Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

daro90
Kontakt:

Koszulki

Post autor: daro90 »

Co myœlicie o nowych koszulkach liverpoolu. zapraszam do kupna http://store.liverpoolfc.tv/ynwa/Produc ... bjID=30921
Zarpraszamy do www.lbworld.prv.pl.

Duszek

Post autor: Duszek »

No ja podczas tych wakacji kupilem sobie nowy komplet stroju wyjazdowego (zolta koszulka i czarne spodenki) no i moge powiedziec, ze ten stroj jest super i bardzo mi sie podoba, a czerwony tez jest super. :)

fanka
Kontakt:

Post autor: fanka »

ja aktualnie czekam na spoÂzniony prezent imieninowy: czerwon¹ koszukle The Reds :) w koncutradycja, to tradycja :) w zoltych strojach nasi zawodnicy tak optycznie wygl¹daj¹ cherlawo, ale to chyba kwestia mojego przyzwyczajenia sie do bardziej stonowanych barw :)
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....

czorny150
Kontakt:

Post autor: czorny150 »

No wlasnie mam problem.Nigdzie nie moge na miescie spotkac nowych koszulek w morde.Jak wiecie gdzie w polskim internecie mozna kupic to dajcie linka ok??Z gory dziekuje.

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Ja Juz mam Jedna koszulke(Czarna z Szarymi rekawami) ale powiem ze teraz ceny sie zmienily.....kupowalem jakis rok temu za 160zl...(z przesylka 170) a Tu widze 110 :( (allegro). Mi sie osobiscie bardzo podoba nowa Koszulka (czerwona) Liverpool-u..... teraz musze zdobyc srodki by Ja zdobyc :):):)
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Forest
Kontakt:

Post autor: Forest »

Koszulki zolte to bajer, ja narazie mam dwie domowe, ale musze sobie zakupic koszulke wyjazdowa bo niewyrobie
You'll Never Walk Alone

daro90
Kontakt:

zapraszam

Post autor: daro90 »

zapraszam do kupna z polskiej strrony koszulki domowej http://www.pilkarskie.net/product_info. ... cts_id=676
Zarpraszamy do www.lbworld.prv.pl.

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

mi osobiœcie najbradziej podobaj¹ sie biale koszulki z czarnymi elementami. Pod koniec paÂzdziernika powinienem j¹ mies sprowadzon¹ z Anglii( mam nadzieje :wink: ), ale pozostalem koszulki, tzn. czerwone i zolte tez s¹ niczego sobie, wogole koszulki pilkarskie reeboka s¹ fjane, skzoda ze tak malo druzyn z nich korzysta( kazdy woli Nike i Adidas).
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

wilek112
Kontakt:

Post autor: wilek112 »

Koszulki jak kupowac to tylko czerwone czyli domowe
Mi sie najbardziej podobaly sprzed kilku lat
jakos to tych z tego sezonu nie moge sie przelamac zeby kupic
moze juz mi odpierdziela,sam nie wiem :twisted:
z wyjazdowych mi sie podobaja zielone ,ale tez sa do d... :evil:
Tylko czerwone
Forever Jamie Redknapp

Justyna_LFC
Kontakt:

Post autor: Justyna_LFC »

Ja jestem posidaczkš tylko jednej czerwonej koszulki z poprzedniego sezonu... z nazwiskiem Owen z tylu sprowadzonej z Anglii od Dudka i to moj najwiekszy skarb :D ... moze jak uda mi sie pojechac w wakacje do Anglii to kupie sobie "aktualnš" :D a jak nie to poczekam do zmainy sponsora :)

Owen55
Kontakt:

Post autor: Owen55 »

Ja niestety nie posiadam zadnych koszulek i akcesoriow, chociaz bardzo bym chcial. Nie moge sie doczekac kiedy pojade do Liverpoolu i tam odwiedze kilka sklepow i odpowiednio sie zaopatrze jak na prawdziwego kibica przystalo 8) . Jeœli chodzi o koszulki to najbardziej podoba mi sie aktualno domowa koszulka. ÂZolte nie przypdly mi do gustu. W koncu The Reds to The Reds i zawsze czerwien jest kolorem, ktory przynajmniej mi kojarzy sie z klubem.
Jest tylko jeden Owen - ten z Klęczan.

fanka
Kontakt:

Post autor: fanka »

Owen55 pisze:The Reds to The Reds i zawsze czerwien jest kolorem, ktory przynajmniej mi kojarzy sie z klubem.
no i wlasnie dlatego fanka sobie zazyczyla koszulke czerwonš, choc w pierwszej wersji miala byc biala, ale potem stwierdzilam, ze czerwony to jednak czerwony :wink: a teraz moge ja sobie dumnie nosic :wink:
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....

Liverpoollover

Post autor: Liverpoollover »

Nie wie moze ktoœ co sie stalo ze stron¹ www.pilkarskie.net?? Probuje wejœc i nie moge. :(
Everything is contained within the game of football, providing You are prepared to look for it. It is what it means to us - not anyone else - that matters." Paul Tomkins

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Podobaj¹ sie Wam te projekty trykotow od Adidasa? Bo mnie niespecjalnie ruszaj¹, choc niektore nowoœci mi sie podobaj¹. Oto te trzy projekty:

http://www.koptalk.org/images/temp/lfckit1.jpg
http://www.koptalk.org/images/temp/lfckit2.jpg
http://www.koptalk.org/images/temp/lfckit3.jpg

Najlepiej wygl¹da drugi projekt. W pierwszym nie podoba mi sie ten duzy Liverbird nadrukowany w tle. Herb takze za bardzo "cofniety" w przeszloœc , podobnie jak logo Adidasa.
Drugi projekt jest nawet fajny, podoba mi sie, ze zamiast calego herbu wprowadzono samego Liverbirda. Nie ma tez zadnego przepychu, herb na piersi wiec nic do tej koszulki nie mam.
W trzecim projekcie nie podoba mi sie, ze herb ulokowany zostal na œrodku. Poza tym jakoœ nic tak bardzo mnie nie razi.

Nie jestem do tej pory przekonany co do slusznoœc zmiany reeboka na adidasa, ale z pewnoœci¹ zmienie zdanie, gdy nowe trykoty bed¹ wprowadzone do sprzedazy i takowy znajdzie sie u mnie w domu. A jak sie Wam one podobaj¹?

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

ODPOWIEDZ