Urodziny Bizzy'ego

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Re: Urodziny Bizzy'ego

Post autor: AcRoSs »

Wszyyystkiego Najlepszego :)
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

tedix

Post autor: tedix »

Wszystkiego najlepszego ;)
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

olka
Kontakt:

Post autor: olka »

wszystkiego najlepszego i sto długich, czerwonych lat :) i żeby Liverpool pod wodzą Roya zdobył wreszcie upragnione mistrzostwo (i to nie jedno, a co :wink: ), a Joe Cole okazał się transferowym hitem sezonu :D
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.

Ola
Kontakt:

Post autor: Ola »

Synu mój!
trzystu lat w zdrowiu i szczęściu, spowodowanym przede wszystkim zwycięstwami Liverpoolu :) Spełnienia marzeń i jakiejś fajnej synowej dla mnie ;) (pokroju Ewy Farny)

wszystkiego, co naj! :*
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”

Awatar użytkownika
sensej
Kontakt:

Post autor: sensej »

Mareczku! Dla nikogo nie będzie odkryciem milenijnym jeżeli napiszę, że jesteś dla mnie jedną z najważniejszych postaci tego forum, dlatego przyjmij moje życzenia jeszcze tu na forum :P

Wszystkiego najlepszego, zdrówka szczególnie byś żadnych dziwnych problemów nie miał ze zdrowiem, dużo pieniędzy, więcej takich prezentów jak dzisiejszy z Dżokolem, by Lpool szedł w dobrym kierunku w nadchodzącym sezonie, fajnej dziewuchy, LM w fifie, prywatnego koncertu z sexy tańcem Ewy F., epickiego koncertu np w stolicy gdzie zagrają Sumsi, Yellowcard, Blink, Subways oraz TAAR; do tego udanych łowów na nk, by Fergie przynosiła Ci zawsze zimnego Kasztelana, wyjazdu na Anfield na mecz z mułami, fantastycznych chwil spędzonych z fanami LFC na licznych zlotach i wiele wiele innych o których zapomniałem a życzę Ci z całego serducha :happy:

Nie dorastaj mi nigdy, nie żeń się przed 30tką, nie zmieniaj się :happy:

Sto lat młodzieńcze! :*
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Wszystkiego najlepszego. 100 lat! :)
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

Khazim

Post autor: Khazim »

Happy Birthday :happy: :happy:
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma Marku...

Wszystkiego o czym marzysz Bizzy!!!

Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Mareczku, Stary - żubrzyków, perełek, cycuni, ewć farn i derycków whibleyów po stokroć, kogucików na druciku i wszystkiego czego sobie tylko wymarzysz :!: :!: :!: :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo

Awatar użytkownika
Daga

Post autor: Daga »

Marku, tyle Ci już świetnych życzeń składali, że chyba nie uda mi się ich przebić...! :D Sukcesów we wszystkim co się da (LFC), miłości (E.F.) i spełnienia wszystkich Twoich marzeń!!! :happy:

Do zobaczenia już niedługo! :wink:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Newo
Kontakt:

Post autor: Newo »

Wszystkiego najlepszego i spełniania wszelkich marzeń - pozdro :)
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry." - Bill Shankly
Naprawa komputerów Tarnów

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Wszystkiego naaaaajlepszego!!!!!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności :)
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Banan

Post autor: Banan »

Hej BeZeDy!

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i poza nim! Dużo zdrowia, radości, uśmiechu, mamony, cobyś na Ewe przez przypadek w autobusie wpadł i nie zmarnował takiej okazji, udanego sezonu, zagrożenia marskością wątroby, dużej ilości prezentów pod choinką... I jeśli coś pominąłem to właśnie tego :!: :happy: :)

Najlepszego :!: Wódka stygnie :!: :)
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...

Awatar użytkownika
kuna_LFC
Kontakt:

Post autor: kuna_LFC »

Marek - Brachu :!: mam tyle myśli czego mogę ci życzyć ale napisze tylko kilka bo padam na kolana ze zmęczenia no więc chciałbym Ci życzyć drogi Mareczku - Zdrowia, Szczęścia , Pogody ducha, Żebyśmy mieli więcej czasu na rozmowy na gg (bo ich nie ma prawie wcale... :( ) Spotkania sam na sam z Ewa Farna, trasy koncertowej za Sum 41 , Samych zwycięstw Liverpoolu w nadchodzącym sezonie no i hmmm tego żeby te dni do zlotu ci zleciały w mgnieniu oka, oraz tego czego sam chciałbyś sobie życzyć a ja o tym nie napisałem. Wszystkiego Najlepszego Marek :!: :* :wink:

Awatar użytkownika
bizzy

Post autor: bizzy »

Długo myślałem co by Wam tu odpisać moi mili. :)

Jak zwykle jestem pod wrażeniem i przecieram oczy z podziwu, że tyle pięknych słów padło tutaj pod moim adresem.

Niby ćwierć wieku mi stuknęło, ale to nie ważne, ważne jest to na ile się czujesz i jaki jesteś... a ja przyznam się szczerze jestem osobą, która po 18stce pokłóciła się z kalendarzem i ten stan trawa nieodwołalnie do chwili obecnej 8) :lol:

Jeśli choć połowa życzeń od Was się spełni, będę mógł o sobie mówić jako o najszczęśliwszym człowieku na ziemi :)

Niezwykle cenię sobie Czerwoną Rodzinę i mam nadzieję, że to widać. Dzięki tej społeczności poznałem naprawdę przynajmniej kilka osób, bez których świata sobie już nie wyobrażam i Ci odciskają olbrzymie piętno w moim życiu.

Kilka lat temu dołączenie do Was było jedną z najlepszych decyzji mego życia, taki dzień jak dziś... tylko mnie w tym utwierdza.

Kiedy będę miał jakiś zły dzień czy coś będzie mnie gryzło (byle nie osa :wink: ) to wystarczy, że tu zajrzę i od razu uśmiech wróci na swoje miejsce.

Nawet Liverpool zafundował mi niespodziankę, którą będę miał na oku... mam nadzieję... że i Wy będziecie mieli z niej uciechę :)

Dziękuję Wam bardzo serdecznie, za te wspaniałe, wzruszające i szczere życzenia. Będę to długoooo pamiętał... no na pewno do przyszłego roku.

Dzięki ponadto za telefony, smsy, fejsbuki etc. :) :************************

Mam jeszcze dużo myśli w głowie, ale nie będę zanudza.... po prostu DZIĘKUJĘ SERDECZNIE... <chlip chlip> :******* !!

PS: A z tą Farną to nie przesadzacie? ;> Ja lubię jej śpiewanie a dalsze relacje to nie wchodzą w grę.... muszę to ... może nieoficjalnie...ale zawsze....... zaprzeczyć wszelkim spekulacjom na ten temat :P Ale dzięki... bardzo, że mi tak życzycie i można się uśmiechnąć.

Do zobaczenia na ZLOCIE...

Wasz Bizzy, Marek, ja :D

<3 U!!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, o 01:31 przez bizzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/

Zablokowany