Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

lfc257

Re: Jürgen Klopp

Post autor: lfc257 »

Jurgen, jeśli masz głowę na karku to sprzedaj Origiego i poproś zarząd żeby dołożył kasy i kupił porządnego stopera. Inaczej sezon będzie stracony.
kariok

Post autor: kariok »

Myślę że można zaryzykować stwierdzenie, że to już 4 punkty stracone przez bezsensowne wystawienie Joty w LM
SEB

Post autor: SEB »

Klopp to świetny trener i przeciętny menedżer.
Obrazek
Awatar użytkownika
PyXoN

Post autor: PyXoN »

SEB pisze: 31 gru 2020, o 15:40 Klopp to świetny trener i przeciętny menedżer.
Przeciętne to są twoje posty.
Goalkeeper

Post autor: Goalkeeper »

Nie rozumiem Jurgena, nie potrafię zrozumieć jego decyzji w tym sezonie. Przez nie tracimy jedną z ostatnich szans na mistrzostwo w tym składzie osobowym. Bo Mane szybszy już nie będzie, a o jego umiejętności podań pokazało kilka ostatnich spotkań. Bo Firmino od trzech sezonów jest najbardziej nieskutecznym zawodnikiem w najlepszych ligach Europy. Tego zawodnika bronią od 3 sezonu po 2 spotkania w grudniu i jeszcze kolejne 2 w ciagu sezonu. Nie możemy grać zawodnikiem, który dobrze grywa tylko 4 spotkania w ciągu sezonu. Klopp narzeka na brak pięciu zmian, a nie potrafi zrobić trzech. A jeśli już mu się uda to ostatnie zmiany w 90 minucie nie mają żadnego sensu poza ukradnięciem kilku sekund. No to może nie ma odpowiednich jakościowo zmienników? No to może wypadałoby kogoś kupić. W obronie co mecz gramy inny zestawieniem, to nie ma prawa działać. Przez to tracimy więcej goli niż zwykle, ale z tego wynikają nasze kolejne problemy. Przez brak Van Dijka i Matipa (a może to wina po prostu braku jakiejkolwiek stabilności) tracimy już na samym początku budowania akcji. Dzisiejsze zestawienie z Fabinho i Hendersonem sprawiło, że Klopp wykastrował nas z zagrożenia przy stałych fragmentach gry. Stracony sezon można zrzucić na plagę kontuzji, ale i w tym dużą rolę maczał nasz menedżer. Szanuję za dokonania i podziwiam, ale tego nie rozumiem. I nie można go nie obwiniać o to co się teraz z nami dzieje. Straciłem wiarę na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.
mkb22

Post autor: mkb22 »

Wielki wojownik o 5 zmian w premier league, kłócący się z dziennikarzami i innymi menadżerami jak to on nie ma racji zrobił dzisiaj 2 zmiany, mimo iż drużyna grała beznadziejnie, a na ławce był chociazby Minamino, obrzydliwy hipokryta
Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Jurgena chyba czymś tam szprycują, bo naprawdę nie jest sobą. Normalnie przy takim gównie na boisku biegałby i beształ swoich zawodników. Fatalne prowadzenie drużyny dzisiaj. Zmian nie komentuję, bo nie ma czego komentować. Wszyscy widzieli. Do dużej poprawki nasz bohater, razem z jego bandą.
SEB

Post autor: SEB »

Brendan to potrafił robić zmiany. Nie bez powodu na Brendana można mówić szczerze menedżer, a na Pana Kloppa można mówić szczerze trener.
Obrazek
Goalkeeper

Post autor: Goalkeeper »

A i jeszcze czekam na odpuszczenie Pucharu Anglii i wystawienie rezerw. Bilans trzech ostatnich spotkań idzie w całości na konto Kloppa. Zajechał podstawowy skład i zdobył 2 punkty...
Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

SEB pisze: 5 sty 2021, o 00:06 Brendan to potrafił robić zmiany. Nie bez powodu na Brendana można mówić szczerze menedżer, a na Pana Kloppa można mówić szczerze trener.
Jak na trolla to długo siedzisz, aż od 2018.
Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Po wczorajszych wypowiedziach Kloppa atakujących sędziów i United jest mi po prostu wstyd za niego. Zawsze twierdziłem, że to gość z klasą, który nie będzie pieprzył takich farmazonów w stylu Mourinho, obwiniając cały świat za niepowodzenia swojej drużyny. Guzik mnie obchodzi ile karnych dostaje United od 5 lat. Gdyby drużyna była zbudowana jak powinna i przygotowana jak powinna, to takich ogórów jak Newcastle, West Brom czy Southampton byśmy po prostu zlali. A z tego co widać ekipa jest w słabej dyspozycji. Transfery na obronę, a raczej ich brak wołają o pomstę do nieba, bo każdy, nawet ślepy widział co się dzieje. Czego on kur#a oczekiwał mając w obronie szklanki w postaci Gomeza i Matipa, sprzedając Lovrena? A teraz płacz i lament. Sam sobie pod sobą dołki kopie Klopp. Sympatii i szacunku wśród postronnych widzów też sobie nie przyprawi takimi durnymi wypowiedziami.
Mam nadzieję, że ochłonie i przemyśli sobie kilka spraw Jurgen.
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Jak widać, nawet oaza spokoju jak on ma czasem już dość tego co robią sędziowie, ci na boisku i ci przy varze. W trakcie sezonu nagle zmieniają przepisy odnośnie rysowania linii i interpretacji fauli przed polem karnym. Każdy by się już wku... jak jesteśmy dymani przez tych z gwizdkiem.
Kamson

