Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Radbug

Re: Jürgen Klopp

Post autor: Radbug »

stu94 pisze:Ludzie dajcie na luz bo czytać się nie chce tych głupot. To że Klopp będzie chciał odpocząć to zwykle ploty media muszą coś pisać po sezonie. Serio ktoś myśli że Klopp odszedł z Borussii bo chciał odpocząć? Odszedł bo wiedział że Borussia zawsze będzie sprzedawać i będzie ciągle musiał coś budować.. A to że do mediów poszła informacja że musi odpocząć to chyba logiczne przecież nie mógł powiedzieć że odchodzi bo Borussia co chwile sprzedaje jego najlepszych zawodników.

Odszedł, bo w swoim ostatnim sezonie zajmował przez 3/4 sezonu okolice 16 miejsca. Również jestem zdania, ze Kloppowi skończy się kontrakt i po prostu od nas odejdzie zamiast przedłużać go na siłę. No może wydłuży jeszcze o dodatkowy rok i odejdzie w 2023. Trenerzy mają swoje, jakby to nazwać, cykle. Mourinho najlepsze wyniki osiąga w swoim 2 sezonie pracy w klubie, 3 jest zazwyczaj już beznadziejny i po nim go zwlaniaja, Guardiola trenuje każdy klub po 4 lata a później sie wypala, Klopp podobnie, tyle, że u niego ten okres to 7 lat. Chyba po tyle pracował w Mainz i Dortmundzie. W 2022 akurat u nas minie mu 7 rok pracy.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Polecam książkę "Robimy hałas" odnośnie sytuacji finansowej/kadrowej Dortmundu z tamtych czasów i później wypowiadanie się o wypaleniu - szczególnie, że w ostatnim sezonie mimo zajmowania dalekiego i nieprzychylnych warunków do pracy przez działania zarządu to na koniec sezonu odbił zespół od dna.

MILF

Post autor: MILF »

Klopp jest niesamowity.. :lol: :lol:
Słowo wypowiadane w języku niemieckim oznacza "sobowtór". :wink:

https://youtu.be/Wf4heQPK1nE
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Mega gość, mega trener, mega człowiek! Sama reakcja ludzi którzy pracowali z Kloppem przed meczem - Piszczka, Hummelsa, członków zarządu BVB, no naprawdę widać po nich jak wiele zawdzięczają Jurgenowi i z jaką sympatią do niego podchodzą. Można być świetnym trenerem, ale robić wokół siebie nieprzyjemną otoczkę - patrz Mourinho, a można być jeszcze lepszym trenerem i być postrzegany praktycznie przez cały świat jako gościa z którym każdy by chciał wypić piwo i pogadać :D Mamy genialnego trenera, i ufajmy mu, bo on swoją wiedzą i doświadczeniem zdobędzie dla nas jeszcze nie jeden puchar!

kariok

Post autor: kariok »

Mam nadzieje że szybko ktoś wybije nam z głowy tą wysoką linię i pułapki ofsajdowe w obronie zanim stracimy zbyt dużo. Przecież to jak niszczą nas prostopadłe podania od początku sezonu to jest tragedia

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

Uwielbiam... razem z Firmino powinni reklamować Colgate czy coś takiego :D

https://m.youtube.com/watch?v=RHO_m8SBAno
Obrazek

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Obrazek

W grudniu liczę na kolejny :happy:

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

I w maju przyszlego roku na kolejne-:)
Do twarzy Jürgenowi z tymi "dzbankami".
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Grafika świetna. Grudzień przyniesie trzeci puchar, a w maju i czerwcu dojdą kolejne dwa hehe. Cztery korony? Czemu nie!

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Ostatnim trenerem Liverpoolu święcącym sukcesy przed Kloppem bym Benio. Mimo kijowej sytuacji z właścicielami udało mu się dorzucić do gablotki kilka trofeów dorabiając się własnej legendy i kultu wśród niektórych kibiców. Patrząc na to jaki mamy dzisiaj Liverpoolu, odpowiedź przecząca była by raczej czarnowidztwem, ale jak obstawiacie. Czy Juruś do końca swojej kadencji zdobędzie więcej trofeów od Hiszpana?

[email protected] Nie jetem zaskoczony tym, że przypominacie mi o triumfie Kennego. Moja wina ponieważ nie doprecyzowałem, że pomijam ten fakt z premedytacją. Dlaczego? Był to sukces zdobyty z perspektywy drużyny raczej średniej, nie liczącej się na arenie międzynarodowej. Ot, tożsama sytuacja gdyby puchar zdobył jakiś West Ham. Za Beniteza każdy musiał się z nami liczyć. Szanuje Kennego za wszystko czego dokonał, jednak w najnowszej historii (XXI w.) nie ma raczej sensu zestawiać go z Jurgenem.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, o 19:43 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 2 razy.
The world is yours

Awatar użytkownika
Shnita

Post autor: Shnita »

CzerwonyBartek pisze:Ostatnim trenerem Liverpoolu święcącym sukcesy przed Kloppem bym Benio.
Obrazek

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

z Kennym Dalglishem w 2012 zdobyliśmy puchar ligi
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

kariok pisze:Mam nadzieje że szybko ktoś wybije nam z głowy tą wysoką linię i pułapki ofsajdowe w obronie zanim stracimy zbyt dużo. Przecież to jak niszczą nas prostopadłe podania od początku sezonu to jest tragedia
Kolega chyba żartuje, główne podwaliny pod geggenpressing chce zlikwidować? Za Kloppa nigdy to nie przejdzie, absolutna podstawa jego filozofii
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."

lorenalex

Post autor: lorenalex »

DrGh0st pisze:
kariok pisze:Mam nadzieje że szybko ktoś wybije nam z głowy tą wysoką linię i pułapki ofsajdowe w obronie zanim stracimy zbyt dużo. Przecież to jak niszczą nas prostopadłe podania od początku sezonu to jest tragedia
Kolega chyba żartuje, główne podwaliny pod geggenpressing chce zlikwidować? Za Kloppa nigdy to nie przejdzie, absolutna podstawa jego filozofii
Dokładnie. To jest podstawa jego filozofii gry. Analiza meczu z Chelsea. Jest tam odpowiedź dlaczego warto było próbować grać długą piłka i dlaczego zamiast Trenta wystąpił Gomez.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8zen7yLXEo
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Od początku sezonu ? Brzmi to gdybyśmy conajmniej rozegrali 10 spotkań.

Przypomnę że zagraliśmy dopiero 3 mecze. Także ma prawo coś jeszcze nie działać.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

ODPOWIEDZ