Boks

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
warchlak

Boks

Post autor: warchlak »

No wedlug mnie ten pojedynek to porazka.... Nie interesuje sie boksem jakoœ mocno, ale zawsze jak Andrew :D lub Tygrys walcza to z checia popatrze.
Andrzejek przegral w 53 sekundy.. Nawet sie nie zdazylem rozsiasc przed tv, i znowu walke bedzie mozna obejrzec w teleexpressie :|
Jak dla mnie to dobrze ze Andrzej konczy z boksem, bo jego lata swietlnosci juz chyba minely...
Ostatnio zmieniony 23 maja 2005, o 20:13 przez warchlak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ZAPI
Kontakt:

Post autor: ZAPI »

No sie troche Andrzej zblaznil niech juz konczy kariere lepiej.

tedix

Post autor: tedix »

Moim zdaniem Golota powinien juz przestac walczyc.!!!!!A nasz Adamek jest mistrzem œwiata w wersji WBC. !!! Wiecej jest na http://sport.onet.pl/1101528,wiadomosci.html .
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

popek22
Kontakt:

Post autor: popek22 »

Golota ilo on ma wlaœciwie lat ?? 36 , 40 ?? niech juz da se spokoj z Boksem niech zmieni dyscypilne na np. szachy, bo jego wiek to wiek bardzo dobry na szachy :lol: :wink:

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Powiem szczerze, ze czekalem na ten pojedynek cal¹ noc. Nie poszedlem spac, posiedzialem przy komputerku a potem ogl¹dalem filmy...(jakie to pozostanie w mojej tajemnicy <lol2> :) ). Przed walk¹ Andrzeja w bardzo dobry nastroj wprawil mnie Adamek, ktory po niezlej walce zdobyl pas MÂS kategorii WBC w wadze polciezkiej. Potem przyszedl czas na walke wieczoru w Chicago. Na ringu najpierw pojawil sie Golota witany przez Polonie w Stanach Zjednoczonych gromkimi brawami. Potem melduje sie Lamord Brewster. Nawet nie zd¹zylem wygodnie oprzec sie o rog lozka a tu...Golota pierwszy raz na deskach...potem rach ciach i za linami wyl¹dowal i mamy drugi raz lez¹cego Andrzejka. Nastepnie znowu raz dostal w pizde i KONIEC :!: :D Nie wiedzialem czy œmiac sie czy plakac, wybralem pierwsz¹ opcje.

Po walce Golota mial wyraz twarzy jakby sie pytal:

"Przepraszam czy tu bijš :?: " :)

Mam nadzieje, ze juz wiecej na ring nie wyjdzie ta "ostatnia nadzieja bialych". Mial tyle szans...z Grantem, Byrdem, Ruizem..."i caly misterny plan w pizdu"

Drewniany jest Golota i tyle na jego temat. Brewster mial swojš taktyke. Od poczštku ruszyl na Polaka a ten kompletnie zaskoczony dal sie obijac niczym junior.

Szkoda po prostu wielka szkoda. Zarwalem nocke tylko niepotrzebnie...

Pierwszy znokautowany Michalczewski, teraz Golota, zaczynam bac sie o Wlodarczyka, Zegana i innych Polakow boksujšcych profesjonalnie :wink:

Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

popek22 pisze:Golota ilo on ma wlaœciwie lat ?? 36 , 40 ?? niech juz da se spokoj z Boksem niech zmieni dyscypilne na np. szachy, bo jego wiek to wiek bardzo dobry na szachy :lol: :wink:

Nawet to czmu nie, ale problem tkwi jednak w tym, ze w szachach trzeba myslec. Nawet bardziej niz w boksie :) Nie wiem, ale moze w jakies gry karciane...?
Ostatnio zmieniony 23 maja 2005, o 20:13 przez warchlak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Szybciutenko wlaka sie skonczyla. Po nokaucie Goloty wygl¹dalem tak--> :shock: , po paru sekundach tak--> :lol: . Oj Andrzej myœle, ze to byla Twoja ostatnia walka, doœc juz oboksowaleœ sie w zyciu. Mialeœ duzo szans na zdobycie mistrzostwa, jednak Twoje najlepsze lata w boksie zawodowym s¹ niestety za Tob¹. Koniec kariery :!: Wspolczuje tym ludziom, ktorzy specjalnie pojechali do Chicago na te walke :)

