Euro 2020

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Mufi

Re: Euro 2020

Post autor: Mufi »

U nas pełnił takie "fikcje", że od meczu z Barca w 2019 był hamulcowym środka pola.
kamilllll

Post autor: kamilllll »

FanatykLfc2011 pisze: 13 cze 2021, o 20:43
Mocno idziesz, dla mnie Philips dzisiaj MOTM, bardzo chętnie bym chciał go oglądać w naszej koszulce od nowego sezonu, zreszta w Leeds jest bardzo wyróżniającą się postacią i kwestią czasu jest transfer do większego klubu.
Możesz się dziwić ale ja również uważam ze Anglicy maja potencjał na zwycięstwo w Euro, co do Grealisha, nie obecnego nawet na ławce Sancho czy Chilwella, przyjdzie na nich czas w odpowiedniej fazie rozgrywek, Anglicy czują się tak mocni że na Chorwatów stosują rotację bo zapewne po fazie grupowej, Sterling, Mings, Trippier czy Walker nie będą wychodzić w pierwszym składzie, takie zachowanie o czymś świadczy, mianowicie o pewności siebie i zwycięskim mentalu. Z całą odpowiedzialnością jestem w stanie stwierdzić ze Anglia to drużyna gotowa zrobić to Euro
Ciekawa teza, bo jak zajrzy się na Twittera czy YT to w Anglii raczej obwinia się trenera o kurczowe trzymanie sie zawodników, którzy go nie zawiedli w przeszłości i nie branie pod uwagę formy
raczej stad Tripier na LB, mimo zabrania dwóch lewych obrońców w formie wolał zagrać zawodnikiem prawonoznym, nie z pewności siebie, a wręcz przeciwnie, to miał być mecz o 1 miejsce w grupie z druzyna, która wywalila ich z poprzedniego turnieju, postawił na tego któremu najbardziej ufa w defensywie.
Obawiam się, że nic nie wygrają, bo koleś nie ma jaj, dlatego Trent był u niego podstawowym obrońcą, dlatego gra szterling, picford i tripier a koleś tylko czeka żeby Hendo i najdrozszy CB na świecie byli fit.
grzyb

Post autor: grzyb »

Mufi pisze: 13 cze 2021, o 23:16 U nas pełnił takie "fikcje", że od meczu z Barca w 2019 był hamulcowym środka pola.
Ty baranie on grał za Firminio na szpicy w pierwszym meczu w drugim strzelił dwie bramki. Oszczędź nam już tych twoich wypocin na tym forum.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
Smuggler7

Post autor: Smuggler7 »

grzyb pisze: 13 cze 2021, o 16:08 Trzymasz poziom ja komentatorzy na TVP. Jedyna ławka z jakiej wstanie TAA to ta w parku ponieważ go nawet nie ma na mistrzostwach.
Sorry, od tego gorąca chyba coś mi się przegrzało, bo pisząc wczorajszego posta zupełnie zapomniałem, że Trent z kontuzją. Masakra! Widocznie mój mózg tego nie akceptuje widząc grę Walkera! A za porównanie do komentatorów na TVP nie dziękuję, ponieważ bardzo rzadko oglądam mecze z Polskim komentarzem, więc nie wiem jakie babole tam strzelają. ;)

No nic, zobaczymy jak sobie w dzisiejszym meczu poradzi Milik w parze z Lewandowskim. :P

Radbug pisze: 13 cze 2021, o 18:24 Smuggler, czy ty nie jesteś przypadkiem tym znanym trollem z Meczyków, że i tutaj takie bzdury wypisujesz?
Nie, nie jestem. Sam fakt, że Ci odpowiadam powinien o tym świadczyć. :wink: Nie czytam i nie mam konta na tym portalu.

I zanim zaczniesz sugerować, że ktoś jest trollem, bo akurat popełnił błąd w swojej wypowiedzi, to może wejdź sobie w historię poprzednich postów, poczytaj i wtedy oceń. Myślę, że raczej konstruktywnie się wypowiadałem swego czasu, jak byłem bardziej aktywny i bez jakichś wpadek, jak wczoraj. Pozdro.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

I dzisiaj na areny EURO wkraczaja nasi.
Zobaczymy czy zaprezentuja sie jak prawdziwe orly czy tez bedzie to "Orla cien" jak spiewa Varius Manx.

Moim zdaniem wygrana zapewni nam tylko wysmienity wystep w ofensywie poniewaz eksperymenty Soiusy w defensywie,brak jej zgrania nie wroza niczego dobrego i pewnie co najmniej jednego gola stracimy.
Lecz aby gra z przodu przynosila efekty to Lewy nie moze biegac po pilke na nasza polowe,cofac sie do srodkowej strefy gdyz w ten sposob ulatwi zadanie Slowakom.Oni jak Islandczycy w sparingu(z tego co na ten temat czytalem) nie beda pewnie przebierac w srodkach i akcje naszego kapitana beda kasowane w zarodku i to czesto za cene faulu.
Gracz Bayernu musi byc obslugiwany przez nasza II linie-przede wszystkim Zielinskiego-bo gdy bedzie mial juz pilke w poblizu badz w polu karnym to bedzie juz wiedzial co z nia zrobic.
Wiem! plan prosty niby ale trudny do wykonania ale bez wykorzystania atutow Lewandowskiego nie mamy szans na sukces.
I bardzo jestem ciekaw czy gracz Napoli wreszcie okaze sie pilkarzem "z jajami" czy tez enty raz w reprezentacji bedzie biegal po murawie z mina zmoczonego pudla?

