Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LiverpoolIsRed

Re: Jürgen Klopp

Post autor: LiverpoolIsRed »

Wspanialy czlowiek, wspanialy trener. Tego goscia nie da sie nie lubic. Z nim mozna by bylo konie krasc. Mam nadzieje ze bedzie dluzej niz do 2024.

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Co za wspaniałe rzeczy zrobił ten człowiek w klubie. Ciężko to ogarnąć, że stworzył tak mocny zespół. Jesteśmy wymieniani jednym tchem wśród najlepszych klubów w Europie. Jeszcze parę lat temu marzyliśmy, by wskoczyć do Top 4. Teraz stoją u nas puchary za Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata i, najważniejsze, za Premier League.
Dwa ostatnie sezony to prawie 200 punktów ligowych. Kosmos. Niesamowita seria zwycięstw. Po 25 kolejkach 73 punkty w dorobku. Ostatecznie aż 32 wygrane na 38 spotkań. To wszystko takie niewiarygodne.
Wszyscy widzą jak gra Man City. Wiele spotkań to totalna dominacja i bardzo wysokie wyniki. Czasem wręcz chciałoby się powiedzieć, że mamy niespodziankę, gdy Obywatele wygrają tylko jedną bramką. A my osiągnęliśmy nad nimi tak olbrzymią przewagę punktową.
Obawiałem się jak to będzie, gdyż wiadomo było, że będzie bardziej napięty terminarz niż w poprzedniej kampanii. Nie sprowadziliśmy zastępstwa na ławkę za Sturridge'a i Moreno. A tu proszę co się stało. Sezon zaczynamy wcześniej, bo od meczu o Tarczę Wspólnoty, niedługo potem Superpuchar, no i te KMŚ w grudniu, gdzie i tak jest tak ogromny natłok spotkań. Tego się najbardziej obawiałem. Sama podróż na inny kontynent, tam dwa mecze, tym samym przekładamy jeden ligowy na później i trzeba będzie też to gdzieś wcisnąć i nadrobić zaległość. No i co, zdobywamy tam puchar, wracamy z Kataru i zaraz czeka nas wyjazd do rewelacyjnie spisującego się Leicester. A po naszych zawodnikach nie widać żadnego zmęczenia i wygrywamy w pięknym stylu 4-0. Grudzień pokazał jak bardzo jesteśmy mocni.
Cieszmy się każdym miesiącem, każdą chwilą, kiedy u naszych sterów stoi Jurgen Klopp. Czas płynie szybko, tak też zleciało nie wiadomo kiedy jego prawie 5 lat pracy w Liverpoolu, tak też zlecą kolejne 4. A wtedy na 99% Niemiec zakończy przygodę z The Reds. Cieszmy się grą naszej drużyny, cieszmy się zawodnikami. Lata lecą, prędzej czy później każdy albo będzie odchodził do innego klubu, albo będzie kończył karierę. A nie wiadomo kiedy uda się zbudować podobnie silny zespół.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Najwieksze kluby cechuja sie tym ze potracia utrzymac ciaglosc i wysoki poziom zespolu. Naszym psim obowiazkiem jest nie zmarnowac tego i stworzyc mocne podwaliny pod kolejne lata sukcesow.

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Panie Klopp, trzeba popracować na nad doborem zawodników do wyjściowej '11 i nad zmianami. Niektóre decyzje kadrowe wołają o pomstę do nieba.

Ostatnio naszła mnie refleksja, że Klopp swoje sukcesy zawdzięcza w 70% nie temu jak dobrym jest trenerem, ale temu jak dobrym jest człowiekiem. Jego nie da się nie lubić, piłkarze wyciskają dla niego siódme poty, ale czysty kunszt trenerski na pewno nie jest jego największą zaletą.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

To niezły towar musiałeś dorwać.
Obrazek

ImaFan

Post autor: ImaFan »

Nodramawegotlallana pisze:
29 sie 2020, o 21:55
Ostatnio naszła mnie refleksja, że Klopp swoje sukcesy zawdzięcza w 70% nie temu jak dobrym jest trenerem, ale temu jak dobrym jest człowiekiem. Jego nie da się nie lubić, piłkarze wyciskają dla niego siódme poty, ale czysty kunszt trenerski na pewno nie jest jego największą zaletą.
WTF XD

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Widzę policzone przy pomocy wzoru równania Hajtowego, szanuje za ten rodzaj matematyki.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Flymf

Post autor: Flymf »

Panie Klopp, trzeba popracować na nad doborem zawodników do wyjściowej '11 i nad zmianami. Niektóre decyzje kadrowe wołają o pomstę do nieba.

Też tak myślę. Wyobrażam sobie ze np. przed takim meczem z Brighton Klopp wpada do szatni i mówi.
-Scheiße, chłopaki, znowu zapomniałem że gramy mecz. Nie przygotowałem nic taktycznego. Ale słuchajcie, gramy tak jak mówił kiedyś Buvac. Verdżyl, ty bronisz, Alexander i Arnold robią wrzutki z boku a ty Robert to kończysz jak w Dortmundzie. Jak nie idzie to podawajcie do Salaha. No to wszyscy razem, KTO WYGRA MECZ? LIVERPOOL!
Ostatnio zmieniony 31 sie 2020, o 09:20 przez Flymf, łącznie zmieniany 1 raz.

makavelithe2ogon

Post autor: makavelithe2ogon »

Nawet się uśmiałem z rana ,pozdro.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Flymf

Aż się uśmiechnąłem od ucha do ucha.
Zapomniałeś ale dodać " a jak nie będzie szło to wejdzie Kenny albo inny Rush" :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Abemadlo

Post autor: Abemadlo »

Temu Panu juz nie polewajcie :D Dawac mie tu tego Brendana z powrotem, to byl trener, ktorego moze nie kazdy lubil, ale jego najwieksza zaleta jest czysty kunszt trenerski i to jemu w 70% zawdziecza swoje sukcesy ;)

makavelithe2ogon

Post autor: makavelithe2ogon »

70% kunszt trenerstki, 30 % great character

Nodramawegotlallana

Jurgen, mordo ty moja! Na ławce mamy takiego dobrego chłopaka - Jones'a, a na boisku mamy takiego słabego chłopaka - Firmino. Wiesz co robić.

Awatar użytkownika
Merkuryyy

Post autor: Merkuryyy »

4 paź 2020, o 20:49
Jurgen, mordo ty moja! Na ławce mamy takiego dobrego chłopaka - Jones'a, a na boisku mamy takiego słabego chłopaka - Firmino. Wiesz co robić.
Dziwi mnie to że ten temat ożywia jak przegrywamy czemu tu nikt nie napisze czegoś pozytywnego od czas do czasu tylko jak przegrywamy to zaraz zaczyna się płacz w tym miejscu Jones miałby grać z Firmino ?

Nodramawegotlallana

Merkuryyy pisze:
4 paź 2020, o 20:54
4 paź 2020, o 20:49
Dziwi mnie to że ten temat ożywia jak przegrywamy czemu tu nikt nie napisze czegoś pozytywnego od czas do czasu tylko jak przegrywamy to zaraz zaczyna się płacz w tym miejscu Jones miałby grać z Firmino ?
Przecież wszyscy jadą po Firmino i po Kloppie za ustawianie go w pierwszym składzie od ładnych kilku miesięcy..

ODPOWIEDZ