Euro 2020

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Wrubel84

Re: Euro 2020

Post autor: Wrubel84 »

Włosi drugą połowę zagrali o wiele lepiej.

Btw. Chłopaki z Canal Plus sport komentują w studiu tv reżimowej ??
mazi

Post autor: mazi »

Tak, są na tak zwanym wypozyczeniu, swoją drogą chętnie obejrzę dzisiaj naszą dawną bramkarską nadzieje Dannego Warda. Szkoda, ze Wilson na ławce
TAK
Awatar użytkownika
FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Jak na razie ma ręce pełne roboty. Jak Walia dowiezie remis, będzie mogła mówić o sporym szczęściu.
Neco też na ławce.
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona
grypka

Post autor: grypka »

Jestem za Walią, jest kilku zawodników związanych teraz lub wcześniej z LFC, ale szkoda, że nie daje pograć Wilsonowi i Williamsowi.
grypka

Słabiutko, trener Walii chyba nie chce żeby LFC zarobiło Harrym W.
Bardzo ładnie Ward.
paranormalnY

Post autor: paranormalnY »

No to chyba koniec Euro...
Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Dramat !! Eriksen wracaj do życia !!

Edit: Christian miał atak serca, ale jest już "z nami".
Ostatnio zmieniony 12 cze 2021, o 19:24 przez Wrubel84, łącznie zmieniany 1 raz.
grypka

Sport to zdrowie.
Oby przeżył...
grzyb

Post autor: grzyb »

paranormalnY pisze: 12 cze 2021, o 18:51 No to chyba koniec Euro...
Niby czemu ?
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Mufi

Post autor: Mufi »

paranormalnY pisze: 12 cze 2021, o 18:51 No to chyba koniec Euro...
Koniec EURO xd Ty myślisz, że ta mafia zastopowałaby turniej nawet gdyby Eriksen tam zmarł ?
Anthermil

Post autor: Anthermil »

A czemu miałaby zastopować nawet w takim przypadku? Już nie przesadzajmy. Szkoda Eriksena i jego rodziny; oby wszystko było z nim ok i miał możliwość powrotu do piłki. Ale życie toczy się dalej. A takie przeżywanie czyjejś tragedii i lamentowanie na pokaz jest słabe, bo ludzie i tak po tygodniu mają na takie rzeczy wywalone.
ED77

Post autor: ED77 »

Anthermil pisze: 12 cze 2021, o 21:05 A czemu miałaby zastopować nawet w takim przypadku? Już nie przesadzajmy. Szkoda Eriksena i jego rodziny; oby wszystko było z nim ok i miał możliwość powrotu do piłki. Ale życie toczy się dalej. A takie przeżywanie czyjejś tragedii i lamentowanie na pokaz jest słabe, bo ludzie i tak po tygodniu mają na takie rzeczy wywalone.
Jak miałem naście lat też tak myślałem. W wieku lat 40+ priorytety się zmieniają. Są rzeczy ważniejsze niż piłka i czubek własnego nosa. Więc to twój post jest słaby. Ale takie rzeczy wracają.
ScouSToM
Redaktor

Post autor: ScouSToM »

rezygnacja z dokończenia meczu albo nawet przerwanie turnieju byłaby na pokaz>?? to wolę takie 'pokazówki' niż odwiezienie go z murawy i gramy dalej jak gdyby nigdy nic. Ktoś musi w końcu powiedzieć 'stop'.
Ciekawe kiedy to szaleństwo ze zwiększaniem ilości meczów w sezonie się skończy - jak ktoś naprawdę umrze? chociaż i wtedy mam wątpliwości - kasa z reklam, biletów i praw tv musi się zgadzać. Chwała Bogu, że dochodzi do siebie
Anthermil

Post autor: Anthermil »

Jeżeli okazałoby się, że Euro w połączeniu z intensywnym sezonem 20/21 stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia piłkarzy, to oczywiście turniej powinien zostać przerwany. Ale nie widzę powodu, żeby przerywać cały turniej z powodu tragedii jednego piłkarza.

Nie widzę też nic słabego w tym co napisałem powyżej. Dam wam przykład: M. Borek w czasie reanimacji mówił, że jest poruszony i nie wie czy będzie w stanie komentować dalej mecz, jeżeli ten będzie wznowiony. Odpalcie teraz TVP, chłopina się "pozbierać" nie może. O taką postawę mi chodzi. Większość z nas nie ma żadnego związku emocjonalnego z Eriksenem. Nawet jakby umarł (czego mu oczywiście nie życzę) po pewnym czasie byście o tym zwyczajnie zapomnieli, tak jak o wielu tragediach, które wydarzyły się na świecie.

A to, że zdrowie i życie jest ważniejsze niż rozrywka (dla kibiców) czy praca (dla piłkarzy) naprawdę nie trzeba mi tłumaczyć, bo to oczywistość.
dzemek

Post autor: dzemek »

Finlandia pokonuje Duńczyków 1:0, choć to Dania w pierwszej połowie do feralnego momentu z Eriksenem groźnie atakowała, miała więcej szans, w tym sam Eriksen. Jak dla mnie Hradecky wygrał im ten mecz, w pierwszej połowie bardzo pewny + obroniony rzut karny. Zobaczymy czy Finowie poradzą sobie z Rosją czy Belgią w następnych spotkaniach.
ODPOWIEDZ