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

Andrew juz do takich walk sie nie nadaje. Pojedynek z Tysonem pozostawil trwaly œlad na psychice Andrzeja. Widac t¹ niepewnoœc w jego ciosach....chlopowi psycha siadla i juz raczej nic z niego nie bedzie.....Niech juz lepiej nie walczy bo przyniosi tylko wstyd...
Obrazek

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Ja na te walke nie czekalam bo wole spac niz potrzec na Golote. = NIGDY GO NIE LUBIÂLAM. I lepiej niech sie juz nie wyglupia z tym boksem.
Na onecie przeczytalam komentarz jednego z internautow, ktory mnie rozbawil do lez:

1 minuta = 60 sekund
1 Golota = 53 sekundy.

:lol:
Koniec transmisji = OVER
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

mlody_fan
Kontakt:

Post autor: mlody_fan »

Adamek - nie byl zly
Golota- sprzedany mecz? tak myœle jak mowi¹ czekam na rewanz z Byrdem (chyba) :wink:

wilek112
Kontakt:

Post autor: wilek112 »

JA PENIAM NAJPIERW BALOWLAEM DO 3 NA JUVENALIACH KONCERTY ,DUPY , KOKS, WÓDA ,
WRACAM NA WALKE ADAMKA I NATCHNAL MNIE SWOJA AMBICJJA I WOLA ZWYCIESTWA - TYPOWY FIGHTER CO ZA KOLES TAKA WALKA - JEST PRZECIEZ 1 POLAKIEM KTORY JEST ZAWODOWYM MISTZREMM SWIATA W BOKSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A ANDZREJ POTWIERDZIL TA WALKA ZE SWOJE SZANSE JUZ ZMARNOWAL ZA BARDZO W TO NIE WIERZYLEM ZE 37 LETNI BOKSER POKONA BREWSTERA Z ATOMOWYM PIERDOLNIECIEM. SZKODA TYLKO ZE W TAKIM STYLU TERAZ ZNOWU SIE Z NIEGO SMIEJE CALA POLSKA. A POLACY SA Z TEGO ZNANI ZE SA ZAZDROSNI O TO ZE KOMUS Z NASZYCH SIE UDALO I TERAZ PROBUJA GO ZMIESZAC Z BLOTEM. TRUDNO SIE MOWI NIE BYLO ANDRZEJOWI PISANE BYC MISTZREM SWIAT WAGI CIEZKIEJ - ALE NIE ROBMY Z NIEGO OFERMY , DLA MNIE JEST WIELKI (MOZE OSTATANIE LATA POKAALAY ZE POWIENIEN WYCOFAC S SIE Z BOKSU TROSZKE WCZESNIEJ)

DAL MI TYLE EMOCJI NP: Z RIDICKIEM BOWE , Z RUIZEM, BYRDEM - ZE JESTM DUMNY ZE MOGLEM MU KIBICOWAC NAWET TYCH FERALNYCH NOCY (TYSON , LENOX, CZY BREWSTER OSTATNIO)

BEDE GO PODZIWIAL JAKO BOKSERA BO MIAL UMIEJETNOSCI I ZACHOWAL POLSKOSC W ODROZNIENIU DO TIGERA MICHALCZEWSKEIGO KTORY TAK JAK JA JEST Z GDANSKA I MIESZKAL 500METROW ODEMNIEA ALE WYBRAL INNA DROGE I WALCZYL DLA BARW NIEMIECKICH - I W MOIM ODCZUCIU GOLOTA POPRZEZ TO BYL BARDZIEJ POPULATNYM BOKSEREM NIZ DAREK.

ANDRZEJ GOLOTA POLSKI BOKSER WAGI CIEZKIEJ -
POZDRO :twisted:
Forever Jamie Redknapp

fanka
Kontakt:

Post autor: fanka »

Golota kolejny raz wprawil nas w zazenowanie. Pewnie sobie chlopak teraz da juz spokoj z boksem. No bo po co sie ma jeszcze meczyc? bez sensu. Kiedyœ byl dobry teraz z pojedynku na pojedynek coraz gorzej :)
Michalczewski tez juz pewnie na ring nie wroci :(
Dobrze, ze chociaz Adamek uratowal nasz narod ;)
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....

mlody_fan
Kontakt:

podobno Adamek wyzywa Michalczewskiego na ring jak bym skakal z radoœci gdyby powalil na deski "Tigera", a Golota ma walczyc jeszcze raz z Ruizem :wink:

Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

37-letni polski pieœciarz Dariusz "Tygrys" Michalczewski oglosil w œrode w Hamburgu zakonczenie zawodowej kariery.

