Bilety na mecz

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

lfc13

Re: Bilety na mecz

Post autor: lfc13 »

Witam serdecznie.

Mam na sprzedaż 1 bilet na Liverpool - Crvena Zvezda
Cena 50 funtów.

kanpka

Post autor: kanpka »

Witam, daj na priv namiar.

aro8

Post autor: aro8 »

Nie trzeba do tego membershipa?

lfc13

lfc13 pisze:Witam serdecznie.

Mam na sprzedaż 1 bilet na Liverpool - Crvena Zvezda
Cena 50 funtów.
OFERTA JUŻ NIE AKTUALNA, BILECIK SPRZEDANY.

aro8

Post autor: aro8 »

Da rade zdobyć bilet bez membershipa?

lfc13

aro8 pisze:Da rade zdobyć bilet bez membershipa?
Ja kupowałem na membershipa.
Bez membershipa mogą kupić bilety osoby mieszkające w Liverpool, ale to jest dosłownie garstka biletów.

machop

Post autor: machop »

Szukam dwóch biletów na mecz z Fulham. Ktoś coś?

FranzK

Post autor: FranzK »

Witam wszystkich!
Ja podobnie - szukam jednego, może dwóch biletów na Arsenal away. Oczywiście zdaję sobię sprawę z tego, że w tym momencie jest to praktycznie awykonalne, ale może ktoś ze zgromadzonych na forum zna jakiś sposób, punkt zaczepienia, cokolwiek. Oczywiście interesują mnie jakiekolwiek bilety, nie musi byc to "nasz" sektor. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi. Pozdro!

ps. off top: dziwi mnie, że tak często przez lata czytałem komentarze z prośbą o aktywację konta na forum, mnie się udało w jeden dzien (?)

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Witam ;-) Od 13 lat jestem fanem Liverpoolu i ślędze bardzo wnikliwie nasze spotkania;) Moim marzeniem jest pojechać do Liverpoolu, iśc na Anfield i oglądnąć spotkanie ligowe naszej ukochanej drużyny. Byłby ktoś taki życzliwy i przybliżył mnie do tego marzenia?:) NIe mam pojęcia w ogóle co mam zrobić by zdobyć bilet na nasz mecz, więc że o to jest ciężko, że trzeba posiadać jakieś karty, i gdyby się ktoś znalazł kto by mnie trochę pokierował co mam zrobić byłbym bardzo wdzieczny ;-) Pozdriawam ;)

liverpaul70

Post autor: liverpaul70 »

Witam ,
Na mecze wyjazdowe dostać bilet jest dość ciężko ...zdobycie takowego w cenie nominalnej jest prawie niemożliwe .
Agencje pośredniczące chcą majątku ( nawet powyżej 400 funtów za bilet ) . Ja korzystałem kilka razy z pośrednictwa "konika " z Liverpoolu ( np wyjazd na mecz z Tottkami - Away Section za cenę ok 150 funtów ) . Jeśli chcesz mogę wysłać namiar na priv.
Pozdrawiam

machop

Hej, że akurat wszedłem na forum to ci odpowiem, bo dwa razy już byłem na meczu.
- Pierwszy krok to zakup membershipa co kosztuje 27 funtów (wersja light) na jeden sezon. Robi się to oczywiście na stronie klubu
- Bilet kupuje się przez internet na stronie klubu. Są do tego dwie okazje: general members sale gdzie sprzedawane są bilety na połowę sezonu (w lipcu i listopadzie, najbliższa 16 listopada) i additional members sale około 2 tygodnie przed meczem
- Bilety jest kupić trudno (prawdopodobnie najtrudniej w Europie, może obok Westfalenstadion), ale jest to wykonalne. Generalnie cały stadion jest wypełniony karnetami i do kupienia są tylko te miejscówki które karnetowcy zwrócili na dany mecz. Dla nowych memberów dostępne są bilety tylko na "small teams" (czyli poza big 6 i evertonem). Popyt jest przy tym ogromny, więc trzeba być szybkim, sprawnym i zorientowanym co i jak
- W dniu sprzedaży trzeba wejść na stronę około godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży i ustawić się w kolejce. Gdy okres oczekiwania się zakończy trzeba bez zastanowienia kliknąć na sektor stadionu (te gdzie jest raptem 2-3 miejsca wolne będą zaznaczone na czerwono, te gdzie więcej - jeśli takie będą - chyba na pomarańczowo), jak najszybciej wybrać miejsca i dodać do koszyka. Jeśli się uda, to jesteśmy w domu! Można przy tym kupić dla kilku osób jeśli ta osoba na stronie sprzedaży biletów doda cię wcześniej do znajomych. Pozostaje wtedy już tylko uiścić opłatę (od zdaje się 37 funtów na Kop do 59 na Main Stand), na co już jest spokojnie czas.
- Pozostałe elementy wyjazdu to prosta sprawa. Do Liverpoolu (z Warszawy) latają Wizzair i Ryanair i bilety są generalnie tanie (nawet po 90 zł). W piątki latają obie linie, w sobotę nie ma niestety lotu. Powrót w niedzielę lub poniedziałek o 6 rano Ryanem.
- nocleg nie jest niestety przesadnie tani. Najtańszy jest zazwyczaj Everton hostel w połowie drogi między centrum a stadionem, ale warunki nie powalają - jak tam raz byłem to nie było np. ogrzewania... Za akceptowalny standard trzeba zapłacić ponad 100 zł za osobonoc.

machop

Hej @liverpaul70, a ten konik nie sprzedałby też biletu na mecz na Anfield w nieco niższej cenie?

FranzK

Post autor: FranzK »

@liverpaul70 już odezwałem się na priv.
Pozdrawiam!

poirot

Post autor: poirot »

hej wszystkim! jest szansa zdobyć bilet na mecz z watford? akurat tam będę, a taka okazja pewnie prędko się nie powtórzy... niestety nie mam membera

pinkman7

Post autor: pinkman7 »

Cześć.

Orientuję się ktoś kiedy startuję sprzedaż biletów na drugą część sezonu dla posiadaczy membershipa? Na oficjalnie stronie klubu nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji.

ODPOWIEDZ