Nowy menedżer Liverpool FC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KapitanSowa
Kontakt:

Re: Nowy menedżer Liverpool FC

Post autor: KapitanSowa »

Nie wiem co wy z tym Markovicem. Problem tego kolesia jest taki, że nie potrafi być skoncentrowany w 100%. Robi rajd skrzydłem, wszystko ładnie pięknie i nagle zamiast wrzucić.... ciach w trybuny piłka leci. Niech sobie pogra jeszcze na wypożyczeniu. Może się w końcu ogarnie.

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

I ten moment, gdy uświadamiasz sobie, że Klopp zostanie trenerem LFC w dniu twoich urodzin B-| Świetny prezent, dzięki FSG :-D :-D :-D
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Awatar użytkownika
MariuszMaxKolonko

Post autor: MariuszMaxKolonko »

Ej czy ktoś tu jest oprócz mnie kto jest odrobinę zażenowany tym co tu sie dzieje? Też się cieszę. Fajnie ze NAJPRAWDOPODOBNIEJ nowym trenerem zostanie Klopp ale podniecenie niektórych z nas chyba jest delikatną przesadą. Ten człowiek nie poprowadził naszych nawet w jednym meczu a zdążyłem tu przeczytać miedzy innymi ze idą złote czasy LFC, a nawet to ze w tym roku powalczymy o mistrza bo strata do lidera jest mała (swoją drogą taka sama jaką miał Rodgers, kiedy było psioczenie ze sezon stracony, duża strata itp). Nie chce być odebrany jako hejter ale na prawdę dzięki ze niektórzy z Was urodzili się wczoraj jutro czy dzisiaj i to dzieki Wam wczoraj jutro czy dzisiaj trenerem zostanie Klopp bo macie urodziny.

I jeszcze ten spór o ubiór Kloppa. Dres vs. garniutur proszę...

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

MariuszMaxKolonko pisze:Ej czy ktoś tu jest oprócz mnie kto jest odrobinę zażenowany tym co tu sie dzieje? Też się cieszę. Fajnie ze NAJPRAWDOPODOBNIEJ nowym trenerem zostanie Klopp ale podniecenie niektórych z nas chyba jest delikatną przesadą. Ten człowiek nie poprowadził naszych nawet w jednym meczu a zdążyłem tu przeczytać miedzy innymi ze idą złote czasy LFC, a nawet to ze w tym roku powalczymy o mistrza bo strata do lidera jest mała (swoją drogą taka sama jaką miał Rodgers, kiedy było psioczenie ze sezon stracony, duża strata itp). Nie chce być odebrany jako hejter ale na prawdę dzięki ze niektórzy z Was urodzili się wczoraj jutro czy dzisiaj i to dzieki Wam wczoraj jutro czy dzisiaj trenerem zostanie Klopp bo macie urodziny.

Po odejściu Rafy wzięliśmy gościa z Fulham. Później legendę po 20 letnim urlopie. Następnie wybieraliśmy między szkoleniowcem Wigan a Swansea. Teraz po słabych wynikach możemy wybierac między ANCELOTTIM a KLOPPEM. Hurraoptymizm ludzi jest tutaj w pełni uzasadniony. Nic dziwnego, że ludzie są podjarani, bo to są z pewnością początki lepszych czasów dla Liverpoolu. Nie mówię, że wygramy w tym sezonie ligę, nie wiem nawet czy będziemy w top4. Ale na pewno bedziemy mieli swój styl gry, na pewno będziemy mieli menadżera znanego na całym świecie co pomoże w przyciąganiu klasowych zawodników, na pewno nie będziemy ściągać Lallan i Lovrenów po kosmicznych kwotach. Wszystkim wróci radość z oglądania meczów Liverpoolu, odliczanie dni do kolejnego spotkania. Daj się ludziom pocieszyć, bo naprawdę jest z czego. Toż to nawet lepsze niż przyjście Suareza 4 lata temu :)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
mishkin1988

Post autor: mishkin1988 »

Mariusz max kolonko mówi jak jest! Tez sie jaram tym ze Klopp przychodzi ale naprawdę zwolnijcie ;)

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

MariuszMaxKolonko pisze:Ej czy ktoś tu jest oprócz mnie kto jest odrobinę zażenowany tym co tu sie dzieje? Też się cieszę. Fajnie ze NAJPRAWDOPODOBNIEJ nowym trenerem zostanie Klopp ale podniecenie niektórych z nas chyba jest delikatną przesadą. Ten człowiek nie poprowadził naszych nawet w jednym meczu a zdążyłem tu przeczytać miedzy innymi ze idą złote czasy LFC, a nawet to ze w tym roku powalczymy o mistrza bo strata do lidera jest mała (swoją drogą taka sama jaką miał Rodgers, kiedy było psioczenie ze sezon stracony, duża strata itp). Nie chce być odebrany jako hejter ale na prawdę dzięki ze niektórzy z Was urodzili się wczoraj jutro czy dzisiaj i to dzieki Wam wczoraj jutro czy dzisiaj trenerem zostanie Klopp bo macie urodziny.

No i Fajnie niech sie cieszą.

Forum - wymiana poglądów.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Webchat z Olim Kayem - wiadomo co jest głównym tematem ;-)

http://www.lfc.pl/dzial/153

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Równiez jak inni cieszę się że Klopp zostanie naszym trenerem, ale pisanie że nastąpi teraz piękny czas to trochę bez przesady. Nie wiadomo jak to Niemiec wszystko poukłada, może wyjść a może też okazać się klapą. Z nowego trenera się cieszę ale dajmy mu czas na wykazanie swoich umiejetności bo nie od razu Kraków zbudowano.

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

Nastanie teraz piękny czas, niech lud się raduje, a sprowadzanie na ziemię zostawcie na później.
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego ludzie tak jarają się Kloppem. Koleś zrobił to samo z Borussią co Brendan z LFC,a nawet był gorszy bo zajął 7 miejsce po wicemistrzowskim sezonie.

@Down Zyska

Mając Reusa, Lewego, Gundogana w nieziemskiej formie i Gotze to nawet Sam Allardyce osiągałby sukcesy.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2015, o 16:08 przez LiveFan, łącznie zmieniany 1 raz.

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

LiveFan pisze:Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego ludzie tak jarają się Kloppem. Koleś zrobił to samo z Borussią co Brendan z LFC,a nawet był gorszy bo zajął 7 miejsce po wicemistrzowskim sezonie.
przyjacielu co jarasz? :shock:

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

LiveFan pisze:Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego ludzie tak jarają się Kloppem. Koleś zrobił to samo z Borussią co Brendan z LFC,a nawet był gorszy bo zajął 7 miejsce po wicemistrzowskim sezonie.
Damn it.
Ominął Cie finał Ligi Mistrzów i dwa mistrzostwa Niemiec :(
Obrazek

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Nawet powiem więcej. Brendan nigdy nie przegrał finału Ligi Mistrzów. Klopp się takim wyczynem pochwalić nie może. Wnioski wyciągnijcie sami.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

impiii

Post autor: impiii »

Weźcie nawet do niego nie mówcie, to typowy internetowy troll, siedzi w domu i zajmuje się wkurwianiem ludzi przez internet.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Koleś, jesteś słabym trollem albo urwales się z choinki. Pewnie masz już ból dupy bo twój ulubieniec szwagier będzie grzał ławę.
Edit: Dyzma jakoś nic nie wygrał majac Stu, Suareza, Szterlinga, Hendo i Cou w najlepszej formie.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2015, o 16:14 przez PonuryGrabarz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