"Kiedy nie wszystko gra tak, jak nalezy, nie mozna juz dac z siebie 110 procent. Wtedy nalezy odejœc - bez lez" - powiedzial 37- letni Michalczewski.

Proba powrotu na ring okazala sie nieudana - 26 lutego 2005 Michalczewski przegral walke z Francuzem Fabricem Tiozzo przez techniczny nokaut. Na zawodowym ringu "Tygrys" stoczyl 50 walk. Spoœrod 48 zwyciestw 38 odniosl przed czasem.

Po porazce z Tiozzo w œrodowisku bokserskim pojawily sie glosy, ze Michalczewski powinien pozegnac sie z wyczynowym sportem. "Byl wielkim mistrzem. Nie musi tego juz wiecej udowadniac" - powiedziala wowczas mistrzyni œwiata WIBF Regina Halmich. "Tygrys" dlugo zwlekal z podjeciem ostatecznej decyzji. "Chcialem byc calkowicie pewny, ze decyzja jest wlaœciwa" - tlumaczyl swoje kilkumiesieczne milczenie bokser.

Zarowno promotor Klaus-Peter Kohl, jak i trener Sdunek pochwalili decyzje Michalczewskigo o zakonczeniu kariery. "To jest sluszne rozwišzanie" - powiedzial Kohl.

----

No i pozegnaliœmy jednego z lepszych polskich bokserow. Michalczewski odwiesil rekawice na œciane. Szkoda ze Golota nie podj¹l takiej decyzji juz po walce z Tysonem, przynajmniej oszczedzil by sobie wstydu...;)
Obrazek

mlody_fan
Kontakt:

37-letni polski pieœciarz Dariusz "Tygrys" Michalczewski oglosil w œrode w Hamburgu zakonczenie zawodowej kariery.
Szkoda moglby mu Adamek dac popalic 8)
Proba powrotu na ring okazala sie nieudana - 26 lutego 2005 Michalczewski przegral walke z Francuzem Fabricem Tiozzo przez techniczny nokaut
I ciesze miche z tego :D
Po porazce z Tiozzo w œrodowisku bokserskim pojawily sie glosy, ze Michalczewski powinien pozegnac sie z wyczynowym sportem.
Za slaby jest to kazdy wie
"Byl wielkim mistrzem. Nie musi tego juz wiecej udowadniac"
Zalezy dla kogo byl mistrzem chyba sam dla siebie :roll:
Zarowno promotor Klaus-Peter Kohl, jak i trener Sdunek pochwalili decyzje Michalczewskigo o zakonczeniu kariery. "To jest sluszne rozwišzanie" - powiedzial Kohl.
Szfaby i box no sluszna decyzja michalczewskiego
No i pozegnaliœmy jednego z lepszych polskich bokserow
raczej jednego z najgorszych niemieckich :x
Szkoda ze Golota nie podjšl takiej decyzji juz po walce z Tysonem, przynajmniej oszczedzil by sobie wstydu
On nie ma sie czego wstydzic, dla mnie jest mistrzem, on dšzy do celu i tak ma byc POLSKA rzšdzi :)

----------

Tomasz Adamek i jego trenerzy - Andrzej Gmitruk oraz Sam Colonna - zdecydowanie odrzucaj¹ mozliwoœc rewanzu z Paulem Briggsem, ale Don King - przynajmniej w rozmowach z australijsk¹ pras¹ - wcale tego nie wyklucza. Bior¹c pod uwage, ze pojedynek 21 maja w Chicago juz teraz zostal uznany przez prase amerykansk¹ za "brutalny pieœciarski klasyk", trudno sie Kingowi dziwic, ze chetnie zobaczylby coœ takiego jeszcze raz. A Andrzej Golota? Na razie w milczeniu slucha dziennikarskich spekulacji, wiec poprosilem o wypowiedŸ tego, ktory wie i moze w boksie najwiecej - Dona Kinga.
- Zacznijmy od mistrza œwiata WBC - amerykanska prasa na razie nie pisze o polskim mistrzu œwiata, choc wiekszoœc dziennikarzy, ktorzy tylko czytali o tej porywaj¹cej 12-rundowej walce, zaluje, ze nie mogla ogl¹dac jej na HBO. Jakie s¹ Pana najblizsze plany zwi¹zane z Tomaszem Adamkiem?

