Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Adryyan

Re: Ciekawostki związane z LFC

Post autor: Adryyan »

Sory, ale i tak wole tfmkt niż CIES. Ponadto przyszły zawodnik LFC Naby Keita wg właśnie tego portalu wart jest 50 mln Euro, a Divock Origi 12 mln.

Co jak co, ale Mane powinien być wart mniej więcej tyle samo co Coutinho, czyli 60 mln Euro ze spokojem.
Kefir

Post autor: Kefir »

https://www.youtube.com/watch?v=zozWV6Rx0m8 Ciekawy wywiad z naszą legendą Jerzym Dudkiem :D
Aldor

Post autor: Aldor »

Rowniez nasz klub wyrazil wsparcie dla LGBT:

https://www.facebook.com/LiverpoolFC/ph ... =3&theater

Nasz piekny herb na 125 lecie klubu teraz prezentuje sie na pieknych teczowych barwach LGBT.
pie******* wladze klubu. Pluje na nich. I to nie za to, ze popieraja pederastow, ale za to, ze mieszaja sie i wpierdalaja w sprawy, ktore sa po za pilka nozna. Dlaczego nie pierdolna sobie herbu klubu na tle flagi Hamasu albo Al-Kaidy?

Chyba w koncu nadszedl ten wspanialy dzien kiedy uwolnie sie po nastu latach od raka zlosliwego zwanego angielskim futbolem.
CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Jestem zniesmaczony :( Termin ogólnie rozumianej tolerancji idzie w zdecydowanie złym kierunku
The world is yours
Awatar użytkownika
sokół

Post autor: sokół »

Widzę, że historia klubu i miasta, z którym jest związany, jest w narodzie silna! Beka! :lol:

e. @Jetzu +1
Ostatnio zmieniony 24 lis 2017, o 22:56 przez sokół, łącznie zmieniany 1 raz.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Ale czaicie, że Liverpool - zarówno klub jak i miasto - utożsamia się z lewicowymi poglądami dłużej niż wszyscy z nas stąpają na tym świecie?
Legendy naszego klubu, które tworzyły jego historie przez niektórych gorętszych kibiców mogą zostać wprost sprowadzone do tytułu "jebanego komucha". Jeśli ktoś nie zna tak podstawowej części historii Liverpoolu i mu przeszkadza, że klub się udziela w takich sprawach to chyba czas się przerzucić na jakąś inną drużynę.

Sam Klopp także wypowiadał się niedawno, że poglądy polityczne ma lewicowe i to bliżej strony lewej niż środka na skali.

A temat "niech się zajmują piłką, a nie pier*** o innych rzeczach" podsumował niedawno koszykarz Golden State Warriors, Draymond Green:
To zabawne, ponieważ z tego co widzę to każdemu się wydaje, że może się wypowiadać jak ekspert na temat koszykówki, to czemu ja nie mogę się wypowiedzieć na temat polityki?
Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

przez takie rzeczy mogę znienawidzić Liverpool..
Obrazek
Aldor

Jetzu pisze: A temat "niech się zajmują piłką, a nie pier*** o innych rzeczach" podsumował niedawno koszykarz Golden State Warriors, Draymond Green:
To zabawne, ponieważ z tego co widzę to każdemu się wydaje, że może się wypowiadać jak ekspert na temat koszykówki, to czemu ja nie mogę się wypowiedzieć na temat polityki?

No nwm moze temu, ze pierdolenie glupot DO milionow ludzi i probowanie im wmowic swoja idelogie to troche co innego niz napisanie se czegos na twitterze czy forum, ale moge sie mylic.
Czyli co taki Ojciec Rydzyk moze teraz sie publicznie wypowidac nt. bycia dziwka i powinno to byc akceptowalne tak? No bo przeciez
To zabawne, poniewaz z tego co widze to kazdemu sie wydaje, ze moze sie wypowiadac jak ekspert na temat kosciola, to czemu ja nie moge sie wypowiedziec na temat prostytucji?
Zreszta, ten cytat jest tak idiotyczny, ze szkoda w ogole sie do niego odnosic i jedynie jakis prawdziwy cwiercinteligent moglby wpasc na to by rzucic taka zlota mysl (nie mowie o Jetzu, ale o gosciu, ktory to powiedzial).

Co za jebniety i pozbawiony sensu cytat.

Natomiast barwy LGBT nie maja nic wspolnego z lewackoscia Liverpoolu, a z duzo szerszym i glebszym problemem GB. Zreszta ktos uwazny zauwazy, ze niektore inne kluby tak samo opluwaja swoje herby w imie les gay trans i bi.
Jetzu
Kontakt:

Cytat był kierowany głównie w stronę komentarzy Donalda Trumpa na temat pewnych spraw związanych z NBA, a nie zwykłego fana, ale nawet jeśli to czemu?