Moj typ:wymeczone 2:1 dla nas :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Smuggler7 pisze: 14 cze 2021, o 09:03
No nic, zobaczymy jak sobie w dzisiejszym meczu poradzi Milik w parze z Lewandowskim. :P
Chciałeś napisać Lewandowski ze Świerczokiem 🙂
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?
Nero

Post autor: Nero »

Też radze sobie poczytać chociaż 10 ostatnich postów użytkownika zanim zacznie się kogoś oceniać. Nie ma tu na forum osoby która nie palnełab y żadnej głupoty chociaż raz :P Szmugler to akurat jeden z inteligentniejszych użytkowników tego forum. Do dziś pamiętam jego trafne posty, szczególnie z sezonu 18/19.

Co do meczu Polaków to sam nie wiem czego się spodziewać. Sousa miał za mało czasu. Jakies taktyki 343 mi nie pasują do nas. Proste 442, ogarnięcie obrony i kontry. Tylko tak można coś osiągnąć z zespołem na naszym poziomie. Ale zobaczymy. Mądrzejsi będziemy dziś po 20.
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

Ja krótko i optymistycznie, 2:0 z pełną kontrolą nad spotkaniem. MOTM Świerczok
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

Wszystko zależy, z jakim nastawieniem podejdziemy do meczu, jeśli nie zlekceważymy Słowaków to powinno być OK, bo zespół mimo wszystko mamy znacznie mocniejszy. Chociaż o Węgrach można było to samo powiedzieć.
Gorzej, jeśli mentalnie powtórzymy rok 2002 lub 2018 na zasadzie "no to na początek pukniemy tych Słowaków ze 3:0".
Smuggler7

Post autor: Smuggler7 »

BadBoy1920h pisze: 14 cze 2021, o 12:53
Smuggler7 pisze: 14 cze 2021, o 09:03 No nic, zobaczymy jak sobie w dzisiejszym meczu poradzi Milik w parze z Lewandowskim. :P
Chciałeś napisać Lewandowski ze Świerczokiem 🙂
Nie, chciałem powiedzieć to, co powiedziałem, bo to był żart oczywiście. :)

Nie wiem dlaczego nagle od weekendu z niecierpliwością czekam na mecz Polaków (też tak macie?), a jeszcze tydzień temu w ogóle nie czułem żadnego klimatu Euro. Nie miałem i staram się nie mieć żadnych oczekiwań względem naszej reprezentacji. Mimo wszystko jakaś część mnie zawsze im kibicuje na turniejach i w kwalifikacjach i cieszy się, że gramy na tym cholernym Euro. Lepsze baty w 3 meczach, niż jakbyśmy mieli w ogóle nie grać i nie wyciągać wniosków po błędach, bo uczyć się gdzieś trzeba. ;) A tak poważnie, to dzisiaj tylko zwycięstwo! Niech w następny weekend z Hiszpanią jeszcze będą jakieś emocje - jak w 2016 w meczu z Niemcami.
Sneyku

Post autor: Sneyku »

Czyli standardowo: Mecz o punkty, mecz o wszystko i mecz o honor.
Tindr

Post autor: Tindr »

Tym razem będzie trochę inaczej bo mecze 2 i 3 to będą już mecze o honor....
Hell is empty and all the devils are here...
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Klaun na bramce,bezmyślny pan w futrze oraz kopacz/mem z Napoli!
Ot reprezentanci Polski niegodni tego miana.

2:1 było jak typowałem :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Szkoda tylko kursu na Słowację, 4,80 spokojnie można było zagrać
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

ynwa19 pisze: 14 cze 2021, o 20:34 Klaun na bramce,bezmyślny pan w futrze oraz kopacz/mem z Napoli!
Ot reprezentanci Polski niegodni tego miana.

2:1 było jak typowałem :P
Zielu najlepszy na boisku w naszej reprezentacji, pożal się Boże to ten niby najlepszy piłkarz na świcie a mianowicie Lewandowski, Messi czy Ronaldo potrafią swoje reprezentacje wziąć na barki i pociągnąć kiedy nie idzie, Robert nie istniał dzisiaj, również dobrze mogło by go nie być na boisku i nie widać by było roznicy, wracając do Zielińskiego, ten chłopak jest zbyt inteligenty i szybki pod względem myślenia, nie tej kaliber koledzy.
Szkoda tylko ze tak rzadko potrafi zagrać inaczej niż zwykle, czyli przeciętnie
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
ODPOWIEDZ