Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MILF

Re: Ciekawostki związane z LFC

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Ivan88
Bułgarski historyk
Kontakt:

Post autor: Ivan88 »

Nie miałem pomysłu, gdzie można by to wrzucić.
https://www.facebook.com/362744887557/p ... 547677558/
Reporter: "Rafa, would you rather win 2-0, or 4-2?"
Rafa: "4-0, for sure"

adamne

Post autor: adamne »

Dzisiejszy skład LFC był najmłodszy w historii (19 lat i 102 dni) a Curtis Jones został najmłodszym kapitanem (19 lat i 5 dni). Zawodnicy w sumie mieli wcześniej na koncie jedynie 36 występów w seniorskiej piłce, było 3 debiutantów a numery koszulek zaczynały się od 46 i kończyły na 93 :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna, ... 03516.html

Jurgen średnio rotuje składem ;) City szuka rozwiazania swoich problemow ;)

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

https://www.youtube.com/watch?v=uMw-1W9rbXg
ależ tam jest świetna atmosfera i otoczka w okół meczu, wspaniale się ogląda, a co dopiero być tam.
A Smokowski odyebal kawal dobrej roboty.

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Ciekawostki związane z LFC

Post autor: WhiteAngel »

Mo Salah is expecting another daughter in the next few days.
Ciekawostką jest to, że mija 9 miesięcy od meczu z Barcą :lol:

Edit
Zona Hendersona też dziś urodziła
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Rewanz z Atletico bedzie 400 meczem w europejskich pucharach

Dubel

Post autor: Dubel »

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... mi/58fte9j

Co prawda Onet, ale bardzo przyjemny artykuł :)

sc0user

Post autor: sc0user »

Fajnie widzieć, że rozkwitamy tu i teraz, ale też i myślimy o przyszłości, inwestujemy. Fajnie, że FSG inwestuje.
Klub będzie korzystał już zaraz, ale i przez najbliższe lata. Pomyśleć, że jak przyjmowali LFC mieliśmy w składzie tartak, na trybunach 45k krzesełek, w gablocie mniej trefów, spore długi i przestarzały ośrodek treningowy.

Teraz mamy zajebistą kondycję finansową, skład pełen znakomitych indywidualności, ale też i zespół. Stadion zaraz będzie na przeszło 60 tyś, do gabloty wpadły 4 trofea i piąte jest w drodze. PR wyglądamy rewelacyjnie. A od Lipca/Sierpnia będziemy mieli nowy ośrodek treningowy.

Gdy przyjmowali LFC te 10 lat temu chyba nikt się nie spodziewał, że tak to się potoczy. Na początku może nie wyglądało to zbyt obiecująco. Dziwne transfery, nieudane, zupełnie anonimowy producent sprzętu Warrior.
Ale patrząc jak szybko odeszliśmy od tartaku, który pielęgnował Dalglish, do Liverpoolu z 13/14, do Liverpoolu już choćby z 17/18, który wciąż rośnie w siłę, to tylko pokazuje jakie szczęście mieliśmy trafiając na FSG.

Może gdyby to Nas, a nie MC przejął absurdalnie bogaty Szejk to już teraz byśmy mieli z 5 zwycięstw w PL, ale jak pokazuje historia, FFP zaczyna działać, a nasz zdrowy, stopniowy rozwój, nasza autorska ścieżka była tą właściwą.
Każdy zdaje sobie sprawę, że FSG nie jest tu z miłości do Liverpoolu, myślę że też niespecjalnie fascynują się "soccerem", ale to może i lepiej, bo póki będziemy generowali dla nich zyski to tutaj będą i będą inwestować. Symbioza idealna po prostu.

To mistrzostwo Anglii będzie wyjątkowe, bo wygrane w zdrowy sposób, bez pieniędzy z nieba. Dzięki temu smak tego będzie wyjątkowy. Oczywiście, za tym mistrzostwem też będzie się kryły setki milionów funtów, ale wygenerowanych przez sam klub i transfery.

Mam nadzieję, że ta dekada będzie tylko czerwona :D

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Mógłby ktoś przetłumaczyć list 10 letniego kibica MU do LfC i odpowiedź Jurgena?

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

- Liverpool wygrywa zbyt wiele meczów. Jeśli wygracie jeszcze dziewięć spotkań, będziecie mieli najlepszą serię w historii angielskiej piłki nożnej. Bycie kibicem Manchesteru United jest bardzo smutne. Więc następnym razem, gdy Liverpool będzie grał mecz, spraw, aby przegrali. Powinieneś po prostu pozwolić drugiej osobie na zdobycie gola. Mam nadzieję, że przekonałem Cię, abyś nie wygrał kolejnego meczu i całej ligi - napisał 10-letni Daragh.

- Moim zadaniem jest zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc Liverpoolowi wygrać, ponieważ miliony ludzi na całym świecie chcą, aby tak się stało, więc naprawdę nie chcę ich zawieść. Mogę śmiało powiedzieć, że jedna rzecz, która się nie zmieni, to Twoja pasja do piłki nożnej i klubu. Manchester United ma szczęście, że ma takiego kibica. Chociaż nasze kluby są rywalami, darzymy się również szacunkiem. Dla mnie właśnie o to chodzi w piłce nożnej - odpowiedział Klopp.

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Dziękuje, chciałem aby inne osoby dowiedziały się o takiej ciekawostce.

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Jakiś czas temu napisała do nas na facebookowym fanpage'u pewna dziewczyna i wysłała nam zdjęcie proporczyku z zapytaniem, czy pomoglibyśmy jej określić z jakich lat on pochodzi.
Obrazek
Może Wy potraficie bliżej określić? :)
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Takie logo mieliśmy chyba w latach 40. XX wieku po 2 WŚ
Obrazek

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Prawdopodobnie to proporczyk z lat 1960-63. Nie wiem tylko czy nie replika.
Jeśli jednak oryginał to stawiałbym na rok 1961. Shankly mnóstwo tego zostawił grając sparingi w Czechosłowacji. Dopiero budował renomę klubu.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

ODPOWIEDZ