Skoki narciarskie

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Skoki narciarskie

Post autor: Daniel »

W zwi¹zku z dzisiejsz¹ inauguracj¹ pucharu œwiata w skokach narciarskich zakladam temat dotycz¹cy wlaœne tej dyscypliny.
Dzisiejszy konkurs w Kusamo polscu kibice nie mogš zaliczyc do udanych.
Nasza nadzieja, czyli Adam Malysz zajšl dopiero 19 lokate.
Pierwsza trojka wyglšdala nastepujšco:
1.Janne Ahonen (FIN)
2.Aleksander Herr (NIE)
3.Martin Hoellwarth (AUS)

Jane Ahonen wygral w pieknym stylu, widac, ze w MÂS i w obronie pucharu œwiata bedzie liczyl sie najbardziej.

Nie bylo jakiœ wielkich niespodzianek, czolowka z poprzedniego sezonu skacze na miare oczekiwan, a sam konkurs nie stal na bardzo wysokim poziomie. Duz¹ role odegral rowniez wiatr, ktory jednym dopisywal, a drugim przeszkadzal.

Piszcie o swoich dalszych wrazeniach, bo wkoncu jest to bardzo popularna dyscyplina w Polsce, mimo nienajlepszych wynikow Adama w poprzednim i na poczštku obecnego sezonu.
Miejmy nadzieje, ze skoczek z Wisly jutro odegra sie na rywalach i zajmie miejsce na podium.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

czorny150
Kontakt:

Post autor: czorny150 »

Malysz d*py dal.Ahonen Show...

No dzisiejsze zawodny nie byly emocjonujšce, a szczegolnie druga polowa po jeszcze bardziej obnizeniu rozbiegu.Czyli z 6-stej belki bodajze na 5-ištš :wink: Mam nadzije, ze nie wprowadzilem nikogo w blad.No poza tym wiadomo hehe :wink: Guzik wiadomo...No zobaczymy co bedzie dalej.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Ahonen dzisiaj pokazal wielk¹ œwiatow¹ klase. Od pocz¹tku sezonu jest w znakomitej dyspozycji. Wydawalo sie, ze Adam przelozy dyspozycje z letniego GP na zimowe skoki. W klasyfikacjach nie bylo Âzle bo 5 miejsce. W konkursie glownym coœ jednak sie zepsulo. Mam nadzieje, ze niedzielne zawody bed¹ dla "ambasadora Wisly" bardziej pomyœlne. O reszcie Polakow nie mam zamiaru sie nawet wypowiadac, bo same przeklenstwa sie nasuwaj¹. Jednak przeciez to zadna nowoœc. U Nas to Malysz i.......dlugo dlugo nic...Jedno jest pewne. To co zrobil Adam w swej karierze na zawsze pozostanie w Naszych sercach i nic Nam tego nie zabierze

Pozdrawiam

Reggie
Kontakt:

Post autor: Reggie »

Malysz naprawde sie moim zdaniem wypalil. Przykre, ale prawdziwe. Nie mozna tyle lat byc w najwyzszej formie. Mysle, jednak, ze w tej czolowej 15-tce Pucharu ÂSwiata Nasz skoczek bedzie spokojnie. Bynajmniej nie przynosi wstydu jak reszta gwiazdorow polskiego pochodzenia
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

Jakkolwiek by Malysz nie skakal to i tak dokonal bardzo, bardzo duzo i ja go nigdy nie zapomne.Reszty skoczkow Polskich nie skomentuje bo zapomnialem jak sie nazywajš :lol: A propo ale bym sobie skoki pooglšdal :cry:
Obrazek

czorny150
Kontakt:

Eh...I Malysz znow dupy dal.Kurde...Troche zazdroœc mnie bierze jak widze skoki Ahonena, i pomyslec ze tak kiedys nasz Adaœ wspaniale skakal...No ale mam nadzieje, ze na koniec sezonu Malysz bedzie przynajmniej w pierwszej pi¹tce.

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

No w drugim konkursie w Kuusamo mozna powiedziec byla powtorka z soboty. Malysz znowu 19....a wygral niezawodny jak narazie Ahonen.
Byc moze nasz najlepszy skoczek poprostu nie lubi tej skoczni, dlatego nie przekreœlam Malysza w walce o krysztalow¹ kule. Letnie skoki pokazuj¹, ze Malysz jeszcze potrafi skakac tylko musi zlapac odpowiedni rytm.
Reszta skoczkow to wiadomo...lipa. Z Rutkowskiego mialabyc niby wielka gwiazda skokow, ale jak narazie to tylko przedwczesne zalozenia.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

fanka
Kontakt:

Post autor: fanka »

Mam nadzieje, ze slaba dyspozycja Adama jest spowodowana tylko i wyl¹cznie brakiem skokow na œniegu. Myœle, ze ze skoku na skok bedzie lepiej i Adaœ pokaze na co go stac. Jestem calym sercem z nim i czekam na blysk formy, aby znow wszyscy mowili tylko o nim. Ahonen co prawda aktualnie chyba jest nie do przeœcigniecia, a raczej przeskoczenia, no ale to dopiero pierwsze skoki i wszystko sie jeszcze moze zmienic.
Lec Adam, lec...
Nie sztuką jest być z drużyną kiedy cały czas wygrywa. Sztuką jest być z nią gdy nadejdą gorsze chwile....

