Brendan Rodgers

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
miler

Re: Brendan Rodgers

Post autor: miler »

Rodgers? Jeśli on jest "właściwym", to ja wolę Dalglisha. Dla mnie kwestia zatrudnienia nowego menedżera była jasna: Benitez albo żaden inny. Cóż, mamy Rodgersa. Niech to będzie właściwy wybór, proszę.....

Jeśli Rodgers okaże się strzałem w dziesiątkę, posypię głowę popiołem. Póki co podchodzę do wyboru jego osoby na menedżera tak dużego klubu jak Liverpool z dystansem. Obym się mylił.

Aha i na pewno Wy wszyscy czujecie to samo, ale muszę to napisać. W powietrzu unosi się taka nutka niepewności, ekscytacji, czekania na nadchodzący sezon, transfery, pierwsze punkty itp. co nie? FUTBOL JEST PIĘKNY Rodgersie wszystkiego najlepszego (ale wolę Dalglisha)/

EDIT:a co mnie obchodzi co jest trendy dziś, a co było wczoraj? Napisałem, co myślę, od tego jest forum. Jeśli czegoś nie złapałeś przeczytaj jeszcze raz mój post :)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, o 10:28 przez miler, łącznie zmieniany 1 raz.
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

era
Kontakt:

Post autor: era »

miler pisze:Rodgers? Jeśli on jest "właściwym", to ja wolę Dalglisha. Dla mnie kwestia zatrudnienia nowego menedżera była jasna: Benitez albo żaden inny. Cóż, mamy Rodgersa. Niech to będzie właściwy wybór, proszę.....

Jeśli Rodgers okaże się strzałem w dziesiątkę, posypię głowę popiołem. Póki co podchodzę do wyboru jego osoby na menedżera tak dużego klubu jak Liverpool z dystansem. Obym się mylił.

Aha i na pewno Wy wszyscy czujecie to samo, ale muszę to napisać. W powietrzu unosi się taka nutka niepewności, ekscytacji, czekania na nadchodzący sezon, transfery, pierwsze punkty itp. co nie? FUTBOL JEST PIĘKNY Rodgersie wszystkiego najlepszego (ale wolę Dalglisha)/
In Kenny we trust to może było trendy z pół roku temu, radzę zaopatrzyc się w nowy szyld.
Czy Rogers jest właściwy, czy nie, będziemy wiedziec za kilka misięscy, jak nie więcej. Także panie redaktorze miler, dajmy panu Rogersowi trochę zaufania. Rozumiem, że Kenny miał byc zbawcą, ale nawet jego podejście bodaj nie pasowało panom właścicielom. Obyśmy razem z Rogersem nie musieli oglądac Van Gaala, a wszystko powinno pójśc co najmniej przyzwoicie.
A mister Benitez, kandydatem był z pewnością bardzo dla kibiców atrakcyjnym, ale cóż. Wybór Brendana Rogersa zupełnie mnie nie dziwi, pasował on przecież do planów FSG sprzed 2 w zasadzie lat, więc cut the crap :)

Hohlik7

Post autor: Hohlik7 »

Jestem ciekawy czy da pograć w 1 składzie młodzikom Suso, Sterling itp.

Wiecie może czy stawia często na młodych graczy, bardzo młodych ?? :dry:
Pain is temporary, glory...lasts forever!
Obrazek

cejmer

Post autor: cejmer »

Hohlik7 pisze:Jestem ciekawy czy da pograć w 1 składzie młodzikom Suso, Sterling itp.

Wiecie może czy stawia często na młodych graczy, bardzo młodych ?? :dry:
Joshua Mark McEachran (93r) wypożyczony z Chelsea miał okazję kilkakrotnie zagrać w drużynie Rodgersa.
Joe Allen (90r) ale od początku kariery Brendena na Liberty Stadium dostawał szansę.
tylko tyle mi wiadomo na temat młodych zawodników w Swensea City.

E:

Polecam witrynę Swansea: http://www.swanseacity.net/page/Appeara ... 54,00.html
Joe Allen - 14/03/1990 - 31 (5)
Steven Caulker - 29/12/1991 - 26 (0)
Ashley Richards - 12/04/1991 - 6 (2)
Josh McEachran - 01/03/1993 - 1 (3)
You`ll never walk alone.

