Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Radbug

Re: Ciekawostki związane z LFC

Post autor: Radbug »

Zadanie na dziś dla wszystkich wspierających działania klubu: wskaż 1 paragraf w prawie jakiegokolwiek cywilizowanego (ale rasizm nie? Napisałem cywilizowanego i wykluczam resztę Świata) kraju który DYSKRYMINUJE ludzi ze względu na to czy ktoś jest homo czy hetero. W sensie "§5. Sędzią najwyższym w Hiszpanii może zostać tylko biały heteroseksualny mężczyzna" albo "§3. Policjantem we Włoszech może być tylko heteroseksualista". Z góry dzięki.

Bo jeśli nic takiego nie znajdziecie to wszystkie wasze argumentu o rzekomym dyskryminowaniu idą się j... są nic nie warte. Bo są tylko wymysłem waszej wyobraźni i w najlepszym wypadku OPINIĄ grupy osób chcących zdobyć, nie równe prawa -bo takie już mają jako ludzie, ale dodatkowe przywileje. Tak jak ktoś wcześniej pokazał w ogłoszeniu o pracę CNN. Cała ta tolerancja zmierza e stronę tabliczek w tramwajach z napisem "Nur fur Homo". Tak. Faszysci dzielą się na 2 grupy - faszystów i antyfaszystów.

P.S. Zadałem pytanie, wiec nieładnie będzie próbować ze mną dyskutować, bez udzielenia na nie żadnej odpowiedzi. Zanim napiszecie "co ty pie***lisz, z łaski swojej najpierw pokażcie mi te prawne przykłady okropnej dyskryminacji. Z góry dziękuję.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

adktm pisze:Proponuję zorganizować marsz onanistów. Zalegalizować związki z własną ręką. Walenie na ulicy legalne!

Ręka to najlepsza partnerka. Zawsze jest gotowa, poda piwo, kawę, nic ją nie boli, w ciążę nie zajdzie, nie trzeba się zabezpieczać, nie pyta czy ładnie wygląda, nie jest zazdrosna.
"...po co robić babą skoro można zrobić ręką..." #Docent Fiut :P https://www.youtube.com/watch?v=EJLwGMWDa60
The world is yours
Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Radbug pisze:Zadanie na dziś dla wszystkich wspierających działania klubu: wskaż 1 paragraf w prawie jakiegokolwiek cywilizowanego (ale rasizm nie? Napisałem cywilizowanego i wykluczam resztę Świata) kraju który DYSKRYMINUJE ludzi ze względu na to czy ktoś jest homo czy hetero. W sensie "§5. Sędzią najwyższym w Hiszpanii może zostać tylko biały heteroseksualny mężczyzna" albo "§3. Policjantem we Włoszech może być tylko heteroseksualista". Z góry dzięki.
Gdzie w polskim prawie możliwość zawarcia związku partnerskiego oferującego parze homoseksualnym te same prawa co parom heteroseksualnym?
Art. 18. Konstytucji RP gwarantuje takie coś jedynie związkowi, który jest zawierany przez kobietę i mężczyznę.
Radbug

@up
Dziękuję, że potwierdziłeś moje słowa o próbie zdobycia przywilejów dla wąskiej, odgórnie wybranej grupy ludzi. Artykuł ten nie mówi, zabrania się zawierania związków jednopłciowych. Pokazuje co jest małżeństwem i jego definicje: związek kobiety i mężczyzny. Coś się nie zgadza? Środowisko LGBTQWERTY samo przyznaje, że związek partnerski małżeństwem nie jest. A skoro mówimy o dyskryminacji, bo w jakimś artykule po prostu "nie ma wzmianki o lgbt" to przecież te same środowiska okropnie dyskryminują choćby dendrofilów, bo nie domagają się legalizacji związków z drzewami i tez nie poruszają wcale ich tematu. Jeśli brak mówienia o czymś i wspieraniaczegoś juz jest uważany przez was za dyskryminację (a jest) to najwięcej dyskryminacji jest właśnie u was.
grunwald

Post autor: grunwald »

