Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

HappyBlancik

Re: Koszulki

Post autor: HappyBlancik »

Toż to jakaś patologia, klub na to zezwolił?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

Zazwyczaj nie narzekam na nasze trykoty, ale te są naprawdę brzydkie. Gdyby krój był nieco inny, to wyglądałyby, jak wyjęte żywcem z targu w latach 90. Mam nadzieję, że to nie są prawdziwe koszulki, ale też jakieś podróbki, chociaż niestety nic na to nie wskazuje.

francoLFC

Post autor: francoLFC »

Myślę, że klub miał tyle do gadania, że pierwszy komplet ma być czerwony, a dalej to róbcie co chcecie. Moim zdaniem kontrakt z Nike nie wyjdzie nam na dobre mimo powszechnego entuzjazmu. Niby kasa duża, ale za dużo zmiennych jest w umowie żebyśmy My jako kibice wiedzieli, ile tak naprawdę zarobi klub na sprzedaży koszulek. Inna sprawa to wygląd i powielanie przez Nike tego samego wzoru (ze zmianą kolorystyki oczywiście) dla różnych klubów i reprezentacji. Od zawsze miałem wrażenie, że oni robią koszulki na odwal się, byleby tylko logo było i się sprzedawało, za niemałe w ich przypadku pieniądze. Obym się mylił, ale najbliższe lata nie będą pod względem wyglądu naszych strojów najlepsze.

RedMen

Post autor: RedMen »

Panowie wiecie co , koszulka nie musi podobać się każdemu dla mnie jest okropna i od 4 lat nie kupię domowej koszulki liverpoolu, ba nawet nie kupię nowej koszulki wyjazdowej czy trzeciego stroju bo jak można, w dzisiejszych czasach , gdzie się zarabia taki hajs robić koszulkę z herbem i logiem wykonawcy drukowane !? U nas jeszcze dochodzi z tyłu 96 co tak samo jest drukowane. To jest żenada, nie chciałem nike i niestety miałem dobre przeczucia. ŻENADA!

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

O gustach oczywiście się nie dyskutuje i każdemu ma prawo podobać się co innego lecz swoje zdanie też wolno wyrazić.

Te koszuki(o ile to prawda)to jak już raz pisałem absolutne szkaradztwo!
Doprawda nie wiem co projektant sobie przy tym myślał?
Krój byle jaki,stylu żadnego a te ohydne turkusowe? wstawki to ....ręce się załamują.

Sorry LFC :( ale jeżeli zgodziliście się na takie "coś"to zakup tego paskudztwa kategorycznie wykluczam.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Po co oni robią te zweżenia na brzuchu, będą wyglądać jak jakieś baleriny w obcisłych kombinezonach. Jak Arsenal w koszulkach pumy w ostatnich sezonach. Ohydztwo.
Obrazek

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Domowe koszulki zawsze są czerwone, różnią się co roku detalami, kolorami różnych wstawek. I przez wiele lat kibicowania The Reds o żadnej nie mogłem powiedzieć, że była brzydka. Domówki albo są bardzo ładne, albo ładne, w najgorszym przypadku w porządku. Inaczej sytuacja ma się z wyjazdowym strojami. Tutaj różna kolorystyka, przeróżne wzory. Jest pole do popisu dla danej firmy.

Mamy przerwę od grania, można trochę powspominać. Nie powiem, co roku czekam i ekscytuję się w jakich trykotach będziemy wstępować w kolejnym sezonie, tak mam od wielu lat. Możecie skazać swoje ulubione i te, o których byście chcieli zapomnieć.

Mi jakoś niebyt przypadły do gustu wyjazdowe białe z sezonów 2010/11 i 2013/14. W drugim przypadku słynne tureckie sweterki. To taka pierwsza myśl, na pewno było jeszcze sporo takich przeciętnych. No i na minus czarne z 2012/13 dorzucę.
Natomiast najładniejsze? Trzeci komplet 2006/07 - białe, w części ciemnozielone. Ale pod względem strojów to dla mnie wygrywa sezon 2008/09. Wszystkie były piękne. Domowa, szara wyjazdowa, ciemnozielona trzecia, a i dwa trykoty bramkarskie też super. No i jeszcze z takich najświeższych czasów warto wyróżnić domówkę 2017/18.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

navyblue

Post autor: navyblue »

Liverpoolczyk pisze:Domowe koszulki zawsze są czerwone, różnią się co roku detalami, kolorami różnych wstawek. I przez wiele lat kibicowania The Reds o żadnej nie mogłem powiedzieć, że była brzydka. Domówki albo są bardzo ładne, albo ładne, w najgorszym przypadku w porządku. Inaczej sytuacja ma się z wyjazdowym strojami. Tutaj różna kolorystyka, przeróżne wzory. Jest pole do popisu dla danej firmy.