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

We wczorajszych eliminacjach Adam spisal sie bardzo dobrze, zaj¹l czwarte miejsce z odlegloœci¹ 130,5m.
Pozostali Polacy nie zdolali nawet zakwalifikowac sie do konkursu.
Dzisiaj pierwszy konkurs w Trondheim, oczywicie faworytem jest Fin Jane Ahonen, ale nie wolno zapominac tez o takich skoczkach jak Hoellwarth, Morgenstern, Hautameki.
W kwalifikacjach zaskoczyla mnie 2 pozycja Norwega, Daniela Forfanga.
Widac, ze Norwegowie chcš zdobyc wiecej tytulow niz w ubieglym sezonie.
Miejmy nadzieje, ze ten dobry wynik z kwalifikacji nasz Adam przeniesie na wlaœciwy konkurs i zajmie miesce na podium.

POZDRO.
Proud to be RED.

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Wczoraj w Trondheim juz po raz trzeci w tym sezonie wygral Fin Jane Ahonen i jak narazie nikt nie moze nawišzac z nich rownowaznej walki.
Drugi byl nieoczekiwanie Czech Jakub Janda, a trzeci Austraik Andreas Widhoelzl.
Adam Malysz poprawil sie troche w porownaniu z pierwszymi konkursami i ostatecznie zajšl 15 lokate.
Szkoda troche Adama, no ale wiecznie skakal nie bedzie :cry:

POZDRO.
Proud to be RED.

czorny150
Kontakt:

Dziœ kolejne zawody PÂS.W konkursie jak wiemy wystartuje dwoch polakow, a mianowicie: Adam Malysz(jak zwykle :) ) i to moze byc malym zaskoczeniem Robert Mateja.W pi¹tkowej kwalifikacji Malysz skoczyl na odlegloœc 135,0 m i zaj¹l osme miejsce, natomiast Mateja osi¹gn¹l 123,0 m i uplasowal sie na 36. pozycji.A najdalej skoczyl oczywiscie Fin Jane Ahonen.Natomiast wogole skoki odbeda sie w Harrachovie o godz.13:35 dziœ.A jutro o ktorej to nie wiem :wink:

No zobaczymy co zrobiš nasze polskie "orly :wink: "

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Belaiza
Kontakt:

Post autor: Belaiza »

Jutro tez skaczš o 13:35.
Adam nadal jest wielki to ze nie jet pierwszy ... ale jest wielkim sportowcem, a nie terminatorem. denerwuja mnie gadki w stylu "...o to juz nie ten sam Malysz" oczywiscie ze nie. Kazdy sie zmienia zwlaszcza fizycznie (poprostu sie starzejemy) :wink:
Problem polskich skokow to nie Adam m ale zaplecze i brak nastepcow.
Trzymam kciuki za Malysza dziœ i jutro i do konca sezonu. Jade tez na PÂS w Zakopanem i bede zdzierala gardlo kibicuj¹c skoczkom.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

No brawo Panie Adamie za zwyciestwo w Harrachovie. Kto jak kto, ale ja w Malysza wierzylem, mimo jego niepowodzen z poczštku sezonu. Mam nadzieje, ze niedzielnym konkursie Adam poleci rownie daleko i bedzie przynajmniej na podium.

Rekord skoczni pobity 8)

Gon Ahonena Polski Orle :!: :)

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

To jest wlaœnie caly Adam. Wczorajszy dzien byl wyj¹tkowo przejeb***, przegrana LFC i sie jeszcze jakiejœ choroby nabawilem :roll: :? . Przynajmniej Malysz poprawil mi humor. mam nadzieje, ze i dzisiaj Polak pojdzie za ciosem. Lec, Adam lec :!: :!: :!:
Proud to be RED.

czorny150
Kontakt:

Adaœ wielkie Brava za wczoraj!Szkoda ze dzisiaj poszlo gorzej ale naprawde znow uwierzylem ze ty jeszcze potrafisz pieknie skakac!Jakub Janda dzis byl blisko zwyciestwa, szkoda ze mu sie nie udalo bo naprawde lubie chlopaka :wink: a on potrafi skakac.Adas jeszcze raz wielkie brava ze niepozwoliles Ahonenowi trafic do historii wygrywajac 5 razy z rzedu.Mateii duzo nie zabraklo do skakania w drugiej serii ale cooz...Zdarza sie, mam andzieje ze wkoncu polscy skoczkowie zaczn¹ skakac jak nalezy!

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