Brendan Rodgers

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Kadrim

Re: Brendan Rodgers

Post autor: Kadrim »

@whiteboy
tak btw to Martinez zbudował drużynę swansea która jest teraz na 11 miejscu, oczywiście Rodgers ja poukładał i tak daleko z nią zaszedł, ale to tylko taka dygresja

Ogromnie mnie cieszy nowy trener i to ze właśnie został nim Rodgers. Martwi mnie jedna rzecz, otóż Hoffenheim już zaprzecza o transferze swojego pomocnika do Swansea, wydaje mi się, że ze Swansea można by się dogadać i przejąć jakoś ten transfer a tak to pewnie teraz Hoffenheim będą chcieli zerżnąć z LFC jak najwięcej, oczywiście jeżeli Rodgers będzie dalej chciał ściągnąć tego zawodnika o niezwykle trudnym nazwisku ;p Mam nadzieję że po wodzą nowego trenera nie będziemy już przepłacać za transfery.
Awatar użytkownika
Danny07

Post autor: Danny07 »

Tak jak mówiłem. Będę z Rodgersem na 100%, chociaż kibicowałem innemu trenerowi. Oby okazał się strzałem w 10, a nawet więcej niż strzałem w 10. Z łabędziami radził sobie naprawdę dobrze, co nie oznacza, że z nami również będzie grał bardzo dobrze. Większej koniny, niż za Kinga grać się chyba nie da, więc bądźmy dobrej myśli.

Jednego pojąc nie umiem. Dlaczego Ci, którzy przed kilkoma dniami rękami i nogami bronili się przed innym kandydatem niż Klopp i AVB dziś wychwalają Rodgersa? Oczywiście nie kwestionuje niczyjego zdania, ale nie lubię fałszywości. Jak wiatr zawieje, tak oni idą...

Umarł Król, niech żyje Król!
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
micki

Post autor: micki »

Kadrim pisze:wydaje mi się, że ze Swansea można by się dogadać i przejąć jakoś ten transfer a tak to pewnie teraz Hoffenheim będą chcieli zerżnąć z LFC jak najwięcej
Jest raczej dokladnie odwrotnie. Swansea mialoby puscic swiezo kupionego zawodnika z dlugim kontraktem za drobne, a Hoffenheim juz pogodzone z transferem bedzie z nas zdzierac grube miliony? Nie sadze.

@Jetzu: miejmy nadzieje, ze bedzie :p
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, o 19:32 przez micki, łącznie zmieniany 1 raz.
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Inna sprawa, czy Rodgers będzie tak "zuchwały" żeby podebrać swojemu byłemu pracodawcy właściwie gotowy transfer?

Sigurdsson za 7mln byłby świetnym zakupem, pomógłby naszym również wdrożyć filozofię Rodgersa w życie.
Awatar użytkownika
Kadrim

Post autor: Kadrim »

@micki
Może i masz racje. Ale wydaje mi się ze źle ująłem to co chciałem napisać. Wydaje mi się że Hoffenheim mając możliwość sprzedania za 7 mln do Swansea swojego zawodnika, teraz rżnie głupa, żeby móc go sprzedać(znając renomę naszego kochanego klubu, który słynie z przepłacania ostatnio) za dużo więcej.

Dobra uwaga ze strony Jetzu, ale wydaje mi się, że Rodgers ma do tego prawo, bo wydaje mi się, że to jego transfer.
Hansav

Post autor: Hansav »

Według niektórych, powodem opóźnienia w oficjalnym przedstawieniu menedżera jest umowa z Warriorem, która wchodzi w życie dopiero jutro, więc nie chcą promować dzisiaj logo Adidasa, które musiałoby towarzyszyć spotkaniu. Wygląda na to, że ogłoszony na początku tygodnia piątkowy termin pozostanie w mocy.
Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

No to się porobiło. Nie miałem dostępu do komputera/internetu, przez około 48 godzin i akurat wtedy zapadły kluczowe decyzje. Ta sytuacja wygląda jak jakaś dobra argentyńska telenowela. Na początku Rodgers natychmiastowo odrzuca propozycję, i pewnym staje się, że to nie on będzie nowym coachem The Reds. Potem cała akcja z Martinezem i prezesem Wigan, uwieńczona spotakniem obecnego trenera Wigan z właścicielami Liverpoolu. Wszystko wydaje się być jasne, aż do wczoraj... Kiedy to obejmuje się nagły zwrot akcji, i to jednak Brendan Rodgers wkakuje na stołek menadżera Liverpoolu. Jak dla mnie, popaprana historia.

