Okiem ogolu - Liverpool po wykupieniu

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mufi

Re: Okiem ogolu - Liverpool po wykupieniu

Post autor: Mufi »

tsubasa5 pisze:Osobiście to wstyd mi. Niby jestesmy wielkim klubem a nie potrafimy utrzymac wpierw jednego a teraz drugiego gryzonia. Powinnismy brac przyklad z Chelsea czy innej czolowej drużyny w Anglii. Hazard czy Courtais od paru lat byli kuszeni przez wieksze kluby lecz zarzad powiedzial stanowcze NIE i oferty przestaly przychodzic. Teraz obydwoje dokoncza swoje kontrakty i odejda. Tak tez powinni uczynic wpierw z Suarezem teraz z Coutinho. Do czego to doszlo by pilkarze szanrazowali caly klub. Jesli sprzedamy Coutinho zima to zostaniemy w tym roku poraz drugi wysmiani przez caly pilkarski swiat. Generalnie to po mnie splywaja takie obelgi i smiechy jednak gdzies tam gleboko w duszy czuje ze z taka polityka nie wygramy nic przez kolejna dekade. Chyba czas zejsc na ziemie i wrocic do kibicowania zespola z naszej ekstraklasy bo to ma taki sam sens.
Chelsea wygrywa trofea, my nie.
Hazard z CFC wygrał 2x ligę, 1x puchar ligi i LE. Cou z nami wygrał 4 miejsce w zeszłym sezonie...
Stąd Romkowi było łatwiej ich zatrzymać niż nam Cou. Hazard, do teraz, nie chciał odchodzić z Londynu. Obecnie kończy mu kontrakt i szuka klubu z którym może wygrać LM.

Django

Post autor: Django »

Przestańcie srać żarem, bo się poparzycie!

Na chwilę obecną Cou jest piłkarzem LFC.

Po ewentualnej oficjalce z obu stron o dokonanym transferze możecie wylewać pomyje.
Obrazek

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Mufi pisze:
tsubasa5 pisze:Osobiście to wstyd mi. Niby jestesmy wielkim klubem a nie potrafimy utrzymac wpierw jednego a teraz drugiego gryzonia. Powinnismy brac przyklad z Chelsea czy innej czolowej drużyny w Anglii. Hazard czy Courtais od paru lat byli kuszeni przez wieksze kluby lecz zarzad powiedzial stanowcze NIE i oferty przestaly przychodzic. Teraz obydwoje dokoncza swoje kontrakty i odejda. Tak tez powinni uczynic wpierw z Suarezem teraz z Coutinho. Do czego to doszlo by pilkarze szanrazowali caly klub. Jesli sprzedamy Coutinho zima to zostaniemy w tym roku poraz drugi wysmiani przez caly pilkarski swiat. Generalnie to po mnie splywaja takie obelgi i smiechy jednak gdzies tam gleboko w duszy czuje ze z taka polityka nie wygramy nic przez kolejna dekade. Chyba czas zejsc na ziemie i wrocic do kibicowania zespola z naszej ekstraklasy bo to ma taki sam sens.
Hazard z CFC wygrał 2x ligę, 1x puchar ligi i LE. Cou z nami wygrał 4 miejsce w zeszłym sezonie...
Stąd Romkowi było łatwiej ich zatrzymać niż nam Cou. Hazard, do teraz, nie chciał odchodzić z Londynu. Obecnie kończy mu kontrakt i szuka klubu z którym może wygrać LM.
To raz.
Dwa - Coutinho to poludniowiec. Oni maja w dupie takie kluby jak Liverpool. Zaprezentowal to Torres, Mascherano, Suarez teraz Coutinho, a zapewne w niedlugim czasie to samo bedzie z Firmino. Niestety. Nie damy im kumpli, klimatu i kultury takich jak beda miec chocby w Hiszpanii.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Wszyscy tu piszą o tym, że Van Dijk przyszedł do klubu bo już wiadoma była sprzedaż Coutinho. Nikt nie napisze, że Coutinho jest do sprzedaży, bo już Liverpool ma zaklepane jego zastępstwo :)
Obrazek

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

tsubasa5 pisze:Osobiście to wstyd mi. Niby jestesmy wielkim klubem a nie potrafimy utrzymac wpierw jednego a teraz drugiego gryzonia.
Nooo, przecież FSG wcale nie odrzuciło latem TRZECH ofert na grubo ponad 100mln funtów od Barcelony. Jesteśmy frajerami bo są plotki, że Barcelona chce Coutinho co z góry oznacza, że go sprzedajemy i to najlepiej za jakąś promocyjną cenę. :lol:. A i wcale nie wydaliśmy 200 mln funtów na WZMOCNIENIA (Salah, Keita, VVD - każdy z nich z miejsca wskakuje do pierwszej XI a Ox to świetny zawodnik do poszerzenia kadry). No faktycznie, jesteśmy West Bromem czy innym Wigan.
tsubasa5 pisze:Chyba czas zejsc na ziemie i wrocic do kibicowania zespola z naszej ekstraklasy bo to ma taki sam sens.
Tak, już czas. Cześć :)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Aldor pisze:
Mufi pisze:
To raz.
Dwa - Coutinho to poludniowiec. Oni maja w dupie takie kluby jak Liverpool. Zaprezentowal to Torres, Mascherano, Suarez teraz Coutinho, a zapewne w niedlugim czasie to samo bedzie z Firmino. Niestety. Nie damy im kumpli, klimatu i kultury takich jak beda miec chocby w Hiszpanii.
no i dodał bym ,że kiedy piłkarze w innych ligach mają wolne i spędzają święta z rodziną to w lidze angielskiej mają największy młyn w sezonie. Szczerze, ciężko mu się dziwić ,iż chce tam przejść skoro nie darzy klubu specjalnymi względami. Zaskakujące jest jedynie to w jaki sposób chce to uczynić. TR w ostatniej chwili a teraz próba wyskoczenia z dumnie płynącego statku w połowie sezonu gdzie jedynie sprawa league cup i premier league jest zamknięta. Może i jestem optymistą ale ja bym nas w tej lidze mistrzów nie skazywał na straty
The world is yours