11 listopada na marszu jeb z kolegami komunistyczne szmaty
2 tyg. później dowiedz się, że od dziecka kibicujesz najbardziej lewackiemu klubowi na świecie

Mój ulubiony dysonans w internetach 2k17 <3

I tak już serio - jeśli dla Was wsparcie dla dyskryminowanych mniejszości jest uwłaczające, nacjonalizm wartościowy, a socjalizm utożsamiacie z dnem intelektualnym to rozważcie zmianę sympatii kibicowskich, bo akurat ten klub nigdy nie będzie apolityczny.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 13:21 przez grunwald, łącznie zmieniany 1 raz.
Jurgen ufam Tobie.
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

W tym temacie:

>Wymyślone problemy, homoseksualiści są traktowani równo, chcą tylko przywilejów.

Również w tym temacie:
przez takie rzeczy mogę znienawidzić Liverpool..
Liverpool FC to klub piłkarski a nie pedalski.
jestem gorszony jakimś gównem, choróbskiem które na siłę władzę chcą wmówić że to normalne. Ta choroba powinna być leczona
Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Dalsza dyskusja na ten temat chyba nie ma sensu, jedni wiedzą swoje, drudzy także wiedzą swoje i żadna ze stron nie da się przekonać. Tak jak już ktoś zauważył, temat dotyczy klubu, ale forum i jego zasady nie do końca pozwalają prowadzić dyskusję na ten temat, tak jakby to miało miejsce przy piwku czy innym soczku oraz używać wszystkich argumentów, których niektórzy zapewne by chcieli tu użyć ( co jest zrozumiałe ). Poprawność polityczna ma to do siebie, że jest chora i według mnie im dalej będziemy ją trzymać od footballu tym lepiej. Oczywiście, jeśli chcecie prowadzić dalszą dyskusję to proszę bardzo, ale nie do końca wiem, czy ma ona sens, bo tak można rozmawiać bez końca, podobnie jak o polityce czy też tematyce związanej z Kościołem.

@Radbug

Nie możemy zamknąć tematu, gdyż dotyczy on ciekawostek o Liverpoolu, a takie zapewne będą się pojawiać. Postów także nie chce kasować, bo dyskusja była w miarę kulturalna i sensowna, dlatego proszę Was o delikatne przystopowanie, bo to temat rzeka i tak jak chętnie bym włączył się do dyskusji, tak forum to nie jest miejsce na rozmowę o tym. Może kiedyś na jakimś meet'upie.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Radbug

Wnioskuję więc o zamkniecie tematu na kilka dni w celu uspokojenia nastrojów. Na mocy precedensu przy zamknięciu wątku "polityka" kilka miesięcy temu, gdzie dla naszego wspólnego dobra nigdy nie mieliśmy wracać i dyskutować na tym forum na tematy polityczne w jakiejkolwiek formie. Ustaliliśmy wtedy, ze to form sportowe i niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

grunwald pisze: 2 tyg. później dowiedz się, że od dziecka kibicujesz najbardziej lewackiemu klubowi na świecie
Srednia cena biletu w ciagu sezonu siega tych Arsenalowych, a na forach toczy sie dyskusja o ciszy na stadionie bo miejscowych na bilety nie stac i ich miejsca zajmuja dziani turysci.

Ze o wlascicielach, ktorych interesuje tylko to, zeby stan konta sie zgadzal nie wspomne.

Socjalizm po ch*ju fest :D
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

list3r pisze:
grunwald pisze: 2 tyg. później dowiedz się, że od dziecka kibicujesz najbardziej lewackiemu klubowi na świecie
Srednia cena biletu w ciagu sezonu siega tych Arsenalowych, a na forach toczy sie dyskusja o ciszy na stadionie bo miejscowych na bilety nie stac i ich miejsca zajmuja dziani turysci.

Ze o wlascicielach, ktorych interesuje tylko to, zeby stan konta sie zgadzal nie wspomne.