Awatar użytkownika
ricochet

Post autor: ricochet »

Przede wszystkim ciesze się, że mamy wreszcie nowego trenera, z samego wyboru też jestem zadowolony. Właściciele podjęli odważną decyzje zatrudniając Rodgersa, ale może się to opłacić. Dla mnie, po zwolnieniu Dalglisha, wybór kogoś z dwójki Martinez-Rodgers był dużym ryzykiem, z racji młodego wieku i jeszcze paru innych czynników. Wolałem mimo wszystko Rodgersa, bo nie tylko utrzymał klub w lidze jak zrobił to Hiszpan, kilkakrotnie zresztą, ale wszedł też do Premier League mocnym uderzeniem, jego drużyna prezentowała dobry styl i zakończyła rozgrywki na wysokim miejscu. Mam tylko nadzieje, że nie zje go presja i oczekiwania jakie są od niego wymagane. Że będzie podejmował rozsądne decyzje i wykonywał odpowiednią pracę w Liverpoolu. Obawiam się po tym co ostatnio przeszliśmy, ale w pełni popieram Rodgersa i ufam, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu i wprowadzi nas tam, gdzie nasze miejsce.

Awatar użytkownika
Seymersider

Post autor: Seymersider »

Cieszę się że Menadżerem został Rodgers. Jeszcze kilka dni temu byliśmy prawie pewni że zostanie nim Martinez.Gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma panami to wybrałbym Rodgersa mam nadzieje że sprowadzi paru swoich byłych zawodników a najbardziej liczę na to że przejdzie do nas Scott Sinclair koleś jest świetny i bardzo go lubię. :) .Ciekawi mnie teraz tyko czy LFC zrezygnuje ze swojego pomysłu nowej struktury zarządzającej, z jednej strony mogła by się okazać strzałem w 10 ale z drugiej pewnie zaraz pojawiły by się jakieś kłótnie szczególnie wtedy gdy przyszedłby Van Gaal. :dry:

Mój setni post ^^ miło że w tak pozytywnych okolicznościach.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Kilka słów o Rodgersie od redaktora Okońskiego, jakby jeszcze ktoś chciał się czegoś dowiedzieć o naszym nowym trenerze.

http://okonski.blog.onet.pl/Siedem-lini ... 72313431,n

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Rodgers: “Barcelona's been my inspiration. I spent many years travelling there learning about the model of Louis van Gaal.
Obrazek

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Wraz z Rodgeresm przechodzi trójka z jego ekipy ze Swansea: Colin Pascoe, Chris Davies and Glen Driscoll.
Kwota odstępnego została dziś ustalona, a więc oficjalnie zostanie dziś ogłoszone, iż Rodgers jest naszym new menago.
Powodzenia Brendan! :D
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Awatar użytkownika
Edwinho

Post autor: Edwinho »

Czyli co jednak nie zostajemy pierwszym klubem w Premiership bez typowego menadzera? Rodgers dostaje absolutna wladze? Wie ktos cos moze wiecej na ten temat?

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Edwinho pisze:Czyli co jednak nie zostajemy pierwszym klubem w Premiership bez typowego menadzera? Rodgers dostaje absolutna wladze? Wie ktos cos moze wiecej na ten temat?
Na razie wiadomo, tylko że na danej roli nie obejmie chyba Van Gaal.
Brendadn chciał ponoć całkowitej władzy w klubie.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

bugi

Post autor: bugi »

Nie wiem kto byłby lepszy czy Rodgers czy Martinez bo jedyne ich mecze jakie widziałem to były mecze przeciwko LFC.
Jeśli jest już Rodgers i niektórzy się nim zachwycają że preferuje ofensywny styl gry, a co najważniejsze podaniami to bardzo się cieszę. Ale tu nieuniknione chyba wydaje się pożegnanie Adama i Carrolla conajmniej, myślę że zimą bo dostaną pewnie czas na pokazanie się, pozatym Carra też łatwo mieć nie będzie :P
Obrazek

Alexandre

Post autor: Alexandre »

Edwinho pisze:Czyli co jednak nie zostajemy pierwszym klubem w Premiership bez typowego menadzera? Rodgers dostaje absolutna wladze? Wie ktos cos moze wiecej na ten temat?
Tak. Brendan chciał mieć władzę absolutną w naszym klubie i nasi właściciele , aby go przekonać do objęcia stanowiska menadżera musieli się zgodzić na jego warunki. Henry zrobił wszystko żeby Rodgers był naszym menadżerem.
Dlatego gazety piszą , że zainteresowanie Van Gaalem znacznie spadło.
Obrazek

Hohlik7

Post autor: Hohlik7 »

Tak tak ale, DoF musi być ;)Chyba ??
Pain is temporary, glory...lasts forever!
Obrazek

Whiteboy

Post autor: Whiteboy »

Dzien mnie nie bylo a tu takie rewolucje :) Coz jestem pozytywnie nastawiony do naszego nowego menadzera. Napewno wole jego niz Martineza ktorego silniejsze Wigan skonczylo nizej niz slabsze Swansea Rodgersa. Zawsze podobala mi sie filozofia jego druzyny. Teraz mam nadzieje na dobre transfery (Sirgudsson, Sinclair :) ) licze tez ze pozegnamy paru naszych wirtuozow. Wiec witamy na pokladzie Brendan i zebys dal kibicom LFC wiele radosci!!

Zablokowany