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

MarcinLFC77 pisze:
tsubasa5 pisze:Osobiście to wstyd mi. Niby jestesmy wielkim klubem a nie potrafimy utrzymac wpierw jednego a teraz drugiego gryzonia.
Nooo, przecież FSG wcale nie odrzuciło latem TRZECH ofert na grubo ponad 100mln funtów od Barcelony. Jesteśmy frajerami bo są plotki, że Barcelona chce Coutinho co z góry oznacza, że go sprzedajemy i to najlepiej za jakąś promocyjną cenę. :lol:. A i wcale nie wydaliśmy 200 mln funtów na WZMOCNIENIA (Salah, Keita, VVD - każdy z nich z miejsca wskakuje do pierwszej XI a Ox to świetny zawodnik do poszerzenia kadry). No faktycznie, jesteśmy West Bromem czy innym Wigan.
tsubasa5 pisze:Chyba czas zejsc na ziemie i wrocic do kibicowania zespola z naszej ekstraklasy bo to ma taki sam sens.
Tak, już czas. Cześć :)
Keity jeszcze nie kupił LFC. On dopiero przejdzie któregoś czèwca/1 lipca.

Mufi

CzerwonyBartek pisze:
no i dodał bym ,że kiedy piłkarze w innych ligach mają wolne i spędzają święta z rodziną to w lidze angielskiej mają największy młyn w sezonie. Szczerze, ciężko mu się dziwić ,iż chce tam przejść skoro nie darzy klubu specjalnymi względami. Zaskakujące jest jedynie to w jaki sposób chce to uczynić. TR w ostatniej chwili a teraz próba wyskoczenia z dumnie płynącego statku w połowie sezonu gdzie jedynie sprawa league cup i premier league jest zamknięta. Może i jestem optymistą ale ja bym nas w tej lidze mistrzów nie skazywał na straty
TR złożył na początku sierpnia, to nie jest w ostatniej chwili...

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Ostatnia chwila, bo na JEDEN dzień przed pierwszym meczem sezonu.

macmilian11

Post autor: macmilian11 »

Mufi pisze:
CzerwonyBartek pisze:
TR złożył na początku sierpnia, to nie jest w ostatniej chwili...
Dzień przed meczem z Watfordem, czyli rozpoczęciem sezonu, to nie jest w ostatniej chwili?
Liverpool był, jest i zawsze będzie czerwony!

Radbug

Post autor: Radbug »

(klinkąć w obrazek to będzie większy)
Obrazek

Jak mówiłem, ze Van Dijk za drogi i to odbije się negatywnie na zespole, to wszyscy pisali "oj tam, oj tam". Teraz Barca funduje szybki powrót do szarej rzeczywistości.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Mufi

A kiedy miał Ją złożyć jak Barcelona swoje zainteresowanie Cou zaczęła po transferze Neymara ? W perspektywie sezonu to i może ostatnia chwila, ale bądź co bądź LFC miało cały msc na znalezienie potencjalnego następcy Cou. I nie piszcie, że nowy zawodnik musiałby się wdrożyć skoro teraz , podczas tego okienka, chcą zrobić dokładnie to co napisałem ...

FSG out ? Jeżeli Cou odejdzie to będzie to 100 % decyzja Kloppa. Henry chyba pokazał w tamto okienko, że kasy nie potrzebuję i uszanował zdanie JK, że Cou nie jest na sprzedaż...

haszaszyn

Post autor: haszaszyn »

Radbug pisze: Jak mówiłem, ze Van Dijk za drogi i to odbije się negatywnie na zespole, to wszyscy pisali "oj tam, oj tam". Teraz Barca funduje szybki powrót do szarej rzeczywistości.
W jaki sposób transfer VVD odbił się negatywnie na zespole i spowodował chęć Coutinho na transfer do Barcy? Transfer, który nawet jeszcze nie miał miejsca i nie jest pewne czy teraz będzie sfinalizowany.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Mufi pisze:A kiedy miał Ją złożyć jak Barcelona swoje zainteresowanie Cou zaczęła po transferze Neymara ? W perspektywie sezonu to i może ostatnia chwila, ale bądź co bądź LFC miało cały msc na znalezienie potencjalnego następcy Cou.
Barcelona interesuje się Cou już chyba od 2 czy 3 lat, pierwsza śpiewka była taka, że z Neymarem są przyjaciółmi i chcą razem grać.

http://www.skysports.com/football/news/ ... -barcelona
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Mufi

PyrkaLFC pisze:
Mufi pisze:A kiedy miał Ją złożyć jak Barcelona swoje zainteresowanie Cou zaczęła po transferze Neymara ? W perspektywie sezonu to i może ostatnia chwila, ale bądź co bądź LFC miało cały msc na znalezienie potencjalnego następcy Cou.
Barcelona interesuje się Cou już chyba od 2 czy 3 lat, pierwsza śpiewka była taka, że z Neymarem są przyjaciółmi i chcą razem grać.

http://www.skysports.com/football/news/ ... -barcelona
No i co ? Jak mógł złożyć TR wcześniej skoro żeby to zrobić trzeba najpierw się dogadać z potencjalnym nowym pracodawcą, Barcelona się mogła interesować, oni się każdym interesują, ale nie było konkretów, pojawiły się to złożył :)

ODPOWIEDZ