Post autor: Kamson »

Redzik90 pisze: 5 sty 2021, o 11:11 Po wczorajszych wypowiedziach Kloppa atakujących sędziów i United jest mi po prostu wstyd za niego. Zawsze twierdziłem, że to gość z klasą, który nie będzie pieprzył takich farmazonów w stylu Mourinho, obwiniając cały świat za niepowodzenia swojej drużyny. Guzik mnie obchodzi ile karnych dostaje United od 5 lat. Gdyby drużyna była zbudowana jak powinna i przygotowana jak powinna, to takich ogórów jak Newcastle, West Brom czy Southampton byśmy po prostu zlali. A z tego co widać ekipa jest w słabej dyspozycji. Transfery na obronę, a raczej ich brak wołają o pomstę do nieba, bo każdy, nawet ślepy widział co się dzieje. Czego on kur#a oczekiwał mając w obronie szklanki w postaci Gomeza i Matipa, sprzedając Lovrena? A teraz płacz i lament. Sam sobie pod sobą dołki kopie Klopp. Sympatii i szacunku wśród postronnych widzów też sobie nie przyprawi takimi durnymi wypowiedziami.
Nie da się z tobą zgodzić, człowieku podyktowany karny to prawie 1:1, później idziemy za ciosem, druga połowę zagralismy naprawdę fajna, było to na co liczyłem.
Karne i faule pod polem karnym to także piłka nożna, wyglada to na kradzież w biały dzień, ja wczoraj nie wierzyłem w to co widziałem, gra swoją drogą ale to jak nas robią sędziowie w tym roku przechodzi wszystko, ciężko się gra przeciwko przeciwnikom i F.A.
„Jeśli nie wspierasz nas, kiedy przegrywamy lub remisujemy to nie wspieraj nas, kiedy wygrywamy!”

Bill Shankly 🔴
Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Kamson pisze: 5 sty 2021, o 11:32
Redzik90 pisze: 5 sty 2021, o 11:11 Po wczorajszych wypowiedziach Kloppa atakujących sędziów i United jest mi po prostu wstyd za niego. Zawsze twierdziłem, że to gość z klasą, który nie będzie pieprzył takich farmazonów w stylu Mourinho, obwiniając cały świat za niepowodzenia swojej drużyny. Guzik mnie obchodzi ile karnych dostaje United od 5 lat. Gdyby drużyna była zbudowana jak powinna i przygotowana jak powinna, to takich ogórów jak Newcastle, West Brom czy Southampton byśmy po prostu zlali. A z tego co widać ekipa jest w słabej dyspozycji. Transfery na obronę, a raczej ich brak wołają o pomstę do nieba, bo każdy, nawet ślepy widział co się dzieje. Czego on kur#a oczekiwał mając w obronie szklanki w postaci Gomeza i Matipa, sprzedając Lovrena? A teraz płacz i lament. Sam sobie pod sobą dołki kopie Klopp. Sympatii i szacunku wśród postronnych widzów też sobie nie przyprawi takimi durnymi wypowiedziami.
Nie da się z tobą zgodzić, człowieku podyktowany karny to prawie 1:1, później idziemy za ciosem, druga połowę zagralismy naprawdę fajna, było to na co liczyłem.
Karne i faule pod polem karnym to także piłka nożna, wyglada to na kradzież w biały dzień, ja wczoraj nie wierzyłem w to co widziałem, gra swoją drogą ale to jak nas robią sędziowie w tym roku przechodzi wszystko, ciężko się gra przeciwko przeciwnikom i F.A.
Kocham te teorie spiskowe, gdy cos nie idzie po naszej myśli. 8) A Jurgen ze swoja narracja wpisuje się idealnie w ten stan rzeczy. Bo sędzia, bo United.. A to bo mecz musi grac w sobote.. :D
Mam nadzieje, ze to typowa gadka, by odciągnąć uwage mediow od pilkarzy..
Aldor

Post autor: Aldor »

Redzik90 pisze: 5 sty 2021, o 11:11 Sympatii i szacunku wśród postronnych widzów też sobie nie przyprawi takimi durnymi wypowiedziami.
Na szczescie jego zadaniem nie jest zdobywanie sympatii i szacunku wsrod postronnych widzow tylko wygrywanie trofeow. Co w sumie niezle mu idzie. Uff.
ODPOWIEDZ