Snooker

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

wilek112
Kontakt:

Snooker

Post autor: wilek112 »

Czy jest ktoœ na tym forum kto interesuje sie ta gr¹?

Nie wiem czemu ale podoba mi sie ta gra.
Lubie ogladac jak graj najlepsi.szkoda ze polacy sa ciency w te kulki.
pewnie dla tego ze przegladam wciaz kanaly brytyjskie szukajac informacji pilkarskich, to czasami siadam i ogladam cala sesje.
Leca wlasnie mistrzostwa swiata, szkoda ze odpadl roonie O`Sulivann bo jest showmanaem.
Kilka razy gralem w zyciu w to , i stwierdzam ze bilard sie umywa przy snookerze, calkiem inne granie.
Jesli ogladacie snookera to jakich macie idol iw tej grze.
Moj to Higinns.- Napierdalal duze breaki ale przegrywa turnieje.
pozdro
Forever Jamie Redknapp

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

No ja jestem na Snooker skazany. W telewizji na zywo leci Crucible z Sheffield, wiedc czsem sobie oglšdne. Poczštki transmisji sš ciezkie bo zawsze chce przelšczyc kanal, ale jak juz chwile sie pooglšda to wcišga.

Moj ulubiony to Graeme Dott. Breaka najlepszego ma 147 i wogole fajnie gra. Szczegolnie od zeszlego Crucible gdzie doszedl do finalu. No i jest Szkotem, Szkoci sš bardziej sympatyczni niz Angole, wiec lubie go najbardziej.

Polacy nies¹ zbyt dobzi, ale za to mamy mistrza œwiata bodajze w trickach na stole snookerowym, bo ostatnbi o nim wspominali Angole w TV.

Gralem w zyciu 4r razy w snookera, jak poszliœmy z kumplami do klubu snookerowego. Jest chyba lepszy od bilarda (wiekszy stol, lepsze zasady, wiecej bili do wbicia, wiecej mozliwoœci. Chcialbym sobie miec taki stol kiedyœ w domu, ale najpierw musze sie postarac o dom i te wszystkie inny sprawy ktore przede mn¹ czekaj¹ :wink:
Obrazek

Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

Snookerem to zbytnio sie nie interesuje, ale od czasu do czasu urz¹dzamy sobie wieczorne gierki w snookera z redaktorami :o Sama gra jest fajna i ciekawa. Zawodowi snookerzyœci zadziwiaj¹ niektorymi zagraniami :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
AcRoSs
Kontakt:

Post autor: AcRoSs »

Artii pisze:Snookerem to zbytnio sie nie interesuje, ale od czasu do czasu urz¹dzamy sobie wieczorne gierki w snookera z redaktorami :o Sama gra jest fajna i ciekawa. Zawodowi snookerzyœci zadziwiaj¹ niektorymi zagraniami :roll:
Ja podobnie jak moj szanowny przedmowca, rowniez podoba mi sie ta gra, jest bardzo interesuj¹ca a zarazem wciagaj¹ca. Niestety nigdy w ni¹ na zywo nie gralem, ale czesto wieczorkami gramy z chlopakami z LFC.pl partyjki na wp.pl. Myœle jednak, ze musze sprobowac kiedyœ swoich sil na stole z prawdziwego zdarzenia :) Pozdro
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Ja tez lubie snookera. Gram na gryonline.wp.pl, ale nie uczynilem tego nigdy na realu (niestety).

