilionowymi inwestycjami zarzadza sie jak w futbol managerze? Klik klik i Origi sprzedany? :lol: :roll:
Transfery i kontrakty pilkarskie to sa niesamowicie skomplikowane rzeczy i to nie jest tak jak w FMie w stylu:
- no chce za tego goscia 30 milionow
- dobra daja 27.5 biere, bo sprzedam jeszcze jakiegos mlodzika z rezerw i bede mial 30 na innego pilkarza

2.5 miliona na przyklad to fura pieniedzy. Czesto transfery nie dochodza do skutku chocby temu, ze strona kupujaca chce np. placic w ratach przez 4 lata, a sprzedajacy chce w max 2 lata. Temu tez nigdy nie rozumialem takich wyliczen - sprzedamy tego, tego, tamtego i siakiego, z tego bedzie 190 milionow to kupimy tego, tego i tamtego. :lol:
everlast

Post autor: everlast »

Aldor pisze: 6 sty 2021, o 15:16
everlast pisze: 6 sty 2021, o 13:38 Wy tak serio uwazacie, ze trener z taka pozycja jak Klopp nie ma wplywu na transfery i musi lepic z tego co ma? Serio nie chcial sprzedac Origiego albo Shaqa skoro ich i tak nie wystawia? Mozna bylo za dwoch dostac 30mln a za tyle to napewno można bylo sciagnac kogos kto by mu pasowal.
A ty serio myslisz, ze wielomilionowymi inwestycjami zarzadza sie jak w futbol managerze? Klik klik i Origi sprzedany? :lol: :roll:

2.5 miliona na przyklad to fura pieniedzy. Czesto transfery nie dochodza do skutku chocby temu, ze strona kupujaca chce np. placic w ratach przez 4 lata, a sprzedajacy chce w max 2 lata.
no lol naprawdę. Wlasnie podaleś przykłady rodem z managera. Widze na tym forum to nic nie mozna napisac, bo od razu jakis jeden mądry z drugim wyskakują z tekstami jaki to jest ktoś głupi, ze cos wypisuje.
2.5mln to fura pieniedzy a za chwile bedziesz pisac, ze dlaczego nie mozemy dorzucic 2mln i kupic tego czy tamtego.

a skoro wedlug Ciebie nie tak łatwo kogos sprzedac, to zapewne też nie jest tak łatwo kupić .
Aldor pisze: 5 sty 2021, o 10:36 Bawi mnie, a troche nurtuje krotkowzrocznosc niektorych. Sa nawet tacy, ktorzy nadal uwazaja, ze wzmocnienia w obronie nie sa nam potrzebne (!!)

Obrażasz mnie ale sie nie ustosunkowałeś do podstawowego przekazu mojej wypowiedzi, ze Klopp nie ma wplywu na transfery. (Co do tego ,ze śmieszy Cie podawanie cen ,ktore dostaniemy - to może sie zastanowisz najpierw nad przekazem, ze nie było słychać, ze chcielismy ich sprzedawac - jedynie o Shaqu ostatniego dnia. Jakby Kloppowi nie pasowali a chcial kogos innego to chyba byśmy cos w tym kierunku robili- uprzedzając Twoja odpowiedz ,to wiem że musi być kupiec, ale skoro teraz sie mówi o kilku klubach, które chcą Origiego to w wakacje tez pewnie jakis by sie znalazł ) nasmarowałes sobie posta, zeby sie popisac, ale coś słabo Tobie poszło.
Bondurant

Post autor: Bondurant »

mkb22 pisze: 6 sty 2021, o 14:14

Chyba coś ci sie pomyliło, bo to Klopp bez przerwy zaczepia united, Fa, innych menedżerów i bóg wie kogo jeszcze bo nie potrafi poradzić sobie z porażką i szuka winnych
Robi dokładnie to co robią najlepsi menadżerowie świata, czyli odwraca uwagę mediów od słabo grającej drużyny. Tworzy wojenki by media miały inną pożywkę.
ODPOWIEDZ