Liam Harker

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Joanna
Kontakt:

Post autor: Joanna »

Flaga dla Liama byla wspaniala! Mysle, ze jest zadowolony i zachwycony zachowaniem kibicow. Szkoda tylko, ze nie mogl byc swiadkiem wygranej ukochanej druzyny. Tym bardziej chcialabym, zeby w srode mogl cieszyc sie z awansu do finalu LM!

Takze LFC.pl zrobilo pierwsze kroki, by dac cierpiacemu siedemnastolatkowi wsparcie i okazac szacunek! Sprawa wyslania listu porusza sie malymi kroczkami do przodu. Oficjalna strona liverpoolfc.tv poprosila Nas juz o przeslanie im listu, ktory chcemy wyslac Liamowi HarkerowiCzekam teraz niecierpliwie na odpowiedz. Niestety od wczoraj nie bylo zadnych informacji. Mam nadzieje, ze nie lekcewaza Naszej prosby, gdyz z poczatku wygladalo na to, ze chca Nam pomoc.

Cierpliwosci...
"Sukcesy są osiągane przez tych, którzy do nich dążą"

Awatar użytkownika
Lady_Milan
Kontakt:

Post autor: Lady_Milan »

No i odszedl... :(
Wine for my men! We ride at dawn!]

Awatar użytkownika
Arturro
Kontakt:

Post autor: Arturro »

Szok :shock: :( :( :( YNWA Liam :(
Obrazek
"Jaką ty masz opinię o Rafie diablisynu to mi to koło runeja zwisa..." - Masacra :lol:

Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

Moze po prostu aby uczcic jego pamiec nie stawiajmy kolejnych komputerowych swieczek, nie piszmy kolejnych YNWA,
po prostu pamietajmy...
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Awatar użytkownika
icerox
Kontakt:

Post autor: icerox »

[*] , YNWA LIAM ! .. i pamietac bedziemy wszyscy !

Witz

Post autor: Witz »

Mam byc szczery?

Farciarz.

Najbardziej to mi szkoda jego rodzicow.

pawel
Kontakt:

Post autor: pawel »

W takich chwilach to nie wiadomo co pisac. Mial dopiero 17 lat. Requiescat in pace.
YNWA Liam
Blood is red for a reason LFC for Life

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Czytalem i sledzilem jego historie i nie chcialem sie wypowiadac bo ...szczerze... nie wiedzialem co napisac......
...nie sadzilem, ze odejdzie tak szybko :(
... [*] YNWA LIAM :!: ...
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Maaciek
Kontakt:

Post autor: Maaciek »

Szkoda, ze czasem tak mlodzi ludzie odchodza z tego swiata...

R.I.P. [*] YNWA

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Post autor: Jamie »

Co tu duzo mowic... szkoda.

Rest in peace. You'll never walk alone!

Awatar użytkownika
LiverpoolMan
Kontakt:

Post autor: LiverpoolMan »

Mam takie pytanie, czy list od LFC.pl doszedl do Liam'a za jego zycia?

Wielka szkoda. Wiedzialby, ze sa z nim kibice na calym swiecie.
Wlasciwie ich nie rozumiem...
Ostatnio zmieniony 7 maja 2008, o 11:28 przez LiverpoolMan, łącznie zmieniany 1 raz.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Niestety nie, nie za bardzo chcieli Nam pomoc ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Randez
Kontakt:

Post autor: Randez »

Dlaczego?

Dlaczego tacy mlodzi ludzie odchodza z tego swiata, a mordercy i kryminalisci czesto zyja o wiele wiecej?

Sytuacja z Liamem pokazala, jak wyjatkowi sa kibice Liverpoolu FC... Pokazala tez jedno - LIAM'LL NEVER WALK ALONE! [*]
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!

Awatar użytkownika
Joanna
Kontakt:

Post autor: Joanna »

Wiadomosc o smierci Liama Harkera (ktora przekazal mi tamtego wieczora AirCanada) wstrzasnela mna doglebnie i na dlugo nie pozwolila mi sie skupic na innych rzeczach. Choc ten scenariusz znalismy od jakiegos czasu, wielu z nas nie dowierzalo, w tym rowniez ja.

To tak bardzo przygnebiajace... Wiesc o tak powolnej i swiadomej smierci przeraza mnie, to przeciez niewyobrazalne cierpienie dla samego Chorego jak i calej rodziny, najblizszych mu osob. Prawda niestety jest, ze przychodzac na swiat, otrzymujac dar zycia otrzymujemy takze dar smierci. Kazdy kolejny dzien zycia przybliza nas do tego. Ciezko jednak znalezc odpowiedz na pytanie "Dlaczego tego Chlopca spotkalo to tak wczesnie?"

Smutne jest to, ze na oczach wielu kibicow LFC odchodzil jeden z nich. Ten, ktorego nikt z nas nie znal osobiscie, a jednak przez wspolna pasje czul z Nim wiez i szczerze Mu wspolczul...

Slowa pisane przez nas na forum, gesty kibicow, ktorzy byli blizej Liama (mam na mysli angielska inicjatywe flagowa, pozniej kwiaty na pogrzebie) swiadcza o tym, ze Liam Harker pozostanie na zawsze w naszych umyslach i sercach - mysle, ze wielu z nas tu obecnych na forum pozwolil uwierzyc, ze kibicowanie laczy w sobie piekne chwile z tragicznymi, ze nie jest to tylko forma dopingu na stadionie lub pubie, ale jest to cos z czym jestesmy zwiazani na cale zycie w kazdej prawie okolicznosci. Nie boje sie powiedziec, ze Liam Harker pokazal nam wlasnie jak byc lepszymi kibicami, jak kochac Liverpool FC. To wlasnie bylo zawarte w liscie, ktory pragnelismy wyslac w imieniu LFC.pl

Z wielkim zalem zamieszczam list, ktory najprawdopodobniej nie doszedl do Liama Harkera:

Dear Liam!

We, Polish Liverpool fans, will remember You forever. Although we haven’t known You personally You are one of us because You are the RED. That’s why we wanted to write to You and show our respect for You. Liam, You re so strong!

Your extremely difficult way made us stronger and still makes us believe that everything is easier when we don’t walk alone.

You has shown us how to love Liverpool Football club.
You helped us to become better LFC supporters.

Words are not enough to express our sadness. We fell very sorry. Life is so brutal… We can’t imagine that you will not be able to do things that we are used to do and still hope to do.

Fall asleep with hope in Your hart that You will never walk alone!

We will never forget about You!

Polish Liverpool FC Fans (from www.LFC.pl)
"Sukcesy są osiągane przez tych, którzy do nich dążą"

Awatar użytkownika
Masacra

Re: Liam Harker

Post autor: Masacra »

Wykorzystuję temat założony przez najbardziej wrażliuwą na ludzką niedolę osobę.
Tak żeby naszym moderatorom nie robić syfu.

Mam kilka szybkich pytań i oczekuję na szybkie odpowiedzi:

1. Czy koleś z niewielkim przekroczeniem 40 roku życia nadaje się na tego który może pomóc?

2. Czy koleś walczący z rakiem krtani nadaje się by pomóc?

Wszystkich znających język angielski proszę o szybką pomoc w tej kwestii

ODPOWIEDZ