Skoki narciarskie

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Zuru
Kontakt:

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Zuru »

Po dwóch zakopiańskich konkursach można powiedzieć, ze plan został wykonany nadspodziewanie dobrze - wczoraj zwyciężył Stoch, można było przewidzieć, ale prawdziwą rewelacją jest występ Zniszczoła. 17-latek, debiutant w Pucharze Świata, a zajmuje miejsca o których pomarzyć mogli inni skoczkowie polscy (wyłączając Małysza i Stocha). Brawo, brawo i jeszcze raz brawo :)

Mam nadzieję, że "coś" z chłopaka wyrośnie i że nie będzie to jednorazowy sukces

siema
Kontakt:

Post autor: siema »

póki co Stoch 4 Kot 5 i pozostalych dwóch lokat nie znam po 1 rundzie w dzisiejszym ostatnim turnieju czterech skoczni

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

Ale pech Stocha :( Polak o włos o podium zarówno w turnieju czterech skoczni jak i w konkursie z Bischos.... szkoda, ale nasz fan LFC sb odbije w Mistrzostwach Świata. Prawda Kamil?

Awatar użytkownika
Burqman

Post autor: Burqman »

zoltoczerwony pisze:Ale pech Stocha :( Polak o włos o podium zarówno w turnieju czterech skoczni jak i w konkursie z Bischos.... szkoda, ale nasz fan LFC sb odbije w Mistrzostwach Świata. Prawda Kamil?
Stoch jest fanem LFC ?
Obrazek
Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca. - Steven Gerrard

KosaLFC

Post autor: KosaLFC »

Burqman pisze:
zoltoczerwony pisze:Ale pech Stocha :( Polak o włos o podium zarówno w turnieju czterech skoczni jak i w konkursie z Bischos.... szkoda, ale nasz fan LFC sb odbije w Mistrzostwach Świata. Prawda Kamil?
Stoch jest fanem LFC ?
tak;)

Awatar użytkownika
Thisu9
Kontakt:

Post autor: Thisu9 »

Burqman pisze:
Stoch jest fanem LFC ?

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 6023_n.jpg
Obrazek

"Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu"

miloLFC

Post autor: miloLFC »

wątpie że odbije bo to co robią sędziowie to parodia;/

Awatar użytkownika
Qemists

Post autor: Qemists »

Ciekaw jestem, jak zaprezentuje się dzisiaj cała kadra polskich skoczków w Zakopanem. Nie oszukując się, liczę na medal, bo jest szansa. Co ważniejsze może o niego zawalczyć nie tylko Kamil, ale też Maciek Kot. Ciekaw jestem też występu Murańki. Reszta naszych skoczków jeśli uplasuje sie w drugiej dziesiątce to mogą być zadowoleni.

Zobaczymy też, jak będzie wyglądał powrót "Maski"
Unia Tarnów&Liverpool Football Club supporter.

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Muarńka to raczej kwalifikacji nie przebrnie nawet. Słabiutki skok.
Obrazek

Awatar użytkownika
dakid15

Post autor: dakid15 »

No to mamy mistrza świata! :) Fan Liverpool'u Kamil Stoch dokonał tego!!! :D

grunwald

Post autor: grunwald »

dakid15 pisze:No to mamy mistrza świata! :) Fan Liverpool'u Kamil Stoch dokonał tego!!! :D
ciekawe czy oficjalka jebnie newsem.
Jurgen ufam Tobie.

Khazim

Post autor: Khazim »

Dawno nie oglądany obrazek. Brawo Kamil! :)
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

Ktoś nie wierzył? Perfekcyjny występ Stocha, naprawdę nic dodać nic ująć, to nie było zwycięstwo z rangi tych "fartownych".

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Liczyłem na medal Stocha na tych mistrzostwach, ale prędzej upatrywałem go na normalnej skoczni - tam się nie udało, ale dziś rzeczywiście, Kamil zdeklasował rywali. Mam nadzieję, że ten sukces doda mu skrzydeł :)

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Taka ciekawostka dotycząca legendy skoków, Svena Hannawalda.

http://ofsajd.onet.pl/faceci/dramatyczn ... alda/nscms

"Niemiecki skoczek narciarski przez lata walczył z anoreksją i depresją. Teraz po raz pierwszy od czasu swojego upadku opowiedział szczegółowo o tym, co się z nim działo i jak długo próbował wrócić do normalnego życia przy pomocy terapeuty.

- Byłem wrakiem człowieka. Czułem totalny niepokój i nie miałem pojęcia, dlaczego. Czasem w nocy chodziłem po schodach, w górę i w dół, w górę i w dół. Wiedziałem, że długo tak nie pożyję – czytamy w "Der Spiegel"."

W artykule był wpis, że "wielu Polaków źle mu życzyło" ze względu na Adama. Czy tylko ja Svena darzyłem sympatią sportową?

ODPOWIEDZ