Soczi 2014

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LFCwmoimsercu

Re: Soczi 2014

Post autor: LFCwmoimsercu »

No i zaczyna się...
Wiatr rządzi w Soczi, seria próbna po skokach 31 zawodników została odwołana..
Początek konkursu (jak na razie) zgodnie z planem.
Obrazek

RickRoss

Post autor: RickRoss »

Cholera nie ma żartów z żółtkami w perspektywie poniedziałkowej drużynówki.
Obrazek
Football has the power to unite and gather people.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Drużynówką bym się aktualnie nie przejmował :) Mamy Kamila, On jest Wielki!

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Jednak Stoch! :) Minimalnie, ale wygrał. Swoją drogą Kasai to kozak jednak, w tym wieku dokonać tego co on, to czapki z głów. Naprawdę nie dużo zabrakło mu do złota i gdyby nie to, że akurat rywalizował ze Stochem to szczerze bym mu współczuł, ale w tej sytuacji... niech się cieszy, że ma srebro :) Złoto należy do Stocha :D
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Ralf088 pisze:Drużynówką bym się aktualnie nie przejmował :) Mamy Kamila, On jest Wielki!
Po tym konkursie to drużynówkę powinni Japończycy wygrać bez żadnych problemów, naszym by zostało srebro. Oby Austriaków nie było na podium.

Esiu

Post autor: Esiu »

Niesamowite. Kamil drugie złoto na jednych igrzyskach. On stał się właśnie legendą!! Adam Małysz przez lata złota na olimpiadzie nie zdobył ani razu, a Kamil 2 i to na jednych igrzyskach. Jakby tego było mało jest to drugie dziś a czwarte na całej imprezie złoto dla biało-czerwonych. Coś niesamowitego, dzieje się na naszych oczach:). Co do Kasai'ego to też jestem pełen podziwu. W tym wieku (42 lata!!) przegrał złoto o 1,3 pkt. Rzeczywiście gdyby nie to, że rywalizował z Naszym rodakiem życzyłbym mu cholernie tego złota.
Co do drużynówki na medal bym nie liczył. Niestety strasznie brakuje nam tego czwartego :(. Przed nami są Japończycy,Słoweńcy,Niemcy a w każdej chwili Austria może zaskoczyć, bo skoczków mimo wszystko ma klasowych. Wierzyć jednak trzeba, bo jak widać są to niesamowite igrzyska i dzieje się na nich dla nas wiele dobrego:)
Uffff, tak jak mówił dzisiaj chyba Dębowski, jestem dumny, że jestem Polakiem!!

snajper

Post autor: snajper »

Brawo Kamil, a Żyła to wiedział co ma trzymać, he he he

Obrazek
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"

Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

Obrazek
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

LFCwmoimsercu

Post autor: LFCwmoimsercu »

Marcin Rosłoń ‏@Rosol_plus 14 min

Kamil! You'll never fly alone:-)
Fajny tweet :D
Obrazek

w0rst

Post autor: w0rst »

http://kwejk.pl/obrazek/2009083/2-zlote.html

Brawo Kamil! Brawo Zbyszek! Fantastyczny dzień dla polskiego sportu! Ale jestem szczęśliwy!!!!
Obrazek

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Niesamowity, wspaniały dzień - Bródka w łyżwiarstwie szybkim wygrywa o ułamki sekund, Stoch zdobywa drugie złoto...nie mogę w to wszystko uwierzyć, brawo Polacy!!!

Na wielki szacunek zaslużył moim zdaniem mój ulubiony zagraniczny skoczek - Noriaki Kasai. W takim wieku, o włos od zwycięstwa, od lat nienaganny, charakterystyczny styl...oby skakał jak najdłużej :)
A Japończyków typuje do złota w drużynie.

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

"Nigdy nie będziesz leciał sam"

Wspaniale, że ze strony oficjalnego profilu Liverpoolu popłynęły słowa wsparcia, a następnie gratulacji! Piękny dzień! Podwójna miłość!

http://www.youtube.com/watch?v=2Mt_gcYl4co

Teraz wszyscy usłyszą o kibicach Liverpoolu, którzy wspierali Kamila!

PROUD TO BE A RED!
Obrazek

Awatar użytkownika
ddc17

Post autor: ddc17 »

Mam nadzieję, że Kasai zdobędzie złoto w drużynówce, bo za to co pokazuje po prostu mu się należy jak mało komu. Szkoda, że Żyła i Kubacki są bez formy, bo też mielibyśmy szansę przy tak wspaniałej formie Kamila oraz dobrych skokach Zbiobry i Kota. Można teraz mieć mieszane uczucia co do pominięcia Murańki, ale Kruczka bronią 2 złote medale Stocha. I zapewne nikt nie będzie miał aluzji co do decyzji trenera o składzie na IO.
Our day will come

grunwald

Post autor: grunwald »

ddc17 pisze:Mam nadzieję, że Kasai zdobędzie złoto w drużynówce, bo za to co pokazuje po prostu mu się należy jak mało komu. Szkoda, że Żyła i Kubacki są bez formy, bo też mielibyśmy szansę przy tak wspaniałej formie Kamila oraz dobrych skokach Zbiobry i Kota. Można teraz mieć mieszane uczucia co do pominięcia Murańki, ale Kruczka bronią 2 złote medale Stocha. I zapewne nikt nie będzie miał aluzji co do decyzji trenera o składzie na IO.
Murańka nie wytrzymał presji na drużynówce w MŚ juniorów, gdzie prawie przegrał chłopakom zawody, a co dopiero na IO. Kruczkowi nie można nic zarzucić, należy go tylko podziwiać.
Jurgen ufam Tobie.

Awatar użytkownika
Jose

Post autor: Jose »

grunwald pisze:
ddc17 pisze:Mam nadzieję, że Kasai zdobędzie złoto w drużynówce, bo za to co pokazuje po prostu mu się należy jak mało komu. Szkoda, że Żyła i Kubacki są bez formy, bo też mielibyśmy szansę przy tak wspaniałej formie Kamila oraz dobrych skokach Zbiobry i Kota. Można teraz mieć mieszane uczucia co do pominięcia Murańki, ale Kruczka bronią 2 złote medale Stocha. I zapewne nikt nie będzie miał aluzji co do decyzji trenera o składzie na IO.
Murańka nie wytrzymał presji na drużynówce w MŚ juniorów, gdzie prawie przegrał chłopakom zawody, a co dopiero na IO. Kruczkowi nie można nic zarzucić, należy go tylko podziwiać.
Podziwiać , szanować i dziękować ! Kruczek jest WIELKI ! :)
Obrazek

Merseyside United!

ODPOWIEDZ