Euro 2020

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
bugi

Re: Euro 2020

Post autor: bugi »

Messi bierze reprezentację na barki? XDDDDD
Lewy nie ma z kim grać i to jest fakt, jak się ma patałachów do gry to się nie dziwię, że jest odcięty od podań
Obrazek
FanatykLfc2011

Post autor: FanatykLfc2011 »

bugi pisze: 14 cze 2021, o 22:07 Messi bierze reprezentację na barki? XDDDDD
Lewy nie ma z kim grać i to jest fakt, jak się ma patałachów do gry to się nie dziwię, że jest odcięty od podań
Ty pewnie z automatu pomyślałeś o sukcesach. Tutaj mowa o zrobieniu czegoś więcej kiedy drużyna chce ale nie może z różnych względów, czy to umiejętności, czy źle dobranej taktyki.
On dzisiaj nie istniał, nie zaznaczył w żaden pozytywny sposób swojego udziału w spotkaniu, a chyba od zawodnika tego pokroju, kapitana drużyny, utytułowanego i szanowanego jako piłkarz w świecie futbolu można wymagać czegoś więcej, a tu nie było kompletnie nic, na plus jedynie Zieliński i nikt więcej
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
bugi

Przecież jak drużynie nie idzie to Messi jedyne co robi to opuszcza głowę i człapie po boisku , o czym Ty piszesz?
Gorszego przykładu niż Messi już się nie dało tutaj podać.
Obrazek
Anthermil

Post autor: Anthermil »

Nom MVP Mistrzostw Świata i Copa America. Co tu dużo mówić, gorzej być nie mogło.
ManiacK

Post autor: ManiacK »

Jak mnie ten Pedri się podoba. 18 lat, a gość co cały mecz ciągnie grę Hiszpanów środkiem, świetne piłki za obrońców rzuca.
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

bugi pisze: 14 cze 2021, o 22:52 Przecież jak drużynie nie idzie to Messi jedyne co robi to opuszcza głowę i człapie po boisku , o czym Ty piszesz?
Gorszego przykładu niż Messi już się nie dało tutaj podać.
Messi zaciągnął Argentynę do finału MŚ2014. Gdyby nie on to Argentyńczycy może nawet z grupy by nie wyszli.
Faktycznie Lewandowski w ważnych momentach gaśnie. W kadrze w finałach MŚ i ME strzelil chyba ledwie jedengo gola w 2012r. W Bayernie w LM w meczach typu 1/4 czy 1/2 finału też bez goli. Dlatego uważam, że znacznie lepszą '9' jest np. Benzema, mimo iż ogólnie mniej strzela.
Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

A juz nie ma nic smieszniejszego niz tytulowanie Lewandowskiego 'najlepszym pilkarzem swiata' jak to sie czesto zdarzalo takiemu np. Borkowi, szczegolnie w zeszlym sezonie :lol:
bugi

Jeśli chłop który co chwile sie obraża, rezygnuje z kadry, wraca, gada że znowu rezygnuje, potem jednak nie rezygnuje jest przykładem do naśladowania to spoko :)
a tym MVP to został po tym turnieju w którym zmarnował karnego, w serii jedenastek które potem między innymi przez jego pudło Argentyna przegrała??
Obrazek
Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

