Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Jetzu
Kontakt:

Re: Ciekawostki związane z LFC

Post autor: Jetzu »

Ale wiesz, że czerwone tło jest częścią godła Polski, podczas gdy białe tło - czy w ogóle jakiekolwiek tło - nie jest częścią herbu Liverpoolu?

O papierosach dopisałem, że są piętnowani za to, że ogólnie rzecz biorąc sportowiec nie powinien palić, dlatego też jak się nakryje takiego Lovrena z papierosem w łapie to media nie odpuszczają. Messi z fają w ręku wygląda na kozaka.

100 lat temu jebanymi głupotami było traktowanie kobiet czy czarnych na równi z białym mężczyzną, nie wiem jakim cudem to komuś nad głową przelatuje przez tak długi czas.

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Aldor pisze:Na swiecie Liverpool utozsamia sie z jednoscia, walecznoscia i wsparciem
I dziwi Cię w takim razie to, że klub wspiera dyskryminowaną społeczność?

Kurtz

Post autor: Kurtz »

Aldor pisze: Zreszta zostawmy juz to, nie dojdziemy do porozumienia.
Niech juz ten bananowy kraj razem z ta bananowa liga zdechna po prostu.
Naprawdę, tak wielkie emocje wywołują u Ciebie preferencje seksualne zupełnie obcych Ci osób, których pewnie nie poznasz? Skąd ta frustracja?
Aldor pisze: Na swiecie Liverpool utozsamia sie z jednoscia, walecznoscia i wsparciem. To swietnie wpisuje sie w tolerancje i zrozumienie takze dla takich ludzi. Ciagle nie jest to powodem do opluwania klubowego herbu.
I przesadzasz nieco z tą herbową demagogią. Nawet z czysto prawnego punktu widzenia godło jest czymś innym niż herb państwowy.
Nie musisz też od razu zmieniać orientacji. Zaakceptuj to, że ludzie się od siebie różnią i zgodnie z wartościami klubu, wspieraj.Nawet jeśli jedynym powodem wsparcia miałaby być sympatia do tego samego klubu. (co też jest słabe)
p.s. wiesz co jest napisane na tym obrazku, który wstawiłeś?

@Guzik112
nie mapiętam żeby ktoś zachęcał do przejścia na tęczową stronę mocy, czy jak poza Big Cycem łądnym parę lat temu do zmiany płci. :wink:
Guzik112 pisze: Temat i tak będzie czyszczony, ale odniosę się do wytłuszczonej części. Nie mam nic do nikogo, dopóki nikt nie mówi mi jak mam żyć, czy też nie narzuca swojego stylu życia jako lepszego. Jak ktoś chce być gejem, spoko, jego sprawa, ale nie musi się tym chwalić na prawo i lewo. Tak samo jak jest para hetero, to nie musi obściskiwać się w każdym miejscu. Patrząc obiektywnie, trzeba mieć naprawdę ograniczone horyzonty myślowe, żeby nie widzieć, że od jakiegoś czasu ideologia powiedzmy LGBT jest bardzo mocno promowana, jako ta lepsza...
Faktycznie, przyznam, że ruch LGBT poszedł trochę na fali popularności, co niespecjalnie im służy, Ale.. tu nie chodzi o "promowanie lepszego" tylko o to, żeby ktoś, kto wygląda, zachowuje się, czy czuje inaczej niż większość (która oczywiście ma Rację), nie dostał za to w zęby, żeby każdy mógł się objąć na ulicy i żeby innym to zwisało. Nie chcę Cię oceniać, bo Cię nie znam, ale naprawdę, "naprawdę ograniczone horyzonty myślowe"?
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 00:46 przez Kurtz, łącznie zmieniany 3 razy.
Kurtz

Guzik112

Post autor: Guzik112 »

Kurtz pisze:Od homofoba do faszysty jeszcze daleka droga, ale zawsze zastanawiam się czego tak naprawdę boją się wojujący z lgbt. Ludzie, dajcie żyć innym. Czasem mam wrażenie, że to bunt dla samego buntu.
Temat i tak będzie czyszczony, ale odniosę się do wytłuszczonej części. Nie mam nic do nikogo, dopóki nikt nie mówi mi jak mam żyć, czy też nie narzuca swojego stylu życia jako lepszego. Jak ktoś chce być gejem, spoko, jego sprawa, ale nie musi się tym chwalić na prawo i lewo. Tak samo jak jest para hetero, to nie musi obściskiwać się w każdym miejscu. Patrząc obiektywnie, trzeba mieć naprawdę ograniczone horyzonty myślowe, żeby nie widzieć, że od jakiegoś czasu ideologia powiedzmy LGBT jest bardzo mocno promowana, jako ta lepsza...

