Pre Season

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

adamne

Re: Pre Season

Post autor: adamne »

Z Mainz Origi grał na 9, ale to nie ma znaczenia. Żaden z nich nie gra dobrze na tej pozycji w systemie Jurgena, Jeśli zostaną w klubie to w najlepszym wypadku będą grzali ławkę, chyba że (odpukać) pokarze nas licznymi kontuzjami tym razem w ataku.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Mnie też wkurza, jak ktoś cytuje post bezpośrednio nad sobą, może oburzenie trochę zbyt żywiołowo okazane ale fakt jest taki, że później trzeba przewijać dwa, trzy, cztery czy pięć razy to samo. Ten post był jeszcze dość krótki ale czasem są w taki sposób cytowane spore tasiemce, dwie albo trzy takie odpowiedzi i pół strony zawalone a treści na stronie tyle co w 3 postach, wystarczy zwrócić się po nicku czy zaspoilerować taki cytat i jest cacy, wymaga to może dodatkowej sekundy a od razu przyjemniej się czyta. Zerknijcie sobie na 380 stronę rozważań transferowych i zobaczcie czy Wam się wygodnie czyta 5 takich postów z rzędu z coraz to większą zacytowaną treścią, jeden po drugim.

- dobre wyjaśnienie. Plusik dla użytkownika (gdyby można było takowy dawać na naszym kochanym niedokończonym forum...).
Cytaty - szczególnie ściany tekstu należy "spojlerować" i proszę się stosować./ mod
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
qba3

Post autor: qba3 »

Poza oczywistymi wnioskami z dzisiejszego sparingu, to nie macie wrażenia że Curtis jest jakoś pod formą od końcówki poprzedniego sezonu? Biega zagubiony, mało dokładny i niewidoczny.
Cieszy powrót Virgila, trzeba mu dać jeszcze trochę czasu ale ogólnie jego widok na boisku cieszy.
MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

W tych strojach wyglądamy trochę jak Man United :shock:
Obrazek

Szymek
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Wygląda to tak jakbyśmy mieli wystąpić w wyjazdowym komplecie (biała koszulka+czarne spodenki+białe getry), ale przed samym wyjściem na boisko ktoś się zorientował, że Bolonga występuje dzisiaj w białych strojach, więc zamienił nam białe koszulki na czerwone. :D

Cieszą gole Joty i Mane :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

jest jakiś link?
Sezonowiecinho

Post autor: Sezonowiecinho »

Awatar użytkownika
ZIE

Post autor: ZIE »

Obrazek

Bardzo pozytywny występ Harvey Elliott. Myślę, że w przyszłym sezonie nie tylko dostanie szansę występów "w ogonach", ale również kilka razy zobaczymy go w wyjściowym składzie. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Obrazek

Co do strojów, wiadomo jesteśmy The Reds, ale całkiem nieźle wyglądała dzisiejsza kombinacja.

Z historycznego punktu widzenia, w dawnych latach nasz klub występował w czerwonych koszulkach, białych spodenkach oraz białych getrach.

Przejście w całości na czerwone barwy to stworzony schemat, który działał na psychikę przeciwników, ponieważ czerwony oznacza niebezpieczeństwo oraz moc. Pewnego dnia ana St. Johna Shankly wszedł do garderoby i rzucił czerwone szorty Ronniem Yeatsowi i powiedział „Chryste, Ronnie, wyglądasz niesamowicie, przerażająco. Wyglądasz na 7 stóp wzrostu". Ronni odpowiedział: "Dlaczego nie pójść na całość, szefie? Załóżmy czerwone skarpety i wyjdźmy cali na czerwono.”
Obrazek
adamne

Post autor: adamne »

Nie jest tak źle z naszą głębią składu, skoro byliśmy w stanie zagrać 2 dobre mecze w ciągu 2 dni dwoma różnymi składami. A kilku jeszcze nie grało no i były 2 kontuzje.
Szczerze wątpię żebyśmy kupili jakiegoś pomocnika, przydałby się za to jakiś napastnik za Origiego - tylko czy na niego znajdzie sie chętny? Ale zanosi się że odejdzie Shaq więc jedno miejsce przynajmniej się zwolni (Nata nie liczę bo jest HG). Środki ze sprzedaży tych trzech graczy powinny starczyć na zakup kogoś konkretnego.
Ogólnie okres przygotowawczy trzeba ocenić na duży plus. Widać że zawodnicy są gotowi na sezon, kilku wróciło po kontuzjach, kilku pokazało swoje możliwości. Obiecujące występy Keity, Kostasa, Oxa, Minamino, Konate czy Gomeza napawają optymizmem. Nie chcę pisać że to jak nowe transfery bo to mem, ale jeśli (odpukać) nie powtórzy się wysyp kontuzji z zeszłego sezonu to będzie kim grać.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
ControL

Post autor: ControL »

Niestety mecze naszego pre season'u było mi dane oglądać tylko na skrótach. Czy znajdzie się ktoś, komu udało się zobaczyć większość naszych spotkań i poświęciłby chwilę czasu na napisanie 2 - 3 zdań o tym jak poszczególni piłkarze sobie radzili?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
Kolak

Post autor: Kolak »

ControL pisze: 10 sie 2021, o 01:31 Niestety mecze naszego pre season'u było mi dane oglądać tylko na skrótach. Czy znajdzie się ktoś, komu udało się zobaczyć większość naszych spotkań i poświęciłby chwilę czasu na napisanie 2 - 3 zdań o tym jak poszczególni piłkarze sobie radzili?
Ogólnie najlepszymi zawodnikami i zaskoczeniami są Tsimkas, który wcale nie odstępował Robertsonowi podczas tego okresu przygotowawczego, Elliot i widać w nim potencjał radził sobie również świetnie i mam nadzieję, że zostanie. Keita ogólnie też na początku radził sobie nieźle. Mane jakby odzyskał szybkość myślę, że jest w formie razem z Jota. Salah poza zmarnowanymi paroma setkami w grze, podaniach, dryblingu radził sobie dobrze. Van dijk powolutku powolutku będzie wracał wiadomo od razu nie wróci do najwyżej formy, ale myślę, że na ligę będzie gotowy. neco Williams słabe mecze rhys również słabo zagrał. Poza tym przedsezonowy turniej oceniam dobrze.
akhrem9

Post autor: akhrem9 »

https://youtube.com/c/StrictlyLiverpool występy poszczególnych zawodników z okresu przed ligowego są na kanale Strictly Liverpool
ODPOWIEDZ