Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

zawad2

Re: Czego oczekujecie w nowym sezonie?

Post autor: zawad2 »

Po takim sezonie jak ostatnio wymagania muszą być duże, zatem.

Pełne zadowolenie: wygrana w PL ; LM - bez znaczenia (może być nawet finisz w 1/8)
Zadowolenie : TOP 2 w PL i finał LM
Umiarkowane zadowolenie: TOP 2 i półfinał LM.

Zatem, osobiście całkowicie usatysfakcjonowany sezonem będę jedynie po mistrzostwie Anglii.

ks77

Post autor: ks77 »

Mistrzostwo Premier League.

Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Ja osobiście będę zadowolony jeśli zakończymy sezon w TOP3 z ewentualnie niewielką stratą do 1 i 2 miejsca. W LM oczekije dotarcia co najmniej do ćwierćfinału. Wygrana w KMŚ to konieczność. Do tego fajnie by było powalczyć wreszcie w którymś pucharze dochodząc chociaż do ćwierćfinału.

Jeśli chodzi o marzenia to na pierwszym miejscu jest wygrana w PL, ale zupełnie się nie nastawiam. Druga wygrana z rzędu w LM też smakowałaby wspaniale, ale to chyba jeszcze mniej realne. Cieszyłbym się gdyby obok Superpucharu Europy i KMŚ udało się wygrać FA Cup. Z jeden strony cel w zasięgu, z drugiej zaś głębokość ławki i zeszłoroczne występy nie napawają optymizmem.

Reasumując będę się cieszył jeśli do gabloty oprócz SE i KMŚ (jeszcze go nie wygraliśmy, ale w tym przypadku nawet nie dopuszczam innej możliwości) dołożyli jakiekolwiek trofeum. Wartość to dla mnie Mistrzostwo PL > LM > FA Cup > puchar Myszki Miki.

Pozdrawiam.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

W nowej sondzie zaznaczyłam jedno trofeum, bo o jednym marzę najbardziej i najdłużej go wyczekuję. Czy mogę go jednak oczekiwać? Ciężka sprawa, kiedy obok jest maszyna w postaci Manchesteru City. Równorzędna walka do końca - jak najbardziej, a jak się poszczęści, piłkarze wykażą maksimum motywacji i jakości, to będziemy świętować, i tyle. LM to w późniejszych fazach walka z samymi potworkami w stylu Manchesteru City, więc tu też ciężko oczekiwać pewnego sukcesu - jedynie zdecydowanego zameldowania się w ćwierćfinale/półfinale. Puchary krajowe mnie nie interesują - mimo wszystko. I tak nie mamy na nie zdolnych rezerw.
Najbardziej mnie cieszy jednak po prostu zrównoważony rozwój naszej drużyny i stawianie na najlepszych graczy, możliwość równorzędnej walki i ciesząca oko piłka. Klopp powiedział, że jego futbol jest wtedy, kiedy ludzie nie mogą się doczekać następnego meczu - takie nastawienie mam i oby nie zniknęło w trakcie sezonu.
Tylko mistrzostwo! Go The Reds 8)
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Awatar użytkownika
fellipe1892

Post autor: fellipe1892 »

Jak każdy zagorzały kibic LFC marzę o mistrzostwie. Pokonanie City byłoby tym większym osiągnięciem, bo (TRZEBA PRZYZNAĆ) to Guardiola ma zespół najsilniejszy w historii PL.
Mnie najbardziej cieszy że jesteśmy wśród faworytów i każdy mecz to walka o najwyższe trofea. Co nam przypadnie na koniec...? Oby kolejny dzbanek!!!
Obrazek
since 1996

konrad1492

Post autor: konrad1492 »

Tamten sezon był niesamowity, na przełomie marca naprawdę myślałem że to jest ten sezon w którym zdobywamy mistrzostwo. No niestety się to nie sprawdziło.
Ale przechodząc do meritum.
Uważam, że w tym sezonie musi być 1 miejsce na koniec sezonu, należy się to piłkarzom, Jurgenowi, wszystkim pracownikom klubu jak i nam kibicom.
W LM zadowoli mnie 1/8 w tym sezonie myślę że jednak liga będzie najważniejsza i trener da pograć innym zawodnikom.

ODPOWIEDZ