Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

SiwyM

Re: Bilety na mecz

Post autor: SiwyM »

A jaka jest szansa na kupienie biletu na mecz oprócz koników w momencie, kiedy wszystkie oficjalne wykupione? Kupienie biletu lotniczego, załatwienie noclegu to przecież pryszcz i można to ogarnąć w 30 minut. Najgorsze z tym kupnem biletu na mecz.
Posiadacze membershipa mają jakieś przywileje na miejscu?

Jak byłem w Madrycie na meczu kilka lat temu, to 9 dniowy pobyty, z samolotem, wyżywieniem, hotelem, zwiedzaniem miasta, zakupami wyszło mnie 2500zl za osobę więc te 2000zl za 2 dni do Liverpoolu nie ma szału :) jedyny plus, że bilety pewne.

Awatar użytkownika
Krawiec
Kontakt:

Post autor: Krawiec »

2 lata temu jak byłem na meczu to koszty były następujące:
Bilet na mecz 250zl
Przelot Lublin Liverpool- Liverpool Lublin 200zl ( rezerwowane 2 miesiące przed)
Hostel 355zl za 3 doby, nocleg bez szału Ale blisko Anfield (chyba z 400m) i bar na parterze ?
Doliczyć do tego bilety na stadion tour i muzeum chyba stowke to kosztowało, no i wiadomo jakieś jedzenie, piwko i pamiątki. Więc jak łatwo policzyć różnica jest.
tyryryry

Awatar użytkownika
michalfc8

Post autor: michalfc8 »

2000 za przelot to chyba LOTem przez Stany, bo cena z kosmosu. Ja byłem w tym roku(co prawda na meczu charytatywnym z Milanem)i za loty dałem coś koło 400zł. Prawda że o nic w sumie nie trzeba się martwić, ale jak znasz język to sie dogadasz wszędzie i taka impreza wyjdzie wyjdzie Cię co najmniej te 500zł taniej. Nocleg wiadomo że do ogarnięcia, stron typu Booking czy Airbnb też znajdziesz.

@up w sumie ceny jakoś bardzo się nie zmieniły. Za nocleg dałem więcej i mieszkałem trochę dalej, lecz późno się za to zabraliśmy, ale i tak nie było źle.

Tak czy siak i tak polecam taka wycieczkę!
Obrazek

gaczor

Post autor: gaczor »

Witam, jest jeszcze szansa na nabycie biletów na City?

Craven

Post autor: Craven »

Hej,
wraz z kumplem chcemy wybrać się na mecz z Brighton 30.11.2019, tego dnia zaplanowane są też rozgrywki pucharów angielskich. Czy wie ktoś jaka jest szansa na zmianę terminu tego meczu?

adamkif

Post autor: adamkif »

Pytanie techniczne:
Jak wygląda kwestia samego wejścia na stadion? Czy bilet kupiony w oficjalnej sprzedaży z automatu zapisuje się na karcie (membershipie) i przy pomocy karty przechodzi się przez bramkę?

D1di

Post autor: D1di »

adamkif pisze:Pytanie techniczne:
Jak wygląda kwestia samego wejścia na stadion? Czy bilet kupiony w oficjalnej sprzedaży z automatu zapisuje się na karcie (membershipie) i przy pomocy karty przechodzi się przez bramkę?
Bierzesz kartę przykładasz przy czytniku przy kołowrotkach przy stadionie i wchodzisz.

RedBart

Post autor: RedBart »

Cześć
Wybieram się z dzieckiem w weekend do Liverpoolu.
Czy ma może ktoś jakieś namiary na pewnego "konika" jakiś fb, lub może ma ktoś na zbyciu 2 bilety na Brighton
Proszę o pomoc.
Żeby nie śmiecić proszę o info, najlepiej na priv.

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

D1di pisze:
adamkif pisze:Pytanie techniczne:
Bierzesz kartę przykładasz przy czytniku przy kołowrotkach przy stadionie i wchodzisz.
Dokładnie to karta do środka
Tak: https://youtu.be/PytDVv7H6yY

adamkif

Post autor: adamkif »

No to już wszystko wiem i nie będzie obciachu przy wejściu. Tnx ?

prov

Post autor: prov »

Czołem ! Panowie i Panie co do biletów na mecz.
Zakupiłem miesiąc temu specjalnie 2 membershipy dla siebie i swojej dziewczyny.
Ostatnio w czwartek poleciała pula biletów, siedziałem w kolejce 4h i niestety nie udało mi się zakupić biletu.
Moja prośba wiec do ludzi którzy są w posiadaniu biletów bądź dystrybutorów :
Zakupie 2 bilety na mecz, chetnie udostępnię FB / tel by moc porozmawiać i ogarnąć bilety. Generalnie nie ma znaczenia jaki mecz czy Brighton/ Westham - byle domowy - chcemy spełnić marzenie :) za pomoc z góry dziękuje i czekam na wiadomości. Ynwa!

return

Post autor: return »

Mam bilety na mecz z AV na Anfield dnia 11.04, pytanie czy ta data moze sie zmienic ze wzgledu na weekend z FA CUP?
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Półfinały FA Cup są tydzień pòźniej czyli 18/19 a więc nie masz powodów do obaw,że z tego względu mecz zostanie przesunięty.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

prov pisze:Czołem ! Panowie i Panie co do biletów na mecz.
Zakupiłem miesiąc temu specjalnie 2 membershipy dla siebie i swojej dziewczyny.
Ostatnio w czwartek poleciała pula biletów, siedziałem w kolejce 4h i niestety nie udało mi się zakupić biletu.
Moja prośba wiec do ludzi którzy są w posiadaniu biletów bądź dystrybutorów :
Zakupie 2 bilety na mecz, chetnie udostępnię FB / tel by moc porozmawiać i ogarnąć bilety. Generalnie nie ma znaczenia jaki mecz czy Brighton/ Westham - byle domowy - chcemy spełnić marzenie :) za pomoc z góry dziękuje i czekam na wiadomości. Ynwa!
Podbijam, również poszukuję
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Demjan

Post autor: Demjan »

Witam, mam pytanie. Chcialbym sie wybrac na Salzburg-Liverpool, bo nigdy jeszcze nie bylem na LM na meczu LFC. I mam kilka pytan- czy musze na LM miec jakas karte kibica Salzburga? I jak np. kupie bilety na Viagogo, czy bedzie to e-bilet, ktory moge wydrukowac? czy przyjdzie poczta kartonikowy?
pozdrawiam.

ODPOWIEDZ