Skateboarding

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LyzwaLFC

Skateboarding

Post autor: LyzwaLFC »

Nie ma takiego tematu, a być może znajdą się ludzie lubiący poskejcić :wink:
Planuję wrócić do jazdy po 5 letniej przerwie, mimo iż zacząłem się starzeć :P
Dziewczyna mnie co chwilę opierdziela, bo moje kolano do sprawnych nie należy i nie chce żeby znowu w szpitalu wylądował :dry: ale ja mam to w dupie, bo równie dobrze mogę sobie kolan skręcić schodząc z krawężnika(przypadek udowodniony na moim przykładzie)
Mam nadzieję, że tym razem wystarczy mi cierpliwości i nie zrezygnuje, bo za niskie ollie robię, na zawody nie pojadę, a matka na woodcampa nie chce kasy dać :P
Na początek planuję zakupić kompletną deskę, a później dopiero ją tuningować, jak już opanuję podstawowe tricki.

Mam nadzieję, że znów zacznę kręcić moje ulubione varial kickflipy :D

Zapraszam do dyskusji o trickach, miejscówkach, skateparkach i ogólnie o wszystkim związanym z deską :wink:

Awatar użytkownika
Jamie
Kontakt:

Re: Skateboarding

Post autor: Jamie »

Ja już nie jeżdżę z 4 lata... szkoda troszkę zabrakło mi chęci bo w pewnym momencie stanąłem w rozwoju i niczego nowego nie mogłem się nauczyc. Później zacząłem miec problemy z kolanami, które z biegiem czasu nie utrzymywały mnie na nogach. Zawsze lubiłem schodki, murki i inne tego typu 'zajawkowe' miejscówki. Na flacie szło mi znacznie gorzej.

Jeszcze mam deskę Mystery na której śmigałem w ostatnim czasie. Bardzo fajny blacik godny polecenia, którzy wolą miękkie i dośc lekkie blaty. To były czasy, wychodziło się z domu rano a wracało po pólnocy czasem, wszystko po to by pojeździc z kumplami i dobrze spędzic czas, nawet zima nie była dla nas przeszkodą. Jak na złośc skatepark wybudowali w Kołobrzegu rok po tym jak przestałem śmigac na desce, nie ma to jak szczęście. Czasami mam chęc wziąc deskę i iśc sobie pojeździc... Szkoda tylko, że nawet ollie bym nie zrobił po takiej przerwie...

;)

LyzwaLFC

Re: Skateboarding

Post autor: LyzwaLFC »

No, a już myślałem, że nikt nie interesuje się deską. :P

Kolana kiepska sprawa, ja sobie bardziej doryłem grając w piłkę, a właściwie spotykając się ze słupkami i "bardzo równą" murawą"...

Myślę, że ollie byś dał radę ogarnąć :wink:
pamiętam jak się tego uczyłem :D
ehh z chęcią wróciłbym do tamtych czasów :)

zazwyczaj się przy szkołach jeździło, bo ten "skatepark" szczególnie latem(miękki, topniejący asfalt)
tragedia po prostu, poza grindboxem, funboxem i kilkoma railami to nic nie było...

Nie jeżdżę, już prawie 6 lat... ale znowu mi się zachciało i czekam na wiosnę, coby sobie kupić deseczkę :)
w październiku prawdopodobnie będę studiował w Poznaniu, więc o miejscówki będzie łatwiej :)

ODPOWIEDZ