Snooker

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Re: Snooker

Post autor: arvedui »

Trzeba umieć docenić walory gry taktycznej ;) Nie tylko agresywnej, ofensywnej.
Awatar użytkownika
arox71
Kontakt:

Post autor: arox71 »

docenić tak, ale kibicować takiej grze się nie da. Chyba, że ktoś jest lunatykiem. Finał mi od razu się skojarzył z G.Dottem z przed kilku lat... co zrobić, żeby nie przegrać...
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Co za półfinał w wykonaniu czarodzieja O'Sullivana i pragmatyka Selby'ego!
Ronnie przegrywał już 14:16 a w 30 frejmie grał już "na wariata" ale powrócił w wielkim stylu w 3 ostatnich partiach.

Teraz mam nadzieję,że zostanie po raz 6 Mistrzem Świata aby w niedalekiej przyszłości zdobyć 7 tytuł i dołączyć w końcu do legendarnego Hendry'ego.

Ronnie to jest genialny artysta-dla mnie najlepszy w historii tej gry :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Ostatni brejk, dzięki pomyłce Rakiety był niesamowicie emocjonujący. Przeciwnie do jednostronnego meczu Bayernu.
Snooker, który wyszedł Ronniemu i sprowokował Marka do błędu to był kosmos. Połączenie umiejętności i szczęścia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Dwa historyczne półfinały. 17-16 w obu meczach się jeszcze nie zdarzyło. Odpadł obrońca tytułu Trump rundę wcześniej co tylko dodało smaczku turniejowi. Kyren Wilson również miał sporo szczęścia w swoim pojedynku, Ronnie zagrał w ostatniej sesji po profesorsku. Pewnie wszedł w breaki i nie popełniał aż tylu błędów co wcześniej. Bardzo się cieszę z jego udziału w finale, bo bardzo fajnie się patrzy na jego grę.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Koniec wieńczy dzieło!
Ronnie po raz 6 Mistrzem Świata.
Teraz geniusz snookera musi moim zdaniem mieć ogromną motywację aby zdobyć jeszcze ten 7 tytuł.
Trzymam za to mocno kciuki.
Gratulacje Ronnie :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
Wrubel84

Mecz Bayern Barcelona przeniesiony na snookerowy stół. Ronnie jak taran przeszedł Kyrena, który popełnił mnóstwo błędów, a starszy z Anglików wykorzystał to z premedytacją. Wielki Ronnie wrócił do wielkiego snookera.
pozorant

Post autor: pozorant »

Kłaniam się Użytkownikom. Postanowiłem trochę odświeżyć temat w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Komu kibicujecie? Jakich macie ulubionych snookerzystów i dlaczego? Kogo uważacie za faworyta do tytułu w tym roku?
W moim przypadku trzymam kciuki za Stefanka Maguire'a, który ujął mnie swoim profesjonalizmem na turniejach w Gdyni (kto jeszcze pamięta te prehistoryczne czasy?), kiedy jako jeden z nielicznych pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Poza tym z wywiadów z nim wydaje się gościem z dużym dystansem do siebie.
Co do faworytów, to trochę przekornie postawię na australijskiego Pudla. Generalnie jeżeli nie Stefanek, to każdy, byle nie Marek Slowby, bo do tego nudziarza (choć doceniam jego klasę sportową) nie jestem w stanie się za nic w świecie przekonać.
August

Post autor: August »

Dla mnie zawsze faworytem jest Ronnio O Sullivan. Przez wiele lat z wielka przyjemnością oglądam jego grę. Owszem jest nieobliczalny ale faktem jest że większość rekordów należy do niego Same sześć tytułów mistrza Świata to nie wszystko Chodzi jeszcze o styl w jakim te i wiele innych sukcesów odnosił. Ilość tytułów MŚ to ostatni rekord z tych poważnych do którego dąży, chodzi o 1 tytuł . Ale i tak od dawna jest uznawany za najlepszego w historii. W pełni podzielam tą opinię. A jakich Wy macie ulubieńców?
Awatar użytkownika
Wrubel84

Moim ulubionym snookerzystą jest również Ronnie. Nie zawsze gra świetnie i bezbłędnie, ale właśnie to w nim lubie. Jest nieobliczalny. Gra z pasją, ma zdecydowane uderzenia, fajnie sie patrzy na jego grę. Co innego Judd Trump. Nr 1 światowego rankingu, spokojny, ale jego gra jest jakby pozbawiona charyzmy i uroku. Nie mówiąc już o wiecznie znudzonym, smutnym Marku Selbym. Gra świetnie, ale jego styl jest pozbawiony frajdy z gry.
ODPOWIEDZ