Urodziny Xabiego93

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

xabi

Re: Urodziny Xabiego93

Post autor: xabi »

Kurde, nie mam pojęcia co tu napisać :P Bardzo Wam wszystkim i każdemu z osobna dziękuje za znalezienie chwili czasu i napisanie paru miłych słów, sami wiecie jak to pozytywnie człowieka nastraja :) Na zdrowie póki co nie narzekam, z dostaniem się do dobrej szkoły nie będę miał raczej problemów, szczęśliwie udaje mi się omijać wszelakie muzyczne chłamy, tak wiec jedynym problemem póki co jest mój wątpliwy przyjazd na zlot. Z każdym przeczytanym słowem w tym temacie coraz bardziej żałuję, że małe są moje szanse na pojawienie się na wschodzie w tym roku i poznanie Was wszystkich osobiście (choć wciąż walczę z terminami i kryzysem finansowym by jednak przybyć do Uroczej :) ), ale cóż prawdopodobnie uda mi się to zrealizować dopiero w przyszłym tudzież zaprzyszłym roku :wink: :lol:

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za życzenia :)
Awatar użytkownika
ewcia

Post autor: ewcia »

Czekaj ,czekaj. Jeszcze ja :!: :)

Wszystkiego najlepszego!
Zdrówka,szczęścia, mistrzostwa PL w następnym sezonie, spełnienia marzeń i samych trafnych wyborów :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
adam_25

Post autor: adam_25 »

Najlepszego ;)
"W ciągu całej historii piłki, ludzie zmieniali kluby. Najważniejszą rzeczą jednak, którą musimy zapamiętać jest to, że to klub piłkarski jest znacznie ważniejszy i większy od każdego człowieka." - King Kenny
Obrazek
Awatar użytkownika
wokky

Post autor: wokky »

Panie, jeszcze ja :)

Xabi, wszystkiego najlepszego. Życzę ci dostania się do wybranego liceum. Nie przejmuj się tym co cię tam spotka. Broń Boże. Oprócz tego samych sukcesów, wspaniałych chwil i szczęścia. I pamiętaj - matura to bzdura :lol:
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
Adamex

Post autor: Adamex »

Wszystkiego Najlepszego żyj zdrowo i wesoło :)
Zablokowany