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, jeśli uważam, że coś jest złe i mi się nie podoba to czemu mam nie wykorzystać swoich - nazwijmy to brzydko i nowocześnie - zasięgów, żeby pokazać na czym mi zależy?

Naszemu klubowi na tych sprawach zależy OD SAMEGO POCZĄTKU, miasto które reprezentuje nasz klub jest brytyjską stolicą socjalizmu i "lewactwa", a Was dziwi, że wspiera on ogólnokrajową akcję tolerancyjną???

Ja naprawdę nie chcę tu nikogo nawracać, ale tego typu poglądy są jebanym FUNDAMENTEM tego klubu oraz miasta z którego on pochodzi, jeśli tego nie rozumiecie to naprawdę nie wiem z jakimi wartościami reprezentowanymi przez ten klub się utożsamiacie?
kapi23

Post autor: kapi23 »

Ja i moj chlopak jestesmy niesamowicie dumni z naszego klubu bo nas wspiera i nie przejmujemy sie opinia hejterow ktorzy wierza w przestarzale ideologie <3 LGBT & LFC !!! Obrazek
bugi

Post autor: bugi »

Liverpool FC to klub piłkarski a nie pedalski. W ogóle nie rozumiem po co mieszać futbol z jakimiś dewiacjami? Żenada, wstyd. Tyle
Obrazek
Aldor

Jetzu pisze:Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, jeśli uważam, że coś jest złe i mi się nie podoba to czemu mam nie wykorzystać swoich - nazwijmy to brzydko i nowocześnie - zasięgów, żeby pokazać na czym mi zależy?
A dlaczego pilkarze publicznie nie pala papierosow, nie wciagaja kokainy i nie ruchaja dupeczek przed co drugim meczem chociaz tak naprawde kazdy wie, ze to robia, a co wiecej wiekszosc z tych rzeczy nie jest czyms zlym i zakazanym przez prawo?
Rece opadaja, ze trzeba ci to tlumaczyc.

Naszemu klubowi na tych sprawach zależy OD SAMEGO POCZĄTKU, miasto które reprezentuje nasz klub jest brytyjską stolicą socjalizmu i "lewactwa", a Was dziwi, że wspiera on ogólnokrajową akcję tolerancyjną???
Wspierac mozna sobie na rozne sposoby, niekoniecznie opluwajac klubowy herb w 125 lecie klubu.
Ja naprawdę nie chcę tu nikogo nawracać, ale tego typu poglądy są jebanym FUNDAMENTEM tego klubu oraz miasta z którego on pochodzi, jeśli tego nie rozumiecie to naprawdę nie wiem z jakimi wartościami reprezentowanymi przez ten klub się utożsamiacie?
Jezeli sadzisz, ze dla kibicow z calego swiata NAJWAZNIEJSZYM fundamentem i wartoscia tego KLUBU PILKARSKIEGO jest socjalizm, lewactwo i lgbt to musze Cie wyprowadzic z bledu.

Dzis tecza LGBT jutro moze zamiast Liverbirda jebniemy se laske z golymi cyckami w ramach walki o rownouprawnienie kobiet co tam?? :))
Nie wspomne jak mocny strzal w kolano pod katem marketingowym jest to dla tych smiesznych angielskich klubikow, zwlaszcza biorac pod uwage rosnaca ilosc muzulmanow.
kapi23 pisze:
bugi pisze:Liverpool FC to klub piłkarski a nie pedalski. W ogóle nie rozumiem po co mieszać futbol z jakimiś dewiacjami? Żenada, wstyd. Tyle
wstydem sa twoje poglady, po prostu przyznaj ze jestes faszysta
Nazista! Nazista, nazywajmy rzeczy po imieniu. :lol:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 00:04 przez Aldor, łącznie zmieniany 2 razy.
Jetzu
Kontakt:

