Czarny sport

Tutaj możemy się wypowiadać o innych sportowych dyscyplinach takich jak chociażby koszykówka, siatkówka czy skoki narciarskie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ralf088

Re: Czarny sport

Post autor: Ralf088 »

A tutaj coś cisza. Mamy aktualnie DPŚ, i Polacy w czwartek pojadą w Barażu. W Finale już wystąpią Dania, Australia i Szwecja, a o ostatnie miejsce oprócz Polaków będą się też bić: Wielka Brytania, USA, Rosja. Gdyby nie fatalna w skutkach kontuzja Jarka Hampela (złamanie kości udowej z krwotokiem - sezon już ma praktycznie z głowy) to byśmy spokojnie awansowali, bo idotyczny regulamin nie pozwalał na zastąpienie zawodnika kontuzjowanego - zawodnikiem rezerwowym. No ale nic na to nie poradzimy, mamy bardzo młody skład (Przemek Pawlicki - 91r. , Piotrek Pawlicki - 94r. , Bartek Zmarzlik - 95r. i Krzysiek Buczkowski - 86r.) i myślę że powinniśmy awansować do finału w Vojens!:)

///////////////////////////////////

Faktycznie. Z rozpędu napisałem o Piotrku Pawlickim :D No Maciek to zawodnik GP więc od niego będziemy oczekiwać coś więcej ale zobaczymy :D
Ostatnio zmieniony 9 cze 2015, o 19:20 przez Ralf088, łącznie zmieniany 1 raz.

Esiu

Post autor: Esiu »

Po pierwsze to zamiast Pitera Pawlickiego jeździ Maciej Janowski. A co do naszych szans na awans, to dużo zależy od tego w jakim składzie pojawią się Ruscy. Jeżeli namówią Emila i Griszę to myślę, że oni będą głównym faworytem do wygrania barażu. Jeżeli pojadą w takim składzie jak w Gnieźnie to daję 60% Polakom a 40 % Anglikom i wtedy między tymi dwoma reprezentacjami powinna rozegrać się kwestia awansu.
#JaroTrzymajSię

kokodzambo

Post autor: kokodzambo »

Na Emila raczej nie masz szans, po ostatnim meczu we Wrocku i po jego ostatnich kraksach zapowiedział,że do niedzieli odpoczywa. Grigorij pojedzie. Angole oprócz Woffinden nie będą istnieli. Z Piotrkiem nie ma co ryzykować,po takim crashu odpoczynek jak najbardziej wskazany, sam się bulwersowałem co do decyzji Cieślaka o powołaniu Maćka zamiast Piotrka, ale wiadomo Rodgers ma Lovrena, Cieślak ma Magica :lol: .

PS Zmieńcie nazwę tematu na żużel :)
WE ARE LIVERPOOL TRALALAL WE'RE THE BEST FOOTBALL TEAM IN THE WORLD, YES WE ARE!!!

Obrazek

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

No i nasi żużlowcy awansują do finału. Tak jak się spodziewano, dzisiejsza walka o finał rozgrywała się między nami a Brytyjczykami. Na początku mieliśmy absolutną przewagę, bo mieliśmy te 4-5 pkt przewagi - jednak gdy jak Joker pojechał Tai Woffinden ( dzisiaj był nie do zatrzymania ) to był już remis i trochę nerwówki jednak nasi chłopcy pokazali że nie przypadkiem dominowali w dzisiejszych zawodach i udało się wygrać baraż. W finale będzie ciężko, faworytem na pewno będą Duńczycy, ale nasi mają lekką przewagę nad rywali, bo już ścigali się na tym torze i będą mogli odpowiednio dopasować swoje sprzęty (jeśli tor będzie podobny)

1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

W sobotę wielki finał!

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Tak jak Zmarzlik jeździ i walczy na torze to wspaniała reklama dla speedwaya.
Mam nadzieję,że obroni tytuł mistrza świata i zostanie
pierwszym Polakiem z dwoma takimi osiągnięciami :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

ODPOWIEDZ