Moj ulubiony zawodnik - Stevens. Od dwoch sezonow. Zaczynam nie lubic O'Sullivana - scial sie na pale i zaczyna byc wkurzajacy :twisted:

To by bylo na tyle. Narqa!
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Nikat
Kontakt:

Post autor: Nikat »

a ja lubie...ogladac...
nie powiem czasem jest nuzace, szczegolnie gdy jest np 33 (frejmow...dobrze mowie ?)

ale idzie popatrzec na ladne zagrywki zawodnikow...szczegolnie jak taki laik jak ja zaklada sie ze bila nie wpadnie a ona i tak wpadnie....

a kogo lubie...hmm Stephen'a Hendry'iego podoba mi sie jego zimna krew...

no a przede wszystkim Paul'a Hunter'a ... wydaje mi sie taki najnormalniejszy, malo w nim tej angielsko - arystokratycznej maniery..ale niestety, choroba moze go na dlugo wykluczyc... ;/ Oby nie bo to doskonaly gracz!
Obrazek

Let's kick racism out of Football!!

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

No i prosze... Murphy mistrzem œwiata! Szkoda, bo bylem za Stevensem, ale sie mowi trudno.

Dotrwaliœcie do konca meczu? Ja tak :)

Pozdro 600. Narqa
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

dede
Kontakt:

No ja tez dotrwalem. Niesamowity sukces tego grubaska, nawet przed turniejem nie byl w 16 i musial iœc przez eliminacje. STEVENS spieprzyl jeden strzal (czerwona do œrodkowej uzy) w 34 frejmie i to go kosztowalo mistrzostwo. No to kiedy gramy na WP :?: :?: :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Nie gram ale oglšdam zawsze i wszystkie turnieje ransmitowane przez EuroSport, jak mam czas i nie gra Liverpool :lol:
Ja tez kibicowalam Stevensowi. Ale gratulacje dla nowego mistrza œwiata - Murph'iego
niestety bylam poza zasiegiem anten TV i nie dane mi bylo oglšdac finalu.
moze dadzš powtorke :P
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.

dede
Kontakt:

Apropo Steven Gerrard jest bardzo dobry w snookera w LFC kazdego skopie, a nawet chyba bral udzial w jakiœ turniejach w Liverpoolu.
Obrazek

fasudzi
Kontakt:

Post autor: fasudzi »

Ja bardzo lubie ogl¹dac jak kolesie sobie ciupi¹ i sam gralem ale tylko na gryonnline.wp.pl na realu nigdy nie gralem i myœle ze za dobrze to wy mi to nie wyszlo 8) Kiedyœ czesto ogl¹dalem w TV bo mialem wizje teraz jej nie mam ale na coolstreamingu poŸnymi wieczorami na ESPN s¹ meczyki w snookera ktore z checi¹ ogl¹dam gdyby ktoœ chcial mozemy zagrac na wp.pl tylko zagadajcie do mnie na gg ja jestem raczej slaby wiec duzo po mnie nie oczekujcie :twisted: :roll:
Obrazek
[*]1921-2006[*] Kazimierz Górski[*]

lemon
Kontakt:

Post autor: lemon »

Ja w to gram online. Jak ktoœ chce przegrac to prosze pisac :badhappy:

MaG

M¦ !!

Post autor: MaG »

Jutro zaczynaj¹ sie Mistrzostwa ÂSwiata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <hurrrrrraaa>
Piszcie jakich macie faworytow...
Patrz¹c na ostatnie turnieje murowanymi finalistami wydaj¹ sie: Higgins i Williams (taki final to by bylo coœ.. :o )...ale po ostatnim finale MÂS sami wiecie, ze ciezko przewidywac zwyciezce. :D

:!: SNOOOOOOOOOOOKER !!!!!!!!!!!!! :!:

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

Moze by tak zorganizowac mistrzostwa w snookera naszej stronki?Na wp w grach on-line bysmy pykali?
Obrazek

MaG

Post autor: MaG »

lfc pisze:Moze by tak zorganizowac mistrzostwa w snookera naszej stronki?Na wp w grach on-line bysmy pykali?
Spoko...bardzo chetnie...ale prosze..po 24 maja(wtedy mam ostatniš mature -dokladniej bedzie to angielski ustny), okej?
do tego czasu nie bede miec zbyt duzo wolnych chwil... :(

ODPOWIEDZ