Wspominki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mitchell

Wspominki

Post autor: Mitchell »

Mając trochę czasu w oczekiwaniu na wieczorny Tottenham i szukając jednego własnego posta sprzed kilku lat, całkiem przypadkiem natrafiłem na fajną zabawę.
Otóż, wbiłem na ostatni dzień okna transferowego sierpień 2017. I miałem ubaw! :)
Był to bardzo specyficzny sezon. To wtedy weszliśmy z buta do europejskich pucharów, zaczynając jeszcze od eliminacji z Hoffenheim. Ponieśliśmy klęskę 0:5 na Etihad, by nieco później jako pierwsi pokonać potwora Guardioli który zjadał ligę. Wspaniała podróż w CL gdzie Liverpoolem zachwycała się cała Europa. Przegrany finał w Kijowie.
Zabawę miałem przednią, czytając posty z tamtego sierpnia. Niewielu z nas, tam piszących, jawił się taki rok jaki był naszym udziałem.
Poczytajcie jeśli chcecie.
Link tutaj.
Historie z Cou, Lemarem, Van Dijkiem, Sakho...
Jak wielu ówczesnych krzykaczy i forumowych meteorów już nie ma? Ilu wieszczy ze swoimi szklanymi kulami i wizją apokalipsy?
Myliliśmy się (mniej lub bardziej) pewnie wszyscy :)
Mile widziane komentarze i cytaty osób, które brały w owym forumowym szaleństwie udział.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, o 20:44 przez Mitchell, łącznie zmieniany 1 raz.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
adamne

Re: Wspominki

Post autor: adamne »

autor: Django » 1 wrz 2017, o 13:55
josif wrote:
Znowu zaczyna się szopka. Liverpool ma wrócić po Van Dijka i Lemara zimą (zdaniem This is Anfield). IMO nie ma szans na sprowadzenie ani jednego, ani drugiego. Nikt normalny nie sprzeda swoich podstawowych zawodników w najbardziej newralgicznym momencie. A w następne lato cena Lemara wzrośnie i znajdzie się poza zasięgiem finansowym Liverpoolu. Co innego Van Dijk. Mam wrażenie, że klub nie wymuszał na Soton transferu Holendra tylko po to, żeby wrócić po niego za rok.
Żadyn nie trafi na Anfield ani zimą, ani za rok. Oprawcie w ramkę.

:D
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Awatar użytkownika
Ivan88
Bułgarski historyk
Kontakt:

Post autor: Ivan88 »

Nie znalazłem lepszego tematu...
Ehh co za rok...
Spoczywaj w pokoji Ian St John.
Odszedł w wieku 82 lat:(
Reporter: "Rafa, would you rather win 2-0, or 4-2?"
Rafa: "4-0, for sure"
Django

Post autor: Django »

adamne pisze: 28 sty 2021, o 20:02 autor: Django » 1 wrz 2017, o 13:55
josif wrote:
Znowu zaczyna się szopka. Liverpool ma wrócić po Van Dijka i Lemara zimą (zdaniem This is Anfield). IMO nie ma szans na sprowadzenie ani jednego, ani drugiego. Nikt normalny nie sprzeda swoich podstawowych zawodników w najbardziej newralgicznym momencie. A w następne lato cena Lemara wzrośnie i znajdzie się poza zasięgiem finansowym Liverpoolu. Co innego Van Dijk. Mam wrażenie, że klub nie wymuszał na Soton transferu Holendra tylko po to, żeby wrócić po niego za rok.
Żadyn nie trafi na Anfield ani zimą, ani za rok. Oprawcie w ramkę.

:D
haha dobre :) Ale nie tylko ja miałem takie zdanie w tamtym momencie. Poza tym na tamte dni klub był w zupełnie innym miejscu.
Obrazek
ODPOWIEDZ