A dlaczego pilkarze publicznie nie pala papierosow, nie wciagaja kokainy i nie ruchaja dupeczek przed co drugim meczem chociaz tak naprawde kazdy wie, ze to robia?
Papierosy palą w miejscach publicznych - wiele jest zdjęć przecież, a że media robią z tego aferę to nie dlatego, że to złe i dzieci patrzą, tylko dlatego, że no zawodowy sportowiec nie powinien palić. Pozostałych rzeczy nie robią bo są ogólnie nieakceptowalne, niemoralne czy też wprost nielegalne.
Wspierac mozna sobie na rozne sposoby, niekoniecznie opluwajac klubowy herb w 125 lecie klubu.
To tylko tęczowe tło, herb sam w sobie nie został ruszony. Z resztą jak rok temu były tęczowe sznurówki to pojawiały się dokładnie te same problemy, nie dogodzisz :)
Jezeli sadzisz, ze dla kibicow z calego swiata NAJWAZNIEJSZYM fundamentem i wartoscia tego KLUBU PILKARSKIEGO jest socjalizm, lewactwo i lgbt to musze Cie wyprowadzic z bledu.
To jakie fundamenty PIŁKARSKIE są wyjątkowe dla Liverpoolu? Każdy klub wyróżnia się swoją historią i tym jak powstawał, za czym stali jego założyciele, jego legendy. Barcelona szczyci się swoim "więcej niż klubem" i walką przeciwko reżimowi Franco, Legia utożsamia się z ideologią wojskową, a Liverpool utożsamia się z socjalizmem, ludźmi pracy - tak ciężko to pojąć? To są rzeczy, które wyróżniają pewne kluby ponad to co robią wszyscy, czyli właśnie tymi sprawami piłkarskimi.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 00:08 przez Jetzu, łącznie zmieniany 2 razy.
Kurtz

Post autor: Kurtz »

Od homofoba do faszysty jeszcze daleka droga, ale zawsze zastanawiam się czego tak naprawdę boją się wojujący z lgbt. Ludzie, dajcie żyć innym. Czasem mam wrażenie, że to bunt dla samego buntu.

p.s. https://www.youtube.com/watch?v=9QY_u7yFe70
Aldor pisze: Dzis tecza LGBT jutro moze zamiast Liverbirda jebniemy se laske z golymi cyckami w ramach walki o rownouprawnienie kobiet co tam?? :))
Nie wspomne jak mocny strzal w kolano pod katem marketingowym jest to dla tych smiesznych angielskich klubikow, zwlaszcza biorac pod uwage rosnaca ilosc muzulmanow.
Toś dowalił. Myślisz, że wśród muzułmanów nie ma homoseksualistów? :shock:
No i oczywiście najlepiej budować strategię marketingową pod brytyjskich piwoszy z bebolami..

p.s. To temat, o którym w internetach nie ma sensu rozmawiać. Skończcie.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 00:19 przez Kurtz, łącznie zmieniany 1 raz.
Kurtz
Aldor

Jetzu pisze:
A dlaczego pilkarze publicznie nie pala papierosow, nie wciagaja kokainy i nie ruchaja dupeczek przed co drugim meczem chociaz tak naprawde kazdy wie, ze to robia?
Papierosy palą w miejscach publicznych - wiele jest zdjęć przecież. Pozostałych rzeczy nie robią bo są ogólnie nieakceptowalne, niemoralne czy też wprost nielegalne.
I sa za to notorycznie pietnowani mimo, ze papierosy nie sa niedozwolone. Zreszta tak jak i zabawianie sie z panienkami czy narkotyki w niektorych krajach. Bedac osoba publiczna pewnych rzeczy zwyczajnie nie wypada robic. Jedna z tych rzeczy jest pierdolenie nielogicznych glupot. Ale zostawmy juz ten cytat bo jest tak durny, ze ciezko w ogole na ten temat rozmawiac.
To tylko tęczowe tło, herb sam w sobie nie został ruszony.
Obrazek

O, a tutaj Orzel Bialy, tylko inne tlo.
To jakie fundamenty PIŁKARSKIE są wyjątkowe dla Liverpoolu? Każdy klub wyróżnia się swoją historią i tym jak powstawał, za czym stali jego założyciele, jego legendy. Barcelona szczyci się swoim "więcej niż klubem" i walką przeciwko reżimowi Franco, Legia utożsamia się z ideologią wojskową, a Liverpool utożsamia się z socjalizmem, ludźmi pracy - tak ciężko to pojąć? To są rzeczy, które wyróżniają pewne kluby ponad to co robią wszyscy, czyli właśnie tymi sprawami piłkarskimi.
Na swiecie Liverpool utozsamia sie z jednoscia, walecznoscia i wsparciem. To swietnie wpisuje sie w tolerancje i zrozumienie takze dla takich ludzi. Ciagle nie jest to powodem do opluwania klubowego herbu.

Zreszta zostawmy juz to, nie dojdziemy do porozumienia.
Niech juz ten bananowy kraj razem z ta bananowa liga zdechna po prostu.
ODPOWIEDZ