Co do samego Irlandyczka, to nie wiem co mam myśleć. Szczerze? Wolałem, kurde Martineza. Nie wiem czemu, jakoś tak po prostu wydawał mi się lepszą opcją. Nie potrafię poprzeć tego racjonalnymi arguemntami było to tylko moje odczucie. Może, mam już po prostu dość Brytyjczyków na stanowisku coacha Liverpoolu. Teraz jednak będę wspierał całym serduchem Rodgersa i jego współpracowników, aby przywrócili świetność na Anfield. Zoabczymy, jak nasz nowy trener sobie to wszystko poukłada, ale jeżeli będziemy grać taką piłkę jak Swansea, oczywiście mając przy tym lepszych wykonawców to powinno być dobrze. Mam nadzieję, że stanowisko dyrektora ds. piłki nożnej obejmie Van Gaal, który jak już było pisane współpracował już z Brendanem.

To będzie bardzo emocjonujące lato, jak i początek nowej kampanii. Już nie mogę się doczekać.
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Lfciorek pisze:Mam nadzieję, że stanowisko dyrektora ds. piłki nożnej obejmie Van Gaal, który jak już było pisane współpracował już z Brendanem.
Jako, że nie miałeś dostępu do Internetu, to wyjaśnię Ci, że Van Gaal nie obejmie tej posady. Rodgers wymógł na właścicielach, żeby mieć pełniejszą kontrolę nad klubem. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów, ale na van Gaala nie ma co liczyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
faLLeN

Post autor: faLLeN »

Egalot pisze: Lfciorek napisał(a):Mam nadzieję, że stanowisko dyrektora ds. piłki nożnej obejmie Van Gaal, który jak już było pisane współpracował już z Brendanem.

Jako, że nie miałeś dostępu do Internetu, to wyjaśnię Ci, że Van Gaal nie obejmie tej posady. Rodgers wymógł na właścicielach, żeby mieć pełniejszą kontrolę nad klubem. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów, ale na van Gaala nie ma co liczyć.

Szczerze? Od początku wiedziałem, że Rodgers to nie typ menadżera, który będzie cichy i posłuszny. Martinez? Według mnie gdyby on objął posadę trenera, wtenczas współpracowałby z LvG. Jeżeli sprowadzimy kogoś na miejsce Comolliego, to ta osoba będzie głównie wstawiała podpisy pod ważnymi dokumentami.

Brendanowi Rodgersowi życzę powodzenia. Ma wszystko, aby przywrócić nas tam, skąd wypchnęły nas nowobogackie klubiki.
mateo227
Kontakt:

Post autor: mateo227 »

bardzo ciekawy tekst na temat naszego nowego trenera

http://www.transfery.info/52621,liverpool-la-rodgers

coraz bardziej mnie to przekonuje :)

dodatkowo :
Huw Jenkins on Talksport said Rodgers can't some back for any Swansea players for 12 months.
całe szczęscie, że Gylfi nie jest ich piłkarzem, może uda się go wyciągnąc ?
nikt inny z Swansea mnie nie interesuje
Najpiękniejszą noc przeżyłem w Madrycie: https://youtu.be/_BUomj8EsK0
Awatar użytkownika
DWT-Adas
Przyjaciel Żubra

Post autor: DWT-Adas »

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Jestem zachwycony naszym nowym trenerem. Poza brakiem doświadczenia w dużym klubie widzę tylko plusy. Robi piorunujące wrażenie w swoich wypowiedziach i faktycznie otacza go pewna aura. Czuć w powietrzu, że zaczyna się coś niezwykłego dzisiaj. Dajmy mu czas, wsparcie i cierpliwie czekajmy na efekty. Największe wrażenie zrobiło na mnie to, że w małej Swansea potrafił być wierny swojej filozofii i nie porzucił jej. Z całym szacunkiem dla Kenny'ego, ale King w połowie sezonu przeszedł na myślenie: wygrać byle jak i nadszedł chaos. Brendan ma ciekawą filozofię, którą ma wyraźnie nakreśloną. Najważniejsze, że w Swansea potwierdził, że jest w stanie efektywnie ją wprowadzać. Wielu ma ciekawe pomysły, ale nieliczni potrafią je aplikować. Rodgers zrobił to w małym walijskim klubie i to w dodatku pracując z Brytyjczykami.