Mamy przerwę od grania, można trochę powspominać. Nie powiem, co roku czekam i ekscytuję się w jakich trykotach będziemy wstępować w kolejnym sezonie, tak mam od wielu lat. Możecie skazać swoje ulubione i te, o których byście chcieli zapomnieć.

Mi jakoś niebyt przypadły do gustu wyjazdowe białe z sezonów 2010/11 i 2013/14. W drugim przypadku słynne tureckie sweterki. To taka pierwsza myśl, na pewno było jeszcze sporo takich przeciętnych. No i na minus czarne z 2012/13 dorzucę.
Natomiast najładniejsze? Trzeci komplet 2006/07 - białe, w części ciemnozielone. Ale pod względem strojów to dla mnie wygrywa sezon 2008/09. Wszystkie były piękne. Domowa, szara wyjazdowa, ciemnozielona trzecia, a i dwa trykoty bramkarskie też super. No i jeszcze z takich najświeższych czasów warto wyróżnić domówkę 2017/18.

Ja napiszę tylko parę słów o koszulkach Wariora/NB z ostatnich lat. Otóż wyjazdowki podobaly mi się wszystkie prócz tej z sezonu 14/15 i ta odpustowa czerwień z białymi wstawkami, zresztą z tego sezonu żadna mi się nie podobała, a wyjazdowa żółta z czerwonymi wstawkami to było ochydztwo jak dla mnie. Wyróżniłbym w ostatnim czasie domówki z 17/18, 18/19 i 13/14. Może wielu zaskoczę ale mi się podobały te koszulki wyjazdowe z 13/14 w te wzorki (miały coś w sobie). Nie podobały mi się te pomaranczowe i fioletowe wyjazdowki z 17/18, za to te z sezonu 19/20 a szczególnie ta biała z bordowymi i granatowymi wstawkami do granatowy H spodenek bardzo mi się podobały.
Co do koszulek z 20/21 to ta domowka na manekinie może nie rzuca na kolana z tymi turkusowymi wstawkami ale wydaje mi się, że na zawodnikach bedzie dużo lepiej i ogólnie bardziej mi podchodzi niż domówki z tego sezonu 19/20.

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

Nie wiem może to wiek..starość? Ale dla mnie wyjazdówka to porażka sezonu.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

Django

Post autor: Django »

DOmowa dupy nie urywa, ani ziębi ani grzeje. Nie ma tej idiotycznej ceraty jak w tegorocznych. Przypomina to koszulkę jakiegoś Mozambiku czy coś - takie mam skojarzenia. Nie podoba mi się odcień czerwieni, nie ma tej mocy, jaką miały koszulki z 17/18 czy 18/19.

Natomiast wyjazdowa to ohydztwo pomieszane ze szkaradztwem! Tureckie sweterki czy trzecie "rombowe" z 13/14 to przy tym szczyt elegancji. Wstyd będzie w tym zagrać na Old Trafford.

Trzeci strój - od biedy może być. Były kiedyś (14/15 i kilka lat wcześniej) podobne wyjazdowe.

Ogólnie koszulki na wielki minus!
Obrazek

psk100

Post autor: psk100 »

Jak na debiut Nike to delikatnie mówiąc tragedia jeśli się to potwierdzi. Szczególnie, że to taka wielka marka. No cóż...

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Niestety trzeba się z tym pogodzić. Takie stroje w przyszłym sezonie będziemy mieli na 99,99%. Kiedy hulają po sieci projekty graficzne to sobie można spekulować, marzyć. Tutaj mamy już gotowy produkt. Na wieszaku jak w sklepie. Nikt raczej nie dałby do produkcji ot tak niepotwierdzonej koszulki. Ciągle liczę, że na piłkarzach będzie to wyglądać zgoła inaczej, póki co naprawdę marnie jeśli chodzi o wyjazdówkę. Domowa jeszcze ujdzie.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Ogółem generalnie rzeczy Nike mają dość prosty, a czasami trochę brzydki design. Takie mam przynajmniej wrażenie, robiąc zakupy a porównując to właśnie z odchodzącą marką, New balance. Mają fajny znaczek w logo i tyle:) chociaż stroje jak dla mnie ok, to widziałam dziesiątki fandesignów i każdy grafik wychodził z lepszym pomysłem. Jak to świadczy o ich projektantach, którzy koszą na pewno nie mało ;)
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Może to właśnie jest problem. Fandesign jest robiony przez fanów, a koszulki oryginalne przez zwykłych projektantów, którzy nie czują nic do klubu, a mogą nawet nie bardzo interesować się piłką.
Obrazek

Awatar użytkownika
andyy6661

Post autor: andyy6661 »

Wiecie może czy można się spodziewać większych przecen na koszulki meczowe na oficjalnej stronie? W tej chwili są po 40 funtów. Ale w związku z nową umową z Nike powinny jeszcze chyba stanieć? Poluję na domową z emblematem za wygranie Klubowych Mistrzostw Świata :)
Obrazek

ODPOWIEDZ