Socjalizm po ch*ju fest :D
No patrząc na to, ilu ludzi co okienko chce przepie*dalać klubowy hajs, no to oprócz najbardziej lewackiego klubu, mamy również najbardziej lewackich kibiców :badhappy:
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
Awatar użytkownika
Jaszczur91
Moderator

Post autor: Jaszczur91 »

Jak dobrze wiedzieć, że największym problemem angielskiej piłki są kluby dorzucające sobie na parę dni tęczę do herbów. Dzięki za uświadomienie Panowie!
Moje analizy dla EPL Index: http://eplindex.com/author/pawelwolecki
DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

No to wiecie jaką taktykę będzie musiał zacząć stosować teraz Liverpool? [SUCHAR ALERT] Genderpressing. Hłe, hłe, hłe, hłe, hłe, hłe.

A tak na poważnie, to zgodziłbym się z Sokołem:
sokół pisze:Czytając posty takiego "Aldora", czy "bugi", dociera do mnie, jak skurwił się ten kraj i naród...
Przestaję się dziwić, że obecnie władzę dzierżą, takie ludzkie...
Naród chrześcijański, katolicki, a tak naprawdę faszystowski i ksenofobiczny (sami sracie na podstawy Waszej religii)...
Ręce opadają... :(
Ale ogólnie rzecz biorąc uważam, że kluby piłkarskie nie powinny się w takie akcje bawić. Od tego są inne podmioty, organizacje, czy co tam jeszcze.
Awatar użytkownika
magniuto

Post autor: magniuto »

Jetzu pisze:Ale wiesz, że czerwone tło jest częścią godła Polski, podczas gdy białe tło - czy w ogóle jakiekolwiek tło - nie jest częścią herbu Liverpoolu?
Tak na marginesie całej dyskusji, to tu się drogi kolega akurat myli, to co bierzecie za godło Polski, mało tego - co w konstytucji jest nazwane "godłem", czyli orzeł na czerwonym polu, jest tak naprawdę HERBEM. Bo to pole to tarcza herbowa. GODŁEM jest sam orzeł. Jak więc widać, konstytucja nie jest bynajmniej idealna :P
W potocznym języku te słowa są synonimami, ale oznaczają tak naprawdę coś innego.
Tyle w kwestii heraldyki.
Jetzu pisze:
Naszemu klubowi na tych sprawach zależy OD SAMEGO POCZĄTKU, miasto które reprezentuje nasz klub jest brytyjską stolicą socjalizmu i "lewactwa", a Was dziwi, że wspiera on ogólnokrajową akcję tolerancyjną???
A ja myślałem, ze OD SAMEGO POCZĄTKU to właścicielem LFC był John Houlding, bogaty biznesmen i członek partii konserwatywnej, więc nijak nie lewicowiec :)
Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

https://twitter.com/btsportfootball/sta ... 9115185152

Rozmowa Gerrarda, Ferdinanda i Lamparda o tym dlaczego ich pokolenie nic nie osiągnęło na arenie międzynarodowej. Może kogoś zainteresuje :p

https://angielskieespresso.pl/2017/11/2 ... ezentacje/
A tu skrótowe przełożenie na nasz język.
adamne

Post autor: adamne »

magniuto pisze:
Jetzu pisze:
Naszemu klubowi na tych sprawach zależy OD SAMEGO POCZĄTKU, miasto które reprezentuje nasz klub jest brytyjską stolicą socjalizmu i "lewactwa", a Was dziwi, że wspiera on ogólnokrajową akcję tolerancyjną???
A ja myślałem, ze OD SAMEGO POCZĄTKU to właścicielem LFC był John Houlding, bogaty biznesmen i członek partii konserwatywnej, więc nijak nie lewicowiec :)
Nie ma tu żadnej sprzeczności i całą dyskusja jest trochę bez sensu. Klub jest przedsięwzięciem biznesowym i zarówno jego cele jak i organizacja są czysto kapitalistyczne. Natomiast jego kibice wywodzą się w większości ze środowisk lewicowych i stąd takie akcje jak ta z poparciem lgbt, to po prostu marketing i ukłon w stronę kibiców, ale również próba odwrócenia uwagi od wspomnianych protestów przeciwko cenom biletów.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
ODPOWIEDZ