Don King: - Najpierw niech mam jeszcze raz okazje pogratulowac mu fantastycznej walki i tylko zalowac, ze widzieli jš jedynie ci, ktorzy kupili bilety do United Center. Pokazal, ze wy, Polacy, macie naprawde wielkie - mam nadzieje, ze to mozna napisac - jaja. Dlatego chce, zeby jak najszybciej pokazac go calej Ameryce - najlepiej juz 13 sierpnia, kiedy chce w Chicago zorganizowac kolejnš walke --Hasima Rahmana z Monte Barrettem, ktorš tez ma pokazywac HBO. Wtedy walka Adamka na pewno bylaby oglšdana nie tylko w Polsce, ale i w calych Stanach Zjednoczonych.

- Kto bylby ewentualnym rywalem Polaka? Australijska prasa nie wyklucza rewanzu z Paulem Briggsem, ale opiekunowie Tomka nie chcš nawet o tym slyszec. I jeszcze jedno - Adamek walczyl 21 maja ze zlamanym nosem...

- No wlaœnie, az strach pomyœlec, jakby ten chlopak potrafil sie bic, kiedy nie leciala mu z nosa krew i bylby zdrowy! Do sierpnia jest jeszcze troche czasu, powinien sie wyleczyc. Z kim mialby walczyc? Ja bym chcial, zeby do Chicago przylecial Thomas Ulrich, bo on jest naszym obowi¹zkowym rywalem. Kontaktowalem sie juz z jego ludŸmi i czekam na odpowiedŸ. Jak sie bedzie bal, znajdziemy Adamkowi jakiegoœ innego rywala. Najwazniejsze, by po raz kolejny walczyl i pokazal sie Ameryce.

- A co z Andrzejem Golotš?

- Slyszalem, ze zbiera od twoich rodakow ciegi, ale taki jest boks i tak wyglšda sport, w ktorym na przeciwko siebie wychodzi dwoch ponad 100-kilogramowych atletow, ktorzy chcš jeden drugiemu urwac glowe. To byl jeden z najbardziej sensacyjnych nokautow, jakie widzialem, ale nie wierze, by przegrana z Brewsterem oznaczala dla Goloty koniec kariery. Nie wierze i dlatego chcialbym, zeby tego 13 sierpnia takze on, obok Adamka i Rahmana, walczyl ponownie w Chicago.

- Jak realny jest pojedynek z Nikolajem Walulejewem?

- Dobre pytanie. On ma chyba ze 150 kilogramow i ponad dwa metry (213 cm - przyp. PG), ale jeszcze z nikim umiej¹cym sie bic nie walczyl. Chyba ze liczymy Geralda Noblesa. Z Rosjaninem mam osobiœcie na pienku, bo przed rokiem wygral przez dyskwalifikacje wlaœnie z bed¹cym w mojej stajni Geraldem. Sedziowie nie wiedzieli, jak dac Rosjaninowi zwyciestwo, wiec zdyskwalifikowali Noblesa za bicie ponizej pasa. Tak jakby to byla jego wina, ze siega temu olbrzymowi do pasa! Jest w tej sprawie oficjalny protest i powiedzialem ludziom Walujewa, ze jak nie chc¹ jeszcze raz walki z Geraldem, to mam takiego Polaka, ktory szybko go znokautuje i ta bajka sie skonczy.

- A co na to majšca sankcjonowac ten pojedynek WBA?

- Prowadze koncowe rozmowy z WBA, gdzie Walujew jest sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy pretendentow do walki o tytul mistrza œwiata. To ma byc walka eliminacyjna - musisz wyjœc na ring albo wyrzucamy cie z rankingu. Jeœli WBA nakaze mu walczyc z Golot¹, to nie bedzie mial wyboru.

- Pytanie za milion dolarow - rozmawial Pan na ten temat z Andrzejem Golotš?

- Nie, ale wiem od ludzi blisko z nim zwišzanych, ze to nie jest koniec kariery Andrzeja, ze chce jeszcze walczyc. Dal mi dwie piekne walki, raz przegral przez nokaut, co moze sie w tym sporcie zawsze zdarzyc. Jestem mu winien te szanse.
ÂZrodlo: PolskiBoks.Pl
Obrazek

ODPOWIEDZ