Jürgen Klopp

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

MikiMauss

Re: Jürgen Klopp

Post autor: MikiMauss »

Coś czuję, że gamonie zawieszą Jorgusia za demonstrację na liniowym gamoniu. Poniosło trochę Jurgena, ale trudno mu się dziwić.
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Klopp celebrating in the face of the official. Hero. https://t.co/pKqNmsI3HJ
Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Ja w ogole zauwazylem, ze od naszego przegranego meczu z Watfordem Jurgen zgolil brode :) Tak jakby mial jakis przesad w rodzaju 'dopoki wygrywamy nie gole brody' :D
Awatar użytkownika
Wrubel84

Ważne, że zaczął żyć przy linii. Są emocje, jest konsultacja z zawodnikami, sztabem, trochę późne zmiany, ale nie można mieć wszystkiego ;) Ciekawe czy na środę wystawi żelazny środek Gini-Milner-Hendo, jeśli będzie dostępny.
August

Post autor: August »

Napisałem po meczu z Chelsea że Jurgen wyprzedza wszystkich o krok i jeżeli da odpocząć Robertsonowi to w środę czeka nas niesamowity mecz, po prostu ogień i zwycięstwo. Jakość , profesjonalizm wszystko jest. Jeżeli ktoś jest w tej chwili za słaby to po prostu nie zagra. To może być kolejny mecz po którym stacje telewizyjne długo nie będą wyłączały kamer.
placki1989

Post autor: placki1989 »

Każdy zespół ma w sezonie wpadki, ważne że nasi mimo braku optymalnej formy potrafili ograniczyć straty do minimum (zakładam optymistycznie że znów zaczną masowo wygrywać). Są naprawdę silni, w całym obecnym sezonie stracili 5 (!!!) punktów. 82 na 87 punktów. Niebywałe. Dwumecz z Atletico przed nami, bez wątpienia bez odrobiny szczęścia nie przejdziemy dalej, ale ten zespół na pewno zasłużył aby do końca w niego wierzyć. Jurgen coś wymyśli. Będzie ogień!!
ks77

Post autor: ks77 »

August pisze:Napisałem po meczu z Chelsea że Jurgen wyprzedza wszystkich o krok i jeżeli da odpocząć Robertsonowi to w środę czeka nas niesamowity mecz, po prostu ogień i zwycięstwo. Jakość , profesjonalizm wszystko jest. Jeżeli ktoś jest w tej chwili za słaby to po prostu nie zagra. To może być kolejny mecz po którym stacje telewizyjne długo nie będą wyłączały kamer.
I ja w to wierzę.
Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Na początku miewałem wątpliwości, co do tego, czy zaprowadzi nas na szczyt. Nie mogłem się bardziej pomylić. Wspaniały trener, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Pomnik przed Anfield. Natychmiast.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Stara piłkarska prawda mówi "piłka nożna to taka gra,w której 22 mężczyzn biega za piłką,a na końcu i tak wygrywają Niemcy".

I tak trzymać Jorguś! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
wicked93

Post autor: wicked93 »

Juluz pisze: 25 cze 2020, o 23:52 Na początku miewałem wątpliwości, co do tego, czy zaprowadzi nas na szczyt. Nie mogłem się bardziej pomylić. Wspaniały trener, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Pomnik przed Anfield. Natychmiast.
Nie zapominajmy, że na początku grał odpadami po Rodgersie ;p
MILF

Post autor: MILF »

Brak słów żeby opisać tego gościa. Fenomem? Geniusz? Kozak? Cudotwórca?

Jürgen Klopp.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
Awatar użytkownika
Wrubel84

Może ktoś poznaje tego gościa ? Tak, to nasz trener Jurgen Klopp. :) :)

https://twitter.com/AnfieldWatch/status ... 12800?s=19
Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Cóż, nadszedł ten dzień, na który tak długo czekałem. Wypełnia mnie poczucie spełnienia, szczęście i czuję się wewnętrznie spokojniejszy. I najlepsze w tym jest to, że nic mi tego nie odbierze. Miewałem kilka dni w swoim życiu, w których osiągałem sukces na gruncie zawodowym lub prywatnym i wtedy czułem podobne uczucie do tego, które towarzyszy mi dziś. Bo spełniło się coś, na co długo czekałem. I choć nie miałem na to większego wpływu, nie włożyłem w to mnóstwa pracy jak w przypadku osobistych sukcesów, tak czuję, że ten sukces wynagrodził mi moją cierpliwość i wiarę.

Pamiętam dzień, w którym ogłoszono Jurgena managerem LFC. Pomyślałem wtedy "jeśli ten gość nie będzie w stanie wznieść klubu na wyżyny, to już nikt nie będzie w stanie tego dokonać". I już nic nie mogło zależeć od nikogo bardziej, niż sukces tego klubu od tego człowieka.

I choć wiem, że ten człowiek tego nie przeczyta, to chciałbym po prostu powiedzieć to w świat - dziękuję Jurgen za wszystko. Cokolwiek dalej się nie wydarzy, będę pamiętał o tym już zawsze. You made our dream come true.
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Również czekałem wiele lat, wiele sezonów i dalej do mnie nie dociera, że w końcu to się stało. Naprawdę czapki z głów przed Jurgenem, który zrobił coś niesamowitego z tym klubem. Z roku na rok progres, w ostatnich miesiącach tyle trofeów... Piękne czasy. Jestem niesamowicie dumny z całego zespołu. Dumny z bycia fanem tego klubu.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Co za gest Jurgena Kloppa... poderwał z krzesełek tak jak zawsze sympatyków the Reds...

https://twitter.com/Liverpoolcom_/statu ... 7084056576
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
ODPOWIEDZ