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Czytając posty takiego "Aldora", czy "bugi", dociera do mnie, jak skurwił się ten kraj i naród...
Przestaję się dziwić, że obecnie władzę dzierżą, takie ludzkie...
Naród chrześcijański, katolicki, a tak naprawdę faszystowski i ksenofobiczny (sami sracie na podstawy Waszej religii)...
Ręce opadają... :(

e.
Aldor pisze:Pierdolnij sie w leb synku bo zupelnie nie rozumiesz o co chodzi.
Nie wiem jakim debilem trzeba byc by nie pojmowac tego, ze po za chyba jedna osoba nikt tutaj nawet nie skrytykowal gejow, lesbijek, bi, transow, obojniakow czy innych transsexual male. Wlasnie przez takich ludzi jak ty szerzy sie idiotyzm i demagogia na temat Polski. Przez ludzi, ktorych zdolnosci czytania ze zrozumieniem koncza sie na 2 klasie podstawowki.
e. @Aldor Powiedz mi to w twarz, a i tak będę się za Ciebie wstydził w świecie!!! Swoją postawą promujesz kretynizm, homofobię i faszyzm, a do tego obrażasz mój ukochany klub... To właśnie ludzie tacy, jak Ty przynoszą nam Polakom w świecie wstyd, bo przez pryzmat, takiego debilizmu jesteśmy postrzegani... Mówię to, jako marynarz, który pracuje na co dzień, z ludźmi z całego świata...
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 01:22 przez sokół, łącznie zmieniany 3 razy.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

paink

Post autor: paink »

Kurtz pisze:Od homofoba do faszysty jeszcze daleka droga, ale zawsze zastanawiam się czego tak naprawdę boją się wojujący z lgbt. Ludzie, dajcie żyć innym.
A ja zawsze zastanawiam się dlaczego lgbt ma potrzebę wyłażenia na ulicę i paradowania. We własnym domu niech robią co chcą, ale to co dzieje się w przestrzeni publicznej i w jakikolwiek sposób oddziałuje na mnie, bądź osoby mi bliskie daje mi chyba prawo do sprzeciwu i krytyki.

Ogólnie to słowo "homofobia" nijak się ma do moich odczuć względem tej grupy. Fobia=strach, a strach to ostatnie co odczuwam. Bardziej pasuje tu obrzydzenie, wstręt coś w ten deseń :wink: Chyba jako wolny obywatel mam prawo do takiej opinii i nie chciałbym, żeby ktoś posądził mnie o mowę nienawiści albo inne modne ostatnio pierdoły.
Obrazek

Kurtz

Post autor: Kurtz »

Ok, nie róbcie hecy. To tylko klub piłkarski. 11 facetów biegających za piłką.
Widzę, że jedni mają większe, inni mniejsze doświadczenie, jeszcze inni niestrawność.
Mogę rozmawiać na argumenty, ale nie w tym temacie i pewnie nie na tym forum.
Dajcie już spokój, jutro mecz.
Kurtz

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Ja naprawdę nie chcę tu nikogo nawracać, ale tego typu poglądy są jebanym FUNDAMENTEM tego klubu oraz miasta z którego on pochodzi, jeśli tego nie rozumiecie to naprawdę nie wiem z jakimi wartościami reprezentowanymi przez ten klub się utożsamiacie?
Heh na pewno nie z tymi nakazującymi mi wspierać homoseksualizm :lol: To że od około 10 lat z wypiekami na twarzy śledzę poczynania klubu nie znaczy że mam ślepo wyznawać wszelkie wartości i poglądy z nim utożsamiane. Żeby nie było, ja do homoseksualistów nic nie mam. Każdemu człowiekowi życzę szczęścia. Nie podoba mi się jedynie propagowanie tego. Uważam że to może mieć zły wpływ na pewien odsetek zagubionych młodych ludzi. Sprawa nieco analogiczna powiedziałbym do akcji "uświadamiania" prowadzonej przez pewne grupy wegetarian. Karmią podatne umysły filmami o cierpieniu zwierząt wmawiając im że spożywanie mięsa to coś złego i nienaturalnego. Każdy ma prawo do własnych przekonań ale widzieliście kiedyś parady heteroseksualne albo spoty uderzające w wegetarian ? Bo ja nie (oczywiście może to być spowodowane marginalnym zainteresowaniem takimi sprawami).