bugi pisze: 15 cze 2021, o 00:57 Jeśli chłop który co chwile sie obraża, rezygnuje z kadry, wraca, gada że znowu rezygnuje, potem jednak nie rezygnuje jest przykładem do naśladowania to spoko :)
a tym MVP to został po tym turnieju w którym zmarnował karnego, w serii jedenastek które potem między innymi przez jego pudło Argentyna przegrała??
Pamietam, ze jednym z argumentow za rezygnacja z kadry bylo m.in. to, ze wszyscy licza, ze Messi cos zrobi. I tak od 10 lat. Takze mozna byc zmeczonym. Plus moze odejscie by bylo sygnalem dla reszty kadry, ze trzeba wziac sie do roboty a nie tylko czekac na jakas magie Messiego.
MG75 pisze: 14 cze 2021, o 23:10
bugi pisze: 14 cze 2021, o 22:52(...)
Messi zaciągnął Argentynę do finału MŚ2014. Gdyby nie on to Argentyńczycy może nawet z grupy by nie wyszli.
Faktycznie Lewandowski w ważnych momentach gaśnie. W kadrze w finałach MŚ i ME strzelil chyba ledwie jedengo gola w 2012r. W Bayernie w LM w meczach typu 1/4 czy 1/2 finału też bez goli. Dlatego uważam, że znacznie lepszą '9' jest np. Benzema, mimo iż ogólnie mniej strzela.
Lewandowski to nie ten kaliber pilkarza, on jest typem zawodnika, na ktorego musi pracowac cala druzyna, wtedy mu wychodzi. 'Najlepszy pilkarz swiata' :lol:
mkb22

Post autor: mkb22 »

bugi pisze: 15 cze 2021, o 00:57 Jeśli chłop który co chwile sie obraża, rezygnuje z kadry, wraca, gada że znowu rezygnuje, potem jednak nie rezygnuje jest przykładem do naśladowania to spoko :)
No tylko że bez Messiego to Argentyna nie miałaby zadnych szans żeby wtedy do tego finału dojść, obarczanie Messiego winą za tamten finał to ten sam poziom co obarczanie winą Gerrarda za brak mistrzostwa bo sie poślizgnął
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

KOMPROMITACJA!!!

W sporcie porazka jest oczywiscie codziennoscia ale jezeli juz to nie moze byc ona wstydliwa.
Ten zlepek kopaczy(bo pilkarzami trudno ich nazwac)wyczerpal definitywnie moja cierpliwosc i to prawie po pol wieku kibicowania reprezentacji.Miarka,ktora juz po Rosji byla prawie pelna,ostatecznie sie przebrala.
Jak widze ta klike (nie) Szczesnego z jego kuplem Krycha to mam juz odruch wymiotny.Pierwszy to czlowiek pech a drugi bezmyslny drwal-obaj powinni zostac natychmiast wyrzuceni z kadry.
Potem ten alibi kopacz Zielu-czy on kiedykolwiek dal cos tej druzynie?Jeden z przedmowcow pisze o jego inteligencji,mniemam ze to zart.
Klich po raz kolejny kompletnie zagubiony a i Lewy nie zrobil w zasadzie nic aby odmienic losy spotkania.

Lecz calkowitym nieporozumieniem to byla nasza "defensywa".Ja przez 90 minut nie dowiedzialem sie czy przy stalych fragmentach gry kryjemy kazdy swego badz strefa albo hybryda obydwu systemow-tam nie bylo w ogole zadnych schematow!
Nie ma sie jednak co dziwic kiedy "trener z lapanki" w szostym kolejnym spotkaniu gra innym zestawem z tylu.
To zakrawa wrecz o sabotaz.
Postawa przy drugim golu to juz w ogole szczyt nieudolnosci.

Slowacy mieli nas dokladnie rozpracowanych,wiedzieli ze musza grac po skrzydlach a wtedy jakies gole padna.Ponadto chyba kazdy z nich posiada lepsza technike,myslal na boisku w przeciwienstwie do naszych.
Dlatego po EURO trzeba by radykalnych zmian ale nie mam zludzen ze tak bedzie bo "ryszawy" z PZPN to beton.