Efekty przyjdą z czasem. Klub musi murem stać za nim. Może to trochę nie fair w stosunku do Kenny'ego, ale to Rodgers jest przemyślanym wyborem a Dalglish był koniecznością. I tak bardzo wiele Kingowi zawdzięczamy, ale wolę teraz mieć Brendana. Cierpliwość będzie najważniejsza. Może szybko załapiemy a może być ciężko jak z AVB i Chelsea, ale nie wolno nam się poddawać i wątpić, bo nauczenie naszych gry trochę zajmie. Potrzeba nam było takiego odświeżenia. Od kilku lat nie gramy konsekwentnie, miewamy tylko momenty, chociaż poprzedni rok aż takim bałaganem nie był. Mamy dużo stabilniejszą sytuację w klubie względem wiecznej niepewności za H&G. Mamy skład ciekawy, nie wybitny, ale spokojnie zdolny do wielkich rzeczy przy niedużej jego obróbce. Nic tylko zacząć pracę nad nim i upewnić się, że wystartujemy w sezon w odpowiednim kształcie. Nie wolno nam znowu liczyć na szczęście i brak kontuzji na kilku pozycjach, bo zmęczenie Enrique(identyczne jak wtedy gdy zostaliśmy tylko z Insuą) i brak Lucasa pokazały słabość zabezpieczenia na tych pozycjach.

Imponuje mi Brendan, bo sprawia wrażenie trenera, który ma łatwość w porozumiewaniu się z piłkarzami. Może nie pracował bezpośrednio z graczami takiego kalibru jak Gerrard czy Suarez. Jednak sądzę, że szybko dogada się ze wszystkimi i liczę na to, że będzie otwarty i uczciwy wobec nich. Początkowo jak usłyszałem, że odmówił wzięcia udziału w przesłuchaniu pomyślałem, że to żadna strata z naszej strony. Każdemu imponowała Swansea, ale pomyślałem, że to kolejny beniaminek, który zaskoczył, ale w takich przypadkach drugi rok jest trudniejszy i wtedy lepiej można ocenić faktyczny poziom zespołu. Jednak wtedy jeszcze nie zagłębiłem się w postać Brendana. To co wyczytałem, zobaczyłem zrobiło na mnie wielkie wrażenie a jednocześnie podkreśliło moją wcześniejszą wielką ignorancję względem jego osoby. Jestem podekscytowany takim ambitnym i odważnym ruchem ze strony FSG. Na ten moment wydaje się niemal perfekcyjny pod wieloma względami. Będzie godnie prowadził Liverpool na i poza boiskiem.

Dużo niewiadomych się rodzi co do składu, bo Kenny ściągał zawodników raczej do szybkiej i bezpośredniej gry niż do cierpliwej gry podaniami i kontroli. Chociaż nie podoba mi się obsesyjne posiadanie piłki przez Barcelonę i chciałbym, żeby nasz futbol aż tak radykalny nie był to nie da się ukryć, że to właściwy kierunek gry. Zespół z piłką ma większe szansę na wygraną i nie stracenie bramki. Benitezowi kibice w pewnym momencie zarzucali tą maniakalną chęć kontroli, ale teraz też będziemy szli w takim kierunku. Myślę, że Reina ma szansę powrócić w chwale i odzyska formę, bo system jaki preferuje Rodgers sprawi, że mniej narażać się będziemy na ataki. Tutaj nie mam wątpliwości podobnie jak co do obrony. Także Lucas stanowi dla mnie silne ogniwo. To, co czeka Rodgersa to wiele pracy nad naszą pomocą. Tam jest źle i to trzeba naprawić. Jeśli mamy skupiać się na posiadaniu piłki i grać dobrym pressingiem to nasza formacja pomocy nie potrafiła tego robić w ostatnich latach. To potrwa i będziemy musieli może nawet lata czekać na porządne efekty.

No i bardzo liczę na włączenie na poważnie do składu Sterlinga i Suso. Skandalem jest to, że ten drugi jeszcze nie dostał chociażby minuty. Ile razy ma pokazywać w rezerwach, że jest lata świetlne przed rówieśnikami. Cieszy mnie, że Brendan mówi po hiszpańsku, bo mamy całkiem niezły zaciąg latynoski i się z nimi łatwo dogada. Kto wie, może nawet wpadnie na południowoamerykańskiego grilla do Maxiego? :D
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony naszym nowym menadżerem. Jego pierwszy wywiad zrobił na mnie kolosalne wrażenie.
Widać, że bardzo mu zależy na pracy w Liverpoolu, jednakowo nie obiecuje rzeczy niemożliwych, co mi się bardzo podoba. Ma fajną filozofie dodatkowo szkolony był przez samego Jose co dobrze rokuje na przyszłość :)
To tak na szybko bo nie jestem na komputerze.
Pozdrawiam.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

jestem baardzo mile zaskoczony.

jego wypowiedzi są mądre, i z klasą.

mówiąc, że ' odda życie ' dla Liverpoolu - totalnie mnie kupił.
KOGOŚ TAKIEGO NAM POTRZEBA ! JESZCZE TYLKO UDOWODNIĆ TO W PRAKTYCE !

TRZYMAM ZA CIEBIE, RODGERS ! YNWA. <3
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Forsaken

Post autor: Forsaken »

Slowa ktore mi pozostana po jego wywiadzie to jest to
" You can train dogs i educate players" :)
Zablokowany