Edit.
Ciekawe co by sie wydarzylo gdyby ktos z pompa zorganizowal parade heteroseksualna. Brzmi co prawda rownie debilnie co kazda inna parada zwiazana z ukierunkowaniem seksualnym, ale byloby zabawnie. :lol:
Zapewne ogólne oburzenie i oskarżenia o atak na homoseksualizm :P Dokładnie, brzmi debilnie. To takie podawanie czegoś innym na siłę
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 01:32 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 1 raz.
The world is yours

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

CzerwonyBartek pisze: Każdy ma prawo do własnych przekonań ale widzieliście kiedyś parady heteroseksualne albo spoty uderzające w wegetarian ? Bo ja nie (oczywiście może to być spowodowane marginalnym zainteresowaniem takimi sprawami).
Ostatnio tylko nazistowskie po centrum Warszawy sa modne. :roll:

Ciekawe co by sie wydarzylo gdyby ktos z pompa zorganizowal parade heteroseksualna. Brzmi co prawda rownie debilnie co kazda inna parada zwiazana z ukierunkowaniem seksualnym, ale byloby zabawnie. :lol:

Witz

Post autor: Witz »

Dobra chłopaki, pokazaliście, co mieliście do pokazania. Następnym razem na temat praw mniejszości wypowiedzcie się, gdy nie będziecie należeli do

NAJBARDZIEJ UPRZYWILEJOWANEJ GRUPY LUDZI NA ŚWIECIE

E. Jedna oferta pracy kontra brak możliwości legalnego wzięcia ślubu w większości świata. Jedna oferta pracy kontra pogromy. Jedna oferta pracy kontra regularny ostracyzm i strach przed własną tożsamością zbudowany na wychowaniu opartym na założeniu, że to, kim się urodziłeś, czyni cię gorszym. Ale co ty możesz wiedzieć kolego, skoro jako biały heteroseksualny mężczyzna uznajesz siebie za ofiarę.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 01:47 przez Witz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5AA3FF92

Tyle na temat najbardziej uprzywilejowanej grupy. W dzisiejszym "nowoczesnym" swiecie mozesz byc kazdym tylko nie bialym, wyksztalconym, chrzescijanskim, heteroseksualnym mezczyzna.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, o 10:41 przez list3r, łącznie zmieniany 3 razy.

consigliere

Post autor: consigliere »

eh, najpierw społeczność LGBT domaga się aby prywatności i tego by nikt nie zaglądał kto z kim sypia, a potem afiszują się ze swoimi seksualnymi upodobaniami na ulicach, a teraz i stadionach :?

już jakiś czas temu na meczu bodaj Man City zauważyłem reklamy tęczowej parady, dzisiaj zerkając na składy meczu Leicester rzuciły mi się w oczy herby klubów zmodyfikowane na potrzeby wiadomej propagandy. szkoda że Liverpool również do tej agitacji się przyłączył, jak ktoś chce sobie to tłumaczyć nawiązaniem do tradycji klubu - proszę bardzo..dla mnie motywy władz klubu (i całej federacji) są jasne. wirus którym została zainfekowana NBA dotarł już niestety i do ojczyzny futbolu :(
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Witz

Post autor: Witz »

I w jaki sposób dzieje się przez to komukolwiek szkoda? To pytanie już chyba padło, ale nikt jeszcze nie był skory udzielić odpowiedzi.

paink

Post autor: paink »

Jetzu pisze:Ale czaicie, że Liverpool - zarówno klub jak i miasto - utożsamia się z lewicowymi poglądami dłużej niż wszyscy z nas stąpają na tym świecie?
Kocham Liverpool FC, nie Liverpool. Podziwiam pasję kibiców Liverpool FC, nie ich poglądy polityczne. Nie jestem z Liverpoolu i nigdy nie będę. Jestem Polakiem, który kibicuję klubowi Liverpool FC. Mogę?

Tak, teraz możesz zrobić screena i wrzucić na tłiterka :lol:

Dobrej nocy wszystkim.
Obrazek

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

mi się dzieje,
jestem gorszony jakimś gównem, choróbskiem które na siłę władzę chcą wmówić że to normalne. Ta choroba powinna być leczona i owszem można tym ludziom współczuć ale nigdy stawiać ich wyżej niż innych.
Obrazek

ODPOWIEDZ