New Balance - nowe koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Gebe

Re: New Balance - nowe koszulki

Post autor: Gebe »

Dubel pisze:Wiadomo kiedy zaprezentowane będą wyjazdówki i 3rd Kit?
Z tego co czytałem, to wyjazdówki mają być zaprezentowane na letnim pucharze w Azji.

aqalfc

Post autor: aqalfc »

PtK_ pisze:Różnica jest w materiale pytałem Radka, mówił ze ogólnie niczym sie nie różni poza jakością materiału ale jest oczywiście oryginalna :)
To chyba lepiej oszczędzić te 40 funtów na napis z tyłu i wszystkie patche :)

#Edit

Ja miałem plan zakupu koszulki Wijnalduma z patchami PL. Ale kto normalny zapłaci za koszulkę ok. 110 Ł :?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, o 17:41 przez aqalfc, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PtK_
Defilada zup

Post autor: PtK_ »

aqalfc pisze:
PtK_ pisze:Różnica jest w materiale pytałem Radka, mówił ze ogólnie niczym sie nie różni poza jakością materiału ale jest oczywiście oryginalna :)
To chyba lepiej oszczędzić te 40 funtów na napis z tyłu i wszystkie patche :)
No to wiadomo, chodzi mi o samą czystą koszulkę tylko kurde jak jest tak dobra plus ma 125-lecie oznaczone to może warto zainwestować. To czy chcesz napis, numer czy inne dodatki to już sprawa indywidualna choć oczywiście koszty robią sie dużo wyższe :)
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)

glonjohnson

Post autor: glonjohnson »

Są obłędne. Złoty Liverbird wręcz fantastycznie pasuje. Podoba mi się właśnie kontrast z logami sponsorów. Osobiście wolałbym jednak, by wróciło na koszulki logo albo z lat 1955 - 68 albo 1999 - 2012.

Oby tylko nie popsuli tego jakimiś okropnymi wyjazdówkami. Mam nadzieję na białe lub biało-czarne klasyczne stroje wyjazdowe i być może ciemnozielono-czarne trzecie stroje.
"It's not so important what people think when you come in. It's much more important what people think when you leave"

Jeff

Post autor: Jeff »

najlepsze domówki od lat ewidentnie. teraz wypadałoby żeby NB utrzymało ten sam poziom w pozostałych strojach, a na to się nie zanosi

leak wyjazdowej

Obrazek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Jeff pisze: leak wyjazdowej

Obrazek
jeśli to się sprawdzi.. to czekam tylko jeszcze na 3rd i pewnie zamawiam cały komplet, jak tak samo dobra będzie, jak domówka i ta nieoficjalna wyjazdówka :lol:

ojj, NB chyba się powoli uczy, jak zadowolić klientów z Europy, chociaż obstawiam, że na rynek Azjatycki zgotowana właśnie będzie wersja nr3 i będzie wg Naszych gust słabsza, ale jakby to miało wyglądać, że 2 mocne i 1 słabsza co roku, to nie mam nic przeciwko

Django

Post autor: Django »

Jeff pisze:najlepsze domówki od lat ewidentnie. teraz wypadałoby żeby NB utrzymało ten sam poziom w pozostałych strojach, a na to się nie zanosi

leak wyjazdowej

Obrazek
Według mnie jest po prostu ohydna. A co do najlepszych wyjazdówek, to w mojej opinii z obecnego sezonu są najlepsze :)
Obrazek

GS1920

Post autor: GS1920 »

Gdzie jest ta koszulka za 90f? :? Widzę do wyboru tylko te repliki po 50.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

GS1920 pisze:Gdzie jest ta koszulka za 90f? :? Widzę do wyboru tylko te repliki po 50.
http://store.liverpoolfc.com/lfc-mens-e ... o-patches/

mariush

Post autor: mariush »

Obrazek

Prezentuje się (koszulka, rzecz jasna ;)) wyśmienicie :)

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Ta krwista czerwień jest po prostu cudowna. Piękna koszulka !
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Ostatnio przecieki się sprawdziły to może i teraz też, wyjazdówki oczywiście
Spoiler:
Spoiler:

dylan87

Post autor: dylan87 »

Jako, że koszulki na nadchodzący sezon prezentują się śwetnie to zamierzam ja kopić.
Zastanawia mnie tylko jedna kwestia , kupował ktoś z was kiedyś koszulki z takich stron jak np: aliexpress czy ioffer .Ciekaw jestem jak znacząco się one różnią z tymi z oficjalnego sklepu. Dwa lata temu dostałem właśnie od zony koszulkę Liverpoolu z aliexpress i nie mam punktu odniesienia bo nigdy nie miałem w rekach koszulki z oficjalnego sklepu.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Ale i tak na 125lecie kupie z oficjalnego sklepu, po prostu miłość od pierwszego wejrzenia.

trellus

Post autor: trellus »

ja kupilem z tego sezonu na stronie new balance , nie raz maja promocję -20 % itp , 149,99zl dałem z tego co pamiętam , na chwiłe obecną jest drożej ale jakość 1 klasa :) https://nbsklep.pl/product/search_produ ... =liverpool

Awatar użytkownika
Adi44324

Post autor: Adi44324 »

A tak prawdopodobnie będzie wyglądał 3 komplet:
Spoiler:
Jak dla mnie mogą 38 meczów w domówkach rozegrać. :)

ODPOWIEDZ