A pozostajac przy turnieju to scenariusz wydaje mi sie banalnie prosty:Szwedzi pokonuja Slowakow i maja 4 pkt a Hiszpania spusci nam lanie i tez bedzie miala 4 oczka.A ze w razie czego decyduje bezposredni bilans to i naszych poludniowych sasiadow nie przeskoczymy a wiec w sobote o godzinie 23 bedzie "adieu".
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Spoiler:
ynwa19 pisze: 8 cze 2021, o 14:31 A co do naszych.W tym stuleciu to nasz 7 duzy turniej.5 razy nie wygrywalismy na takowym w pierwszym starciu i odpadalismy po fazie grupowej.Ten jeden pozytywny wyjatek to naturalnie rok 2016 z Nawalka.
Tak wiec bardzo istotny jest wynik meczu ze Slowacja.Wygrana daje nadzieje na awans do 1/8 bo zakadam optymistyczny scenariusz,ze przegramy z Hiszpania a nastepnie zremisujemy ze Szwecja co daloby nam 4 punkty rownoznaczne z 2 badz 3 miejscem w grupie(bedziemy wtedy jak sadze na 99% wsrod tych 4 zespolow,ktore wyjda z 3 lokat).
Widzisz, zamiast pier*olić jakieś głupoty o młodzieży we Włoszech zweryfikowałbyś własne podwórko, to byś nie musial przechodzić teraz tutaj takich boleści zwieracza.

@Down
To nie jest żadne cytowanie wybiórczo. Napisałeś, że zakładasz 4 punkty, a póxniej zostawiłes sobie tylnią furtke w postaci: "Ale może być inaczej" xD.
Okej, to odnośnie typów na Euro, to moim zdaniem:

1. Wygra Francja. Ale może nie wygrać.
2. Mbappe zostanie królem strzelców. Ale może nim nie zostać.
3. Podium to będzie: Francja, Portugalia, Włochy. Ale może być też inne.
4. Hiszpanie odpadną w 1/8. Ale może też nie odpadną w 1/8
5. Kevin De Bruyne nie zdobędzie gola. Ale może zdobędzie
Niezła taktyka xD
Ostatnio zmieniony 15 cze 2021, o 13:20 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Jak ja "uwielbiam" to manipulanctwo wypowiedziami innych na tym forum.
Jak juz Kolega mnie cytuje to nie wybiorczo! bo po tym akapicie,ktory podales nastapilo zdanie:
Lecz rownie dobrze mozemy "wtopic" juz z naszymi poludniowymi sasiadami a wtedy awans bylby juz raczej poza naszym zasiegiem

A co do Wlochow to polecam po raz enty zapoznanie sie ze skladem wyjsciowym w ostatnim meczu towarzyskim z Czechami+gra z Turkami na Euro(identyczny zestaw) i wiek poszczegolnych zawodnikow.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
dzemek

Post autor: dzemek »

Nie kibicuję reprezentacji Polski od kiedy pamiętam, pierwsze wspomnienie to mecz ze Szwedami, okolice 1999, 2000 roku, chyba eliminacje Euro 2000. I dzięki tam mam spokój, totalny luz i nie obchodzi mnie to za szczególnie. Nie oglądałem spotkania ale wydaje mi się, że już przed spotkaniem Polska dopisała sobie 3 punkty i jaka to Słowacja nie jest słaba i u nich gra się tylko w hokeja na lodzie.
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

Patrząc na polemikę kilka postów wyżej zastanawiam się, po jaką cholerę dopier*alać się do czyjegoś punktu widzenia. Co innego dyskusja, co innego bezsensowne czepianie się. Ynwa19 miał swoje zdanie na temat naszych orłów i super, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
Teoretycznie powinna mieć u nas miejsce gruntowna przebudowa, nie tylko samej kadry, ale chyba na to nie ma co liczyć. Czas najwyższy. Zacznie się nowy sezon, nowe wyzwania w eliminacjach pucharów, trafimy znów na potęgi klubowe z Estonii, Luksemburga czy Albanii wiec będą emocje, niekoniecznie ze szczęśliwym końcem.
Jeszcze kończąc wątek naszej reprezentacji - w 1978 r. 5-6 miejsce na MŚ uznano za porażkę, w 2016 r. 5-8 miejsce w Europie odtrąbiono wielkim sukcesem...